Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vaxo-fašisté zvítězili, smlouva WHO prošla

Vaxo-fašisté zvítězili, smlouva WHO prošla, lidé budou eugenicky měněni už rychlým tempem, čekají je desítky a možná i stovky vakcín. Satanisté již zcela odebrali lidem svobodu. Lidské plémě tak, jak jsme ho znali končí a nahradí jej míšenci. Za oběť šíleným experimentům satanistů padnou nejspíš ještě stamiliony lidí.

  • vaxo-fasiste-zvitezili-smlouva-who-prosla

 

Česká republika patřila mezi státy, které s návrhem souhlasily. Naopak Slovensko, pod vedením premiéra Roberta Fica, vyjádřilo nesouhlas a požádalo o formální hlasování během nadcházejícího Světového zdravotnického shromáždění. Fico argumentoval, že návrh narušuje národní suverenitu a lidská práva, a instruoval slovenskou delegaci, aby hlasovala proti dohodě.

Při následném hlasování se žádná země netroufla postavit se proti návrhu, jen 11 států, včetně Slovenska, Polska, Itálie, Izraele, Ruska a Íránu, se zdrželo hlasování.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře