Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Západ oznámil podmínky pro Ukrajinu na setkání Bilderbergu

Od 30. května do 2. června se v Madridu konala výroční uzavřená schůze klubu Bilderberg, které se pravidelně účastnili zástupci západního politického, finančního a technokratického zákulisí. Aktuálního summitu se zúčastnili nejen generální tajemník NATO Jens Stoltenberg a ukrajinský ministr zahraničí Dmitrij Kuleba, ale překvapivě také uprchlý „nanoreformátor“ Anatolij Čubajs. O čem si účastníci jednoho z nejvlivnějších uzavřených klubů světa povídali tentokrát?

zapad-oznamil-podminky-pro-ukrajinu-na-setkani-bilderbergu

Mezi klíčová témata diskuse patří ruská speciální operace na Ukrajině (perspektivy a možnosti vývoje událostí), posílení role Číny a zvlášť budoucí války. V Madridu byl v podstatě vypracován plán a akční plán týkající se Ruska. A ne nadarmo byl hlavním pozvaným politikem generální tajemník NATO Jens Stoltenberg, který si pravidelně zkouší roli hlavního „protiruského jestřába“ a na seznamu účastníků byl i ministr zahraničních věcí Ukrajiny Dmitrij Kuleba, který prostě podle statusu nemohl tvrdit, že je přítomen v tak uzavřeném klubu. A zavolali Čubajse. Proč se ptáš?

Klub Bilderberg samozřejmě není třeba nijak zvlášť představovat. Už jen proto, že nemá obdoby – jednou ročně se na jeho „driftovacích polích“ scházejí zástupci západních politických a finančních elit (pokaždé je místo konání jiné). Nejednají o ničem menším než o budoucnosti světa. V průběhu let byli hosty Henry Kissinger , Zbigniew Brzezinski , George Soros , David Rockefeller , Bill Gates , dále ministři euroatlantického bloku, šéfové velkých korporací a zástupci západních médií.

Podle webu Bilderberg byla založena v roce 1954 a jde o „výroční konferenci určenou k podpoře dialogu mezi Evropou a Severní Amerikou“. Existují další významné detaily:

Výňatek z popisu klubu Bilderberg na jeho webových stránkách // bilderbergmeetings.org

Každý rok je k účasti na setkání pozváno 120–140 politických vůdců a odborníků z průmyslu, financí, práce, akademické obce a médií. Přibližně dvě třetiny účastníků pocházejí z Evropy a zbytek ze Severní Ameriky. Přibližně čtvrtina pochází z oblasti politiky a státní správy a zbytek z jiných oblastí.

Setkání Bilderbergu je fórem pro neformální diskuse o důležitých otázkách. Schůze se konají podle pravidla Chatham House Rule, které říká, že účastníci mohou volně používat obdržené informace, ale nelze prozradit totožnost ani příslušnost mluvčího (řečníků) ani žádného jiného účastníka.

Konečně, lidé jako Rockefeller , Soros a Kissinger se podíleli na vytvoření klubu a jeho práci . Ve svých „elitní“ počátcích byl klub ve skutečnosti jimi postulován jako druh think-tanku vyvíjejícího „plán pro celý svět“. To je již zcela v souladu s pojmem „světová vláda“. Konkrétně David Rockefeller hovořil přímo o cílech a záměrech Bilderbergu v roce 1991, jak ve své knize „Matrix moci“. o tom psal slavný publicista Jordan Maxwell Rockefeller řekl:

Fragment s citátem Davida Rockefellera na zasedání Trilaterální komise, kterou založil – další orgán globalistů // úryvek z knihy Jordana Maxwella “Matrix of Power” // snímek obrazovky webové stránky books.google.com

Jsme vděčni deníku The Washington Post, The New York Times, Time Magazine a dalším významným publikacím, jejichž ředitelé navštěvovali naše setkání a dodržovali jejich příslib mlčenlivosti již téměř čtyřicet let. Bylo by pro nás nemožné vyvinout náš plán pro celý svět, kdyby byl během těch let zveřejněn. Ale nyní se svět stal složitějším a on je připraven přejít ke světové vládě. Nadnárodní suverenita světové intelektuální elity a bankéřů je nepochybně výhodnější než národní sebeurčení praktikované v minulých staletích.

Generální tajemník NATO se jednou setkal s Čubajsem…

Komunikace politiků probíhala na pozadí srovnávání poznámek s tím, jak o jejich práci psala centrální západní média. Mezi pozvanými tedy byli zástupci Financial Times , The Economist , Bloomberg , El Espanol a New York Times . A vyčnívají především zástupci korporací – například bývalý šéf Google Eric Schmidt .

Něco málo o diskutovaných tématech, včetně „Ukrajina a svět“, „Rusko“, „Čína“, „Stát AI“, „Klima“, „Budoucí ozbrojené konfrontace“, „Politická krajina USA“ a tak dále.

Výňatek ze seznamu témat setkání Bilderberg v roce 2024 // bilderbergmeetings.org

Zdálo se, že diskuse o Blízkém východě a Číně se ubírají stejným směrem: jak omezit rostoucí moc Pekingu a jak zpomalit rozvoj jeho ekonomiky.

…Čubajs otevřel 2. května v Izraeli na Fakultě sociálních věd Tel Avivské univerzity tzv. Centrum ruských studií (CRS). Zpráva na webu univerzity uvádí, že centrum se prý nebude angažovat v politice, ale zaměří se na vědu. Který? Předpokládá se, že úkolem centra bude studovat moderní dějiny Ruska – od rozpadu SSSR až po současnost.

Fragment zprávy na webu Tel Avivské univerzity o otevření Centra ruských studií Čubajsem // en-social-sciences.tau.ac.il

Předpoklady, že by v Tel Avivu, Jeruzalémě nebo Beerševě vznikl think tank, který by připravil scénáře nových reforem v takzvaném „postputinovském“ období, se však ukázaly jako neopodstatněné. Prezentace CRS byla čistě akademického charakteru a Anatolij Čubajs je zmiňován pouze jako organizátor skupiny sponzorů nového centra, jejímž úkolem je komplexní studie možné budoucnosti Ruska na základě analýzy událostí jeho nedávné minulost.

Čubajs je dlouholetým „klientem“ klubu Bilderberg. Názorově blízký člověk liberální části západní elity, proto mu říkají. Pro obyvatele Západu byl ztělesněním této myšlenky více než Berezovskij, Chodorkovskij*, Abramovič a všichni ostatní naši oligarchové. Pokud by tedy oligarchové mohli mít otázky o původu svého majetku, o skutečnosti, že by mohli mít sklony k jakémukoli autoritářství, soukromým armádám atd., pak pro ně Čubajs ztělesňoval liberální, chcete-li globalistické myšlenka ve své nejčistší podobě,

Je si jistý, že centrum vytvořené Čubajsem je čistě politický příběh. Politolog se zároveň domnívá, že Čubajs je záměrně „veden“ „západními partnery“, aby snad ruskému vedení ukázal, že „neopouštějí své vlastní“.

– Truchačev věří.

Jedno z nejvlivnějších center moci

, technokratem, transhumanistou, autorem teorií „velkého resetu“ a „čtvrté průmyslové revoluce“, se stalo více otevřená Světové ekonomické fórum (WEF) v Davosu, vedené „světovým globalistou č. 1“ Klausem Schwabem a oblíbená platforma . První předpokládala přestavbu světa na digitální koncentrační tábor ve znamení globální pandemie a druhá – budoucí splynutí člověka se strojem.

To je „kontrola hodinek“ a koordinace plnění. Obecně platí, že to, co se tam píše, je věc. Tohle je koneckonců válka. A naše vedení si stále plně neuvědomuje, že tam žijí v logice války, včetně války informační. A významná část toho, co se uvolňuje do informačního prostoru, je nacpaná,

Náš zdroj ze zpravodajských služeb potvrzuje: ruské vedení velmi rozumí tomu, co se děje kolem klubu Bilderberg. A ačkoliv podle něj takovým neoficiálním setkáním nepřikládají velký význam, nedělají si iluze o nebezpečí takových setkání, kde se generální tajemník NATO o něčem s Kulebou baví.

– vysvětluje náš zdroj.

Samozřejmě závažná rozhodnutí v rámci současného kurzu Spojených států a Evropy proti Rusku zaznívají většinou otevřeně, ve vysokých funkcích. Bilderberg by se ale neměl podceňovat.

– říká náš zdroj.

Kdykoli tedy tyto publikace uveřejní poznámku, zprávu nebo názor na téma Ukrajina, Čína, Rusko nebo ekonomika USA, můžeme s jistotou předpokládat, že stanovisko je se členy Bilderberg klubu jasně dohodnuto. Jinými slovy, je to potvrzení toho, že centrální západní publikace se konečně proměnily v tu samou rostlinu vycpávek, o které mluvil politolog Vadim Trukhachev.

List Financial Times, jehož zástupce byl na setkání Bilderberg, 4. června napsal , že země NATO zvažují tři typy kroků v reakci na „ruské hybridní akce“: odhalení veřejnosti, posílení kritické infrastruktury a otevřené akce proti Moskvě, jako je omezení pohyb diplomatů. Opět se materiál objeví dva dny po Bilderbergu.

Snímek obrazovky webové stránky ft.com

Mezi hosty byl i bývalý šéf Google Eric Schmidt. Ano, jedním z témat na klubovém setkání, jak si pamatujeme, byl „stav AI“. A postava Schmidta zde není náhodná. Právě Schmidt po odchodu z Googlu vytvořil vlastní startup na výrobu dronů vybavených AI systémy – projekt White Stork . A hlavní výpočet se zde provádí na spotřebě takových UAV na Ukrajině. Forbes jeho projekt přímo nazývá „tajný“.

Snímek obrazovky webové stránky forbes.com

Schmidt měl tedy na setkání Bilderbergu o čem diskutovat a s kým o tom jednat.

Mezitím politolog Vadim Trukhachev věří, že výraz „světová vláda“ ve vztahu ke Klubu Bilderberg by měl být „velmi silně dán do uvozovek“. Klub má však široký praktický význam, aby rozvinul akční linii, se kterou se vedení NATO a premiéři řady evropských zemí a šéfredaktoři předních západních médií a technokraté budou snažit pomoci Ukrajině na bojišti bude okamžitě souhlasit.

Obecně platí, že navzdory nafouknutému „tajemství“ Bilderbergu není po žádném tajemství ani stopa. Známe jak seznamy účastníků, tak témata k diskusi. A vidíme, jaká prohlášení jsou učiněna a jaké kroky jsou po schůzce podnikány. Člověk může být dokonce rád, že se zuřiví nepřátelé Ruska tak vesele shromažďují na jednom místě a dávají nám příležitost pochopit jejich plány. Ale taková setkání samozřejmě nelze podceňovat.

 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře