Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rabín vysvětluje.

"Každá vláda na světě má za sebou tajnou vládu, která tu show řídí, pokud si myslíte, že prezident nebo premiér to řídí. Jsou to stoprocentní  loutky. Ovládají armády, národy, vlády a všechny peníze v celém světě. Všechny nejbohatší rodiny na světě, Rotschildové, Rockefellerové. Řeknu vám, že kdokoli, kdo "nějak" vydělal peníze za velmi krátký časový úsek, musí být toho součástí. A vy si myslíte, že Mark Zuckerberg vlastní Facebook? Byl vytvořen za účelem jejich manipulací. Stejné to bylo s Youtube, WhatsApp, Instagramem, NetFlixem a se vším. Jak se mohl NetFlix stát tak obřím je za pouhé dva roky?

  • rabin-vysvetluje
 
Jedině se silou nejvyšší a s nekonečností peněz celého světa. A je toho mnohem více. 
První světová válka, navržená jimi, Federální rezervní systém, o kterém si lidi myslí, že patří americké vládě. Ani vládě nepatří! Je to soukromá organizace. NASA, CIA, zavraždění J.F.K., který byl úplně první, kdo o tom mluvil. Dostal kulku do hlavy, ani nemusím říkat, útok na dvojčata, to nebyl Ládin. Všechno to je jedna velká agenda, protože potřebovali jít do Afganistánu. A víte proč? Aby mohli natáhnout trubky do moře. Je to jedna velká show. Všichni jsme se nechali pobláznit. Miliony Američanů se radují, že jdou do války proti teroru. Ne! Byli jste oklamáni. A vy si myslíte, že je to v Izraeli jiné? Vy si myslíte, že byl Izrael založen Svobodnými zednáři jen tak mimochodem? Byl založen Sionisty. Nic tady není košér! Kdo potvrdil, kdo schválil deklaraci Izraele? Samozřejmě OSN. Organizace míru a jednoty. "My všechno milujeme." Je to organizace teroru postavená Novým světovým řádem. A oni schválili deklaraci státu Izrael. Všichni zakladatelé země jsou Svobodní zednáři."
V únoru začne platit migrační akt, dříve kvoty. Takže brzo čekejme návštěvu opálených univerzitních profesorů, vědců, inženýrů, chirurgů a dalších specialistů v masových rozměrech. Evropský soudní dvůr navrhuje azyl pro Palestince, aby je přijala Evropa.
Zelená fanatička ze Ziskovky doporučovala v Davosu tvrdé tresty pro demonstrující zemědělce. Zřejmě jí chutná hmyz. 
Le Pen vyhrává v průzkumech. Proč jenom my máme lživé průzkumy?
Trumph po volbách zakáže digitální dolar a ID. Opět vystoupí z WHO, jak to udělal minule a senilní Bidet jej opět zavedl. 
De Bill Gates- Nové kovidvakcíny budou mít delší trvanlivost a místo jehel budou náplasti. Kromě náplastí zkouší v laboratořích komáry s touto vakcínou. 
V Olomouci zavraždil puberták nějakou ženu. Proč by to nedělal, když mu nehrozí žádný trest? Kam jsme se to za třicet let dostali, že už vraždí i děti?
Jakýsi Ženíšek ani neví, že důchodci také platí daně. Stačí se podívat na paragon z jejich nákupu. 
Rakušan má heslo do EU: "Svoboda, mír, energetická nezávislost." Ani jedno heslo není pravdivé. Svoboda= totalita, mír= válka. Ministr není schopen pochopit, že jako malá země jsme vždy byli, jsme a budeme na ropě a plynu závislí. Vrchol idiocie je skončit se spolehlivým dodavatelem, který nám vše dodával velmi levně. Navíc šlo o výhřevný a čistý plyn, nezanášející kotle. Bez levné energie se naše ekonomika, tak jako Německá, zhroutí a budeme úplně ve všem zcela závislí. 
Svazačka Richterová: "Kdo nechce dávat děti pedofilům na hraní, je putinův sluha". Tohle může říct jen šílená a neplodná žena. 
"Odborníci" z Brna vynalezli novou formu vysvědčení bez známek, ale s popisem o šesti /!/ stranách. Chudáci učitelé, při psaní vysvědčení jim upadne ruka. Který rodič se bude zdržovat čtením šesti stran? Která přijímací škola se bude zdržovat stovkami vysvědčeními? Jak to bude motivovat žáky? Dnes údajně nejvyšší ročník zná učivo čtvrté třídy. Kdysi nám celý svět záviděl školství. Komenský a Karel Čtvrtý by plakali. Kam jsme to za třicet let dopracovali?
Švédsko ustupuje od Agendy 2030. Zrušilo plány na obnovitelné zdroje a prosazují víc jaderné energie. Zrušilo klimatické daně na pohonné hmoty, Ziskovkám omezilo činnost. Která země bude Švédsko následovat? 
Několik žáků v německé škole bylo násilně konvertováno k Islámu.
EP schválil zákon, kriminalizující nenávistné projevy. Takže přepadne-li vás imigrant, ne abyste si na něj stěžovali! 
Republikáni chtějí skončit financovat WEF.
Nutela prohlásil 8.11.2020: "Nové formy hlasování představují riziko. Pro demokracii je důležitá důvěra lidí a taky přijetí porážky jako legální a legitimní. Platí dvakrát měř, jednou řež, než se rozhodneme pro jiné způsoby hlasování."
V diskusi s agentem Pávkem řekl jeden mladík: "Jezdí-li prezident na motorce, tak je to prima důchodce." Děti a duševně nezralí jedinci by neměli mít volební právo. 
Francouzští zemědělci pokryly banky a prefektury hnojem. "Demokratická" ČT mlčí.
Nejvyšší britský generál chce poslat civilisty do války proti Rusku. Zelený mozek se nezapře. 
Zemědělci celé Evropy budou v Bruseli protestovat proti Green Dealu. 
Vědci z brněnské Masarykovy univerzity objevili nové pohlaví, Celosvětový počet pohlaví dosáhl rovné stovky. Kolik za tak "užitečnou a velmi potřebnou" práci dostali? Brnáci jsou kabrnáci. Masaryk by plakal. 
Bartošovo ministerstvo si u firmy Catering objednalo luxusní občerstvení za 20 000 000, slovy dvacet milionů Kč. Na webu této firmy je psáno: "Obsluhujeme šlechtické rody, krále i prezidenty. Kdysi bývali Loupežníci úplně čistí...
Stal se zázrak! Britský mainstream ostře kritizoval vládu a žádal okamžité skončení podpory Ukrajiny a ukončení všech válečných aktivit, protože Británie si nemůže dovolit podporovat nesmyslné války a peníze je třeba použít na špatnou britskou ekonomiku. Najdou se i u nás tak odvážní novináři?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jaro Jaroslav 2024-01-31 17:06
Pekný opis stavu sveta pred koncom dvoch významných cyklov v Cat+astro+phe, a toto nepozna ani jeden zpolitizovaný pisateĺ člankov svedomia nad stavom dnešneho sveta! Lebo v ziadnej škole neučia ANTICKÉ ASTRONOMIE a cykle vesmiru,galaxie ,solarneho systemu a Zeme, hoci pozname 4 sezonne cykle, jaro,leto,podzi m a zimu...A prave toto je " kralovska veda" vládnucej vrstvy nad obrovskou pakou hlúpych dlhej fošne, kde par vzdelaních prevaži milióny hlupakov! Ano, podla Aztékov, 5.vek slnka končí v 2028, no Veľky precesný rok, Anno Magnus už od 2025 po 2033, kde je asi 8 rocná medzera v Precesii o cca 25,794 rokoch, s 5 vekmi slnka...A každému veku vládne iná rasa! Naprv, v 3.veku vladli Čierny Jahpguarí ludia s Ohnivymi očami, znamejší ako " Olmekovia", a oni odovzdali ich kulturu a kalendare Červeným indianom-koloni stom z Indie! A tí zasa Bielym Europskym kolonizatorom, ktori teraz stoja proti sebe, USA a Rusko.Európa to schyta z oboch strán! A po spustosení Bielej rasy, nastupi v 6.veku slnka a prvom,Zlatom veku Anno Magnus= Veľkeho presenejo roku, bude vládnuť Žlta rasa, čo dokazuje Kódex Zouche-Nuttall, strana 36! Je dostupny na nete!!! Takže vy vsetci " politický komentatori" doucte sa aj " proroctvo o 84 ročnej existencii" moderneho Izraela, ktorý v 2032 zanikne!!!
Citovat
#1 Byretský 2024-01-30 15:25
Je to arci lumpárna, celý tenhle svět a pořád v dějinách se to opakuje, vždycky musí někdo vyčůrat s tím druhým. Je to smutné.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře