Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Náhoda?

Nebudu originální, ale nicméně všechno vám to již dávno řekli, všechno vám to již ukázali! To je jedna ze zákonitostí duchovního boje na vyšších úrovních, temná strana vám musí ukázat, co s vámi plánuje a komu a čemu slouží! Způsob, jakým to pro veřejnost udělají, je na nich! A udělali to takto, a absolutní většinu světové veřejnosti to vůbec nezajímá, plně to zkousla, že takto je to v pořádku! Morbidní, luciferiánská, světová elita nám dnes již veřejně prezentuje, komu slouží a co s námi hodlá provést!

  • nahoda
  • nahoda
  • nahoda
  • nahoda
  • nahoda
  • nahoda
A běžní lidé si stále myslí, že je to jakýsi fantas nesmysl a nevnímají to jako reálné, přestože kolem nich propuká stále zřetelnější, totální zkáza a chaos! Stále o tom pochybujete? Slyšeli jste někdy o srbské umělkyni Marii Abramovič?
 
To je osoba, jejíž umění podporovali Clintonovi, jejich manažer Podesta, Obama a v podstatě celá vládnoucí elita USA (Trump nikoliv!). Její videa a fotografie ukazují, jak například polévá malé děti lidskou krví, jak malému chlapci ováže oči černou páskou a pevně ho svírá.. To není žádná náhoda, že tento hnus vzala jako svůj symbol a svého guru americká a západní elita! A teď finále:
 
Ukrajinský prezident navrhl, že by se Abramovič měla stát ambasadorkou pro práva dětí na Ukrajině... Právě na té Ukrajině, kde dnes funguje největší, světový obchod s dětmi, andenochromem a dětskými orgány! Chápete to? Opět vám to veřejně ukazují!

V roce 2002 jsem napsal poetický text: Čáryfuk na březích tajemna. Snažil jsem se tehdy upozornit na to propojení naší světské moci s onou temnou, astrální rovinou. To není v naší historii nic nového, naposledy Hitler počítal s touto temnou duchovní silou. V mnohém ho neuvěřitelným způsobem, nejenom technologickým, popohnala, ale nakonec si opět vybrala svou finální daň, tedy totální zkázu!
 
A dnes tomu opět není jinak! Velká část západní elity se obrátila právě tímto směrem! Počínaje přeoperováváním dětí z chlapců na dívky a naopak, vakcinací, snahou rozšířit válku do celého světa, vyhubit co nejvíce pozemské populace...
 
To můžete na té běžné, vnější úrovni, chápat jako momentální mocenský boj či boj o nový světový řád, ale ty kořeny pod povrchem jsou jednoznačně duchovní! Je to boj o lidskou duši! Jak už i ten Hitler, a on tehdy velmi dobře věděl, o čem hovoří, prohlásil: Já nevedu materiální válku, já vedu spirituální válku!

Tak přidám pro připomenutí i své video, které jsem ke svému textu v roce 2017 udělal. Najdete tam i ten zánik USA, i to propojení našich pozemských elit s peklem, najdete tam i obraz Marii Abramovič, o níž v té době víceméně nikdo nevěděl, o koho a o co se jedná. Vyslechl jsem si od té doby nejrůznější označení, od toho, že jsem totální magor a po ránu bych si měl strčit ruku do nočníku až po odeslání na psychiatrické léčení...

Tak to zkuste, s odstupem těch let, znovu zhodnotit...:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 vernados 2023-10-02 15:58
Ovládanie mysle, manipulácie emočnými pocitmi, jediné svetové televízne vysielanie. Čo vám to pripomína? Mokrý sen iluminátov a ostatných pozemských elít, snívajúcich o Novom Svetovom Poriadku; o nebývalom ovládaní a zotročení ľudstva, zvonka médiami a zvnútra implantovanými myšlienkami a emóciami. Ľudstvo je mentálne ovládané a zotročované už dávno, tentokrát však to, čo je na vyššej úrovni, pozemskí vládcovia chcú urobiť napriamo, tu na Zemi. Astrálne technológie na to už existujú. Wifi, 5G vysielanie, mobilné signály, televízne vysielanie, elektrický prúd, krátkovlnné žiarenie, elektromagnetic ké vlny, svetlo,… to všetko sú rôzne prejavy astrálnych energií. Umelá inteligencia Archonti vedia, že Nibiru je na ceste úpadku a tak sa napájajú sami, priamo na mysle ľudí, aj keď stále ovplyvnení zvyškovými energiami kliatieb falošných bohov. Napájajú sa najmä na tých, ktorí tu chcú NWO zaviesť a dávajú im k tomu inštrukcie a pokyny. Nemajú už však dosť energie na to, aby to dotiahli do konca, informačný odpor voči nim je veľký a ich odmietanie sa zväčšuje...
https://aquarius21.blog/2023/04/27/enki-a-ostatne-astralne-falzifikaty-boha/
https://aquarius21.blog/2023/09/21/bohovia-najvacsi-nepriatelia-ludstva/
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře