Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak je tomu, dle mne a mých informací z minulosti, s tak zvanými reptiloidy a reptiliány?

Tak internet je dnes již plný nejrůznějších informací o tzv. ještěří rase, která se tu s námi po tisíciletí vyskytuje. Po celé naší planetě existuje bezpočet starodávných, uměleckých vyobrazení této rasy, až po ty nedávné, existuje bezpočet legend našich starodávných národů, které o ní hovoří. Každá pozemská kultura, na ní nějakou svou vlastní upomínku má.
Tohle ale nejsou ti, kteří by sem právě teď přilétali, to jsou ti, kteří se zde již před tisíciletími usadili, především v hlubokém podzemí! Možná právě toto jsou ti pověstní, bibličtí, padlí andělé...? No a naše globální, světská moc, vzhledem k jejich technologické pokročilosti, s nimi začala spolupracovat.

jak-je-tomu-dle-mne-a-mych-informaci-z-minulosti-s-tak-zvanymi-reptiloidy-a-reptiliany

Bylo to i na genetické úrovni, kdy elitní rody začaly mísit své geny s těmi jejich (zprvu se to dělo vpichováním jejich genů do plodové vody rodově "vyvolených", pozemských matek, jak je tomu dnes, nevím), čímž jejich nástupci získali mnoho zcela mimořádných schopností, včetně dlouhověkosti, ale zároveň s tím ztratili to nejcennější, tedy lidskost!. A oni, ti druzí, zase získali vstupní bránu k pozdějšímu ovládnutí našeho pozemského, povrchového světa, aniž bychom je byli schopni našimi běžnými smysly odlišit od nás samých !
Jistě jste již v minulosti zaznamenali historicky neuvěřitelný, vědecký skok, který za 2. světové války zaznamenalo Hitlerovo, nacistické Německo! Šlo to až tak daleko, že ještě desítky let po pádu Třetí říše, byli někdejší nacističtí vědci hlavní hybnou silou v našich vědecko - vojenských programech, především pak v USA (operace Paperclip). A jistě jste již někde narazili na informaci, že na vrcholu těchto technologií nebyla jen Hitlerova jaderná bomba, kterou od něj se vším všudy, včetně obohaceného uranu a jaderných roznětek, převzali Američané (jaderná bomba, která vybuchla nad Hirošimou, byla německá technologie a německá bomba, nikoliv americká, ta druhá již ne), a vrcholem německého výzkumu nebyly na konci války řízené střely V1 a V2 (připraveny byly i V3), ale německá, antigravitační UFO, kterým se zprvu, ještě ve 30-tých letech , říkalo Vril a když nad nimi později převzala kontrolu německá armáda a SS, tak se jim začalo říkat Haunebu (podle místa, kde se konstruovaly).
Napadlo vás někdy, odkud se to vše tehdy vzalo? Pochopitelně, každá válka ničivý, vědecký výzkum urychlí, ale toto byl skok o sto let dopředu!
Na zajímavou informaci jsem narazil při poslechu někdejšího, zpravodajského důstojníka USA, jehož skupina měla za 2. světové války za úkol proniknout do tajných, nacistických, vědeckých programů. No a jeden z jeho agentů, který se do této nacistické struktury infiltroval, popisoval, jak byl svědkem události, kdy nad plánovacím stolem, na němž se nacházely právě projekty těch Haunebu, vedle nacistických pohlavárů, stála bytost, která svou konstrukcí těla připomínala člověka, ale měla ještěří vzhled, a tato bytost jim tam vysvětlovala fungování a konstrukci těchto zařízení...
Netvrdím, že toto byl jediný zdroj toho neuvěřitelného, nacistického, vědeckého zázraku - to byl komplex zájmů tehdejšího nacistického Německa - počínaje dohledáváním historických nálezů a poznatků po předchozích, vyspělých, pozemských civilizaci, třeba nacistické výpravy do Tibetu, až po různé, temně duchovní kontakty! Mimochodem - Himmler čisté za tímto účelem založil speciální, zpravodajskou službu, a tam šlo o státní prostředky, které by se jen tak, z čistého fantazírování, nevynaložily!
Zajímavá je rovněž informace, že Rockefeleři měli po skončení 2. světové války za úkol, zamést všechny stopy po skutečném rozsahu nacistického, vědeckého výzkumu a jeho realizacích...
Ale proč o tom píši. Sám za sebe nepochybuji o tom, že taková vzdálená, ještěří rasa a inteligence zde s námi po desítky tisíc let tuto naši plantu obývá, byť byla v dávné minulosti zatlačena do hlubokého nitra naší Země. Nepochybuji o tom, že se s ní náš globální utlačovatel v minulosti spojil, s výhledem, že by mu mohla dopomoci k celosvětové, totální nadvládě. Nicméně, fatální, osudový a neřešitelný problém bych v tom neviděl!
Aniž bychom si toho byli vědomi, vedle této, pro nás nebezpečné rasy, existuje celá řada vyspělých, mírumilovných, mimozemských civilizací, které jsou s pozemským lidstvem spojeny nejenom naší společnou historií, ale i společným genetickým kódem. A ty mají dostatek možností takovému negativnímu vývoji zamezit! V podstatě a doslova, to závěrečné rozhodnutí záleží jen na nás! A v tom nám nikdo, ani vyspělí mimozemšťané, nemůže pomoci!
Prostor, který se před námi právě otevírá, je nekonečný. Čeká nás postupné, všestranné ohromení! Nejenom z toho pohledu, o co vše jsme se nechali okrást, jakými jsme stali otroky, jak nám přepsali a zamlčeli naši vlastní minulost, jakými nesmyslnými a zbytečnými válkami a utrpením jsme museli projít, co nám zamlčeli o Vesmíru a životě v něm a jeho faktickém spojení s námi, jak si přivlastnili a přepsali Boha - vládce toho Řádu, ale především, jak nás postupně podvedli v tom, kým vlastně jsme!

Zde, pro ilustraci, odkaz na několik soch od norského sochaře, sympatizanta s nacisty, Gustava Vigelanda (Frognerův park v Osló).
https://www.youtube.com/watch?v=Ifd04FN9gyE

 

jak-je-tomu-dle-mne-a-mych-informaci-z-minulosti-s-tak-zvanymi-reptiloidy-a-reptiliany

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Bálek Zdeněk 2024-02-13 10:33
Ještě pro doplnění a upozornění na video z Frognerova parku v Osló, které jsem k textu připojil. To video stojí za shlédnutí! Sochy v tomto parku vytvořil někdejší stoupenec nacistů - Gustav Vigeland. Já bych řekl, že zasvěcen do tématu tehdy rozhodně byl!! Umění, a především to hlubinné, není inspirováno jen ze strany dobra, ale zrovna tak je schopno vyzařovat i tu druhou stranu! Skutečný umělec je člověk, který vidí a vnímá do hloubky a napříč časem, i když běžný pozorovatel tento rozsah a hlubiny nepostřehne! Otázkou jen je, komu a čemu se daný umělec rozhodl sloužit a s tím zároveň - z jaké strany je inspirován a čí zájem svojí tvorbou odhaluje a prosazuje! Video soch z Vigelandova parku v Osló najdete pod mým článkem. A ještě jedna moje poznámka: Kdysi jsem byl svým zdrojem a mojí kamarádkou upozorněn, že všechny místa zde na Zemi, kde se vyskytují tato vyobrazení a skulptury těchto reptiliodních bytostí, jsou zároveň místy, kde se tyto bytosti vyskytují a mají otevřený přístup k našemu světu. https://www.czechfreepress.cz/.../jak-je-tomu-dle-mne-a...
Citovat
#1 kzdenek 2024-02-12 13:44
opravdu -- ovšem nikoliv pozoruhodné sdělení .. prostě jenom další výmysl pisálků toužících po po zviditelnění , publicitě . a penězích .. jště,že nepíší o králi Kruolovi nebo Conanovi .. to by už asi bylo přes čáru a asi by jim na to nikdo neskočil . Kdyby byli alespoň původní ..
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře