Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Mírové sbory" OSN zabíjejí civilisty, zaměstnanci WHO znásilňují děti – měli bychom těmto zločincům svěřit kontrolu nad našimi životy?

(Ethan Huff, Natural News) Přední světová globalistická instituce je řízena teroristy a zaměstnává četné dětské predátory a zvrhlíky, kteří se maskují jako "strážci míru" a "dodavatelé zdravotní péče".

Touto institucí je Organizace spojených národů (OSN) a její součástí je nechvalně proslulá Světová zdravotnická organizace (WHO), která, jak víme, sehrála hlavní roli v "pandemii" koronaviru (Covid-19) – operaci pod falešnou vlajkou, která měla navždy změnit svět k horšímu.

  • mirove-sbory-osn-zabijeji-civilisty-zamestnanci-who-znasilnuji-deti-meli-bychom-temto-zlocincum-sverit-kontrolu-nad-nasimi-zivoty

Generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus je bývalý terorista, který zaměstnává pedofily a násilníky. Pod rouškou této globalistické organizace mají volnou ruku ve vykořisťování a vykořisťování nejchudších a nejzranitelnějších lidí na světě.

Podle zpráv zachází Ghebreyesus dokonce tak daleko, že tyto zvrhlé zaměstnance přepravuje do malých měst v rozvojovém světě a poskytuje jim luxus, jako jsou půjčovny aut a hotelové pokoje, jakmile jejich lety přistanou. K tomu mají k dispozici spoustu peněz, se kterými nakládají podle libosti.

Australský senátor Malcolm Roberts odhalil toto vše a ještě více na půdě parlamentu své země, když vysvětlil, že WHO je "prohnilá od hlavy" a nazval ji jednou z nejzkorumpovanějších institucí na světě.

"Bývalý terorista Tedros Ghebreyesus nepropustí 83 zaměstnanců WHO, kteří se podíleli na zneužívání, včetně znásilnění a nucených potratů, přičemž jedné oběti bylo pouhých 13 let, a tvrdil, že znásilnění a nucené potraty neporušují pravidla WHO, protože oběti nebyly přímými příjemci pomoci WHO," řekl Roberts ve svém projevu, který si můžete prohlédnout v plném znění níže:

Zločiny OSN v Bosně, Kosovu, Somálsku a jinde

Situace je v podstatě stejná v celé Organizaci spojených národů, kde jsou skandály se znásilněním normou a kde jsou dětští predátoři dosazováni do klíčových mocenských pozic nad obyvatelstvem. Tito predátoři většinou ani nepocházejí ze země, kde působí, což mnohonásobně zvyšuje pravděpodobnost týrání místních obyvatel.

"V Bosně a Kosovu byly hlášeny další skandály OSN týkající se obchodování se sexem, stejně jako notoricky nestoudná pedofilní mafie organizovaná na Haiti více než 100 zaměstnanci OSN, kteří nebyli dostatečně prověřeni," vysvětluje korespondent Liberty Nation John Klar.

"Ve všech těchto případech se nedostatečně prověřený personál OSN (nebo jeho četné byrokratické složky) stávají predátory proti těm, kterým měli pomáhat, a pak se beztrestně vracejí domů."

Dalším velkým problémem v OSN je vražda. Ano, Modré přilby, tyto údajné "mírotvorce", které rády říkají jiným zemím, co mají dělat a jak se mají vypořádat s válkami, často nevybíravě ostřelují civilisty obydlené oblasti nebo trhy v somálském Mogadišu.

"Jen za poslední tři měsíce vojenské síly OSN v Mogadišu zabily více než 160 civilistů a více než 400 jich zranily," uvedl stejný zdroj.

Další oblastí, kde zuří brutalita OSN, je Katanga, provincie Demokratické republiky Kongo. Svého času OSN bombardovala hlavní město provincie Elisabethville, čímž pomohla svrhnout jeho vůdce Moïse Tshombeho.

Video níže vypráví nevyřčený příběh bombardování nevinných civilistů v Kongu OSN jako součást kampaně za svržení Tshombeho, populárního vůdce v regionu:

 
Zdroj: www.badatel.net/mierotvorci-osn-zabijaju-civilistov-zamestnanci-who-znasilnuju-deti-tymto-zlocincom-mame-zverit-kontrolu-nad-nasimi-zivotmi/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře