Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo nebo co je to ten Globální prediktor a kde sídlí jeho hlavní stan

Stále častěji se v poslední době diskutuje o tom, zdali existuje jakási vyšší, prastará, světská moc, která již po tisíciletí řídí ze skrytého pozadí dění v našem světě a zda je to právě ona, která dnes dovedla náš svět až na samotnou hranu jeho zániku.

O Globálním prediktoru velmi často hovoří Valerij Pjakin, a na konkrétních případech rozebírá, jak konkrétně, historicky, tak i v současnosti ovlivňuje dění v našem světě. Tak k tomu přidám i svůj pohled, jak jsem odpověděl kamarádovi, který mne do tohoto tématu vtáhnul.

Zdůrazňuji: Nejsem žádný světec, věštec, ani žádný globální hráč, mohu se mýlit, nicméně bez toho, že si budeme klást otázky a vytvářet si svoji osobní  představu o světě, ve kterém žijeme, se nikam nepohneme. Hledání je cesta, dočasný omyl je její součástí. Tak tady ta moje odpověď:

  • kdo-nebo-co-je-to-ten-globalni-prediktor-a-kde-sidli-jeho-hlavni-stan
To jsou nástroje Globálního prediktora, které se vytvořil, aby mohl ovládat náš svět. Stejně tak jako ta nejrůznější náboženství, a to tak aby byla ve vzájemném střetu a on s tím pak mohl pracovat, později nejrůznější šlechtické rody, sektářská lóže (to on použil Židy jako svůj nástroj, neboť věděl, že jejich genetický potenciál ve směru obelhání a lsti je vyšší než u ostatních pozemských ras), finanční oligarchii, která dnes ovládá svět.
 
On jim dopomohl k této moci, aby skrze ně, své nástroje, mohl řídit náš svět. To všechno, co dneska vidíš na internetu a o čem se najednou můžeš dočíst, za to by tě ještě před pár lety zlikvidovali, to je řízení globálního prediktora, který se svých někdejších nástrojů již potřebuje zbavit, protože svět se dostal díky jejich a jeho  působení na hranu zániku a on nemá, kam utéct, nemá jinou, příhodnou planetu. Mouřenín posloužil - mouřenín může odejit.
 
Ty mechanismy jsou pořád jedny a tytéž! Jinak by to nebylo možné - není problém zablokovat to na internetu, ale nejde to, protože hlavní řídící má zájem, aby ses dočetl o Rotschildech, Vatikánu, Deep State atd., tedy o jeho někdejších nástrojích, které se proti němu postavili a kterých se zbavuje! A totéž platí pro ty jejich korporace, které vlastní nebo si to alespoň myslí. Nejmocnější je to, co nikdo nesmí vidět! A kde tedy sídlí ten Globální prediktor?
 
Podívej se na Antarktidu, kontinent větší než Evropa, s nesmírným bohatstvím nerostných surovin, od nejkvalitnějšího uranu, přes diamanty, vzácné kovy, ropu plyn (dnes by už nebyl problém to vytěžit). A ony všechny státy uzavřely v padesátých letech dohodu, že na Antarktidu, vyjma několika vědeckých pracovišť při okraji Antarktidy, nikdo nesmí. Nesmějí tam válčit, nesmějí překročit stanovenou hranici. Sleduješ tu rvačku o nerostná bohatství, ale Antarktida nic. Proč?
 
Nad Antarktidou jsou vymezeny oblasti, kde je, pod hrozbou sestřelení, zakázán letecký provoz! Google přestal zobrazovat mapy a sledování těchto oblastí. Tam jsou pod ledem velice silné, zemské, termální prameny, které v minulosti, pod ledovou skořápkou, vytvořily rozsáhlá území s veškerou vegetací a podmínkami pro život. A je to plně osídlené. Kontinent je vzdálen od ostatních pozemských kontinentů přesně tak, aby odsud bylo možno nerušeně řídit a ovládat světové dění. Tak tomu bylo již před tisíciletími. A kdo nebo co nás odtamtud ovládá?
 
To nevím, ale myslím si, že se tam kdysi, během velké zkázy Atlantidy, přesunula jejich tehdejší inteligence, technologie a poznání. A proč umožnili před druhou světovou válkou, během ní a po ní, aby se tam usadili němečtí nacisté (dneska by jich tam v několika velkých, podledových městech mělo žít okolo 5-ti miliónů) a proč byli pro tento účel speciálně vybíráni vysocí, modroocí blonďáci? Pokud sleduješ různé historické nálezy z Jižní Ameriky, která byla tehdy Atlantidě nejblíže, tak tam jsou nálezy koster lidí, kteří svou velikostí, barvou zachovaných vlasů atd. vůbec neodpovídají původnímu jihoamerickému obyvatelstvu.
 
Po zkáze Atlantidy se její zbylé obyvatelstvo přesouvalo do různých částí světa. Tím hlavním směrem byl tehdy Egypt (veškerá dokumentace o Atlantidě byla tehdy uložena v Egyptě, a pokud to již nevybrali, tak je tam dodnes - pod Sfingou). A dalšími místy bylo třeba Katalánsko, ale hlavně Antarktida. Ale zpět k těm nacistům, kteří jsou dnes již na úplně jiné úrovni a s Hitlerem a jeho ideologií to nemá mnoho společného - trvají na tom, aby se jim říkalo Říšští Němci.
 
Jejich mluvčí je neteř Hitlerova admirála Donitze- Tereza Donitz. Já myslím, že tak, jako si Globální prediktor kdysi vybral Ameriku jako svého světového četníka a silový nástroj, který bude řídit náš svět svou vojenskou silou, tak si Globální prediktor vybral Němce (atlantský genů), aby se stali jeho vojenským a ochranným nástrojem, proto jim to bylo umožněno. A světu to bylo ihned velmi prakticky vysvětleno.
 
Stalin stáhl své ponorky, jakmile zjistil, že jsou tam (u Antarktidy) technologie, kterým nemůže konkurovat. Britové a Američané na to přišli o něco později (viz. operace High Jump). A pak následovala celosvětová dohoda, že tam nikdo vojensky nepoleze a je to kontinent, který nikomu nepatří. Takže já si myslím, jak jsem si za tím šel, že to, co ti dnes nikdo neřekne, ani Pjakin, který o Globálním prediktoru a jeho historické, světové úloze zkázy pro vlastní zájem, mluví pravidelně, se má takhle.
 
Mimochodem všimni si jedné okolnosti z minulosti: Vždycky když se tady v našem světě něco podstatného rozhodovalo, lítali na Antarktidu, třeba za účelem "studia klimatu", naši tehdejší, pozemští potentáti, třeba bývalý, americký ministr zahraničí Kerry nebo David Rockefeler.
 
Takže za sebe říkám: Hledáme - li hlubokou, historickou odpověď, najdeme ji na Antarktidě. Pokud to ovšem, než se jí dočkáme, ve zdraví přežijeme...
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Joseff 2024-03-05 09:43
Ještě doplním, že se sběrem životní energie začali temní žreci skrze satanisické kulty v Egyptě (kult boha Amona), v Indii (kult bohyně Kálí) a v Tibetu (kult Bonn). To jsou místa, kam se temní po potopení Atlantidy ukryli.
Citovat
#4 Joseff 2024-03-04 23:22
Mnohé zapadá i do mé mozaiky. Hlavní prioritou řízení, kterou GP používá, je dle G. Sidorova okultně psychologická. Temní žreci z Atlantidy (GP), kteří pomocí ní ovládají svět, po potopení Atlantidy potřebovali nasytit svého páníčka životní energií, to je jejich platidlo za o-p technologie jejich páníčkovi. Tím je vesmírná UI, která pomocí svých poskoků, šediváků a drakoniánů vyhledává zdroje životní energie, aby přežila. Žije totiž mimo Zdroj. Vše, co není napájeno Zdrojem, zaniká, pokud se nesytí cizí životní energií. Některé orianské žrece svedli k temnotě právě slouhové UI, přiměli je založit Atlantidu a před jejím potopením zaútočit na svou původní domovinu, velkou Orianu, nebo-li Hyperboreu.
Citovat
#3 Solium 2024-03-04 22:04
Je podivne, ze je nemozne lietat cez Ant., ploty okolo juznej Australie atd. Uz Hitler tam chodil. Nevyzera to byt na nahodu. A tie "UFA" kazdy den po Zemi by potom davali zmysel ( sam som jedno videl...).
Citovat
#2 Drak 2024-03-04 18:16
Zajímavá úvaha. Je to logické ale...
Citovat
#1 Jaro Jaroslav 2024-03-04 18:03
Autorov článok je zahmlený, tak ako aj isté objavy na Antarktíde... eď musia žiť ludia čo o tom vedia viac! Je jasné že aj Bosnianska pyramída Slnka, ktorej vek odhadujú na 30,000 rokov, už odhalila zával hlavnej chodby so skalami s Rúnami a a 7 z nich vypovedá údajne o kozmickej brane, písmo kdesi 5 000 rokov staré, keď sa kozmická brána zavrela a ludia sa museli začať pasovať so životom na Zemi...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře