Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

OPAKUJÍ NACISTICKOU PROPAGANDU I LIDÉ NA ALTERNATIVĚ?

Na začátek dobrá zpráva – takzvaná „česká alternativa“ dál tiše roste, zdokonaluje se a sílí. Ano, zatím není schopná shodit současný fašistický režim. Ale bylo by velmi naivní si myslet, že něco takového bude jednoduché. Na udržení korporátního fašismu v naší zemi usilovně pracuje nesmírně mocný zločinný kartel, který dokáže ovládat i USA nebo Německo, tedy nesrovnatelně silnější hráče než je naše krásná kotlinka. Stojíme proti obří hydře, které dokáže usekat hlavy jen někdo mnohem mocnější a větší, ale my můžeme do té doby alespoň šikovně kličkovat, jako maličký hobit. Podstatné je, že i přes rostoucí zastrašování od režimu tu vliv svobodné alternativy neustále sílí a připravuje půdu pro budoucí změnu režimu. A ta přijde, to si buďte jistí. Vše je totiž postupně nastavováno tak, že nám nenechávají žádnou jinou možnost.

  • opakuji-nacistickou-propagandu-i-lide-na-alternative

KOZA MAFIE PANIKAŘÍ…

Zločinný mafiánský kartel, který ovládá kolektivní Západ, už úplně zešílel. Panikaří, protože se jejich říše rozpadá pod drtivým tlakem nového spojenectví – zemí BRICS. Tedy pod silou SKUTEČNÉ většiny světa. Mafiánské struktury ve vedení KoZa tak v marné snaze o svou záchranu vytyčily před populaci ovládaných zemí jedinou možnou budoucnost – totalitní lágr, kde prý nebudeme nic vlastnit (=všechno budou vlastnit oni) a kde prý budeme šťastní (=v Newspeaku to znamená, že budeme nešťastní, ale nedokážeme s tím nic udělat). Jejich plánem je, že nás všechny přetvoří v jakousi fašistickou hnědou masu bez vlastní vůle, pomocí které rozvrátí BRICS, ten vydrancují a ještě při tom střetu bude rafinovaně probíhat jejich druhý plán – postupná depopulace planety, aby tu měli víc místa. V jejich úchylném vidění světa nás už totiž jako „zbytečné jedlíky“ nepotřebují, protože už jsme jim vyrobili dostatek robotů a postavili jim dostatek luxusních letovisek (ano, parazit označuje svého hostitele za zbytečného jedlíka, což je opravdu vtipné).

Jenže plány korporátní mafie už jsou úplně mimo realitu, protože se proti nim bouří i vlastní populace Kolektivního Záchodu. Mnoha způsoby sice dokázali alespoň úspěšně debilizovat velkou část mladých, ale ti starší pořád tak nějak žijou a čím dál tím tvrději se brání. A to je teprve začátek! Naprostá většina lidí totiž zcela prokazatelně nechce budoucnost, kde by museli žrát hmyz, byli by zamčení v patnáctiminutových městech a korporátní oligarchie by kontrolovala každý jejich prd (doslova!). Jen si většina lidí pořád ještě myslí, že se to nějak vyřeší samo a že stačí zalézt do ulity a počkat. Není to zbabělost, není to podpora fašismu, není to zmrdství, je to jen obyčejná naivita a určitá natvrdlost. Ale tahle naivita teď lidi rychle přechází – nejen v České republice, ale v celém KoZa. Rok 2024 a 2025 bude docela horký, na to se připravte!

Skutečný zvrat ale ještě nějakou dobu nepřijde. Obzvlášť zde v České republice, kde jsou lidé někdy až nesnesitelně pasivní. Z velké části to tak je i díky historické zkušenosti, kdy nás jako tu úplně nejvíc středoevropskou zemi používají mocnosti jako pingpongový míček. Česká republika je totiž mnohem důležitější, než se na první pohled zdá – nejen díky své velice pracovité a šikovné populaci, ale i díky geografické poloze, která je perfektní pozicí pro okopávání kotníků jedné nebo druhé strany. I proto je na nás (společně se Slovenskem, Maďarskem a Polskem) zaměřena taková pozornost západních tajných služeb a sociálních inženýrů.

Ale znovu opakuji – naivita a otravně pasivní přístup většiny Čechů je úplně něco jiného, než aktivní podpora fašismu, aktivní udavačství, aktivní páchání válečných zločinů a tak dále. Pocit, že Češi jsou většinově nějaké fašistické svině, udavači a zrůdy a je marné se tomu bránit, je jen další šikovnou psychologickou operací, kterou u nás šíří poskoci cizáků! Oni marně doufají, že z nás udělají něco jako Ukrajinu 2.0, protože nerozumí naší zvláštní národní povaze. My si totiž nemůžeme dovolit stavět se na odpor jako třeba obří Rusko nebo Čína, my máme bohužel jen možnost uskakovat jak pružný hobit a pak případně v pravou chvíli nečekaně hodit monstru písek do očí a tím pomoct mnohem většímu Aragornovi s Gandalfem v boji. Jako třeba za heydrichiády nebo během Pražského povstání.

UŽITEČNÍ IDIOTI…I NA ALTERNATIVĚ?

Což mě přivádí k zásadní věci, kterou bychom si měli neustále připomínat.

I na „alternativě“ (která se postupně stává mainstreamem!) se najde řada idiotů, kteří do zemdlení opakují, že Češi jsou národem zbabělců, udavačů a přizdisráčů. Pořád dokolečka opakují, jak za nacistické okupace byli Češi strašliví udavači, až prý muselo gestapo všechny krotit, aby neudávali tak moc, že to prý nestíhají ani evidovat. To samé tihle nasazení rozvraceči i tupí nihilisté opakovali při plandémii – Češi jsou prý zbabělci a udavači a celkově jsou prý strašliví sráči, kteří si snad ani nezaslouží přežít.

Panebože, vyndejte si už konečně hlavy z prdelí a přestaňte opakovat tyhle blbosti!

Každý, kdo opakuje tyhle sračky, jen znova protlačuje šikovnou fašistickou propagandu, podobně jako za druhé světové války! Je to až fascinující, jak se opakují ty samé fráze a ty samé cypoviny, co lidem cpal do hlav protektorátní tisk. Za nacistické okupace jste totiž z méééédií slyšeli to samé, co dnes – že Češi jsou naprostí nýmandi, udavači, zbabělci a ohavná havěť. Ale tóóóbže pržacují a tak by si měli vsít truhý arbeit a tržetí arbeit, aby ještě vís tóóóbže pržacovali na svoje páníšky. Dršeli hubu a krok, schweine! Arbeit macht frei, Pepíku!

Kecy o „národu udavačů“ jsou jen součástí fašistické propagandy a manipulace mysli, kterou nám tehdy rvali do hlav nacisté a kterou nám dnes zase zkouší cpát do hlav korporátní fašisté. Cílem je Čechy co nejvíc ponížit a vyvolat v nich pocit beznaděje, že vlastně ani nemá cenu se stavět na jakýkoli odporVždyť přece každý Čech je bonzák, udavač a zbabělec, ne? Tak proč se o něco snažit…

Proč myslíte, že režim takové myšlení podporuje? Proč se fašistické loutky ve vedení země a v médiích staví do poníženecké role, že bychom se vlastně ještě měli omlouvat za to, že jsme nakonec (obdivuhodně civilizovaně a lidsky!) vykopali okupanty ze Sudet? Proč nám teď neustále opakují, že jsme absolutní zbabělci a idioti, protože jsme se nebránili vstupu vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968? Proč nás propaganda neustále tlačí do přesvědčení, že vlastně ani nejsme skutečný národ a že jediné, jak bychom mohli zůstal aspoň trochu užiteční a „cool“, je rozpustit se v Hnědoevropské Unii? Proč nás staví do role, že jsme vlastně jen takoví umaštění, nedůležití, zbabělí šmudlové, pro které by bylo nejlepší, kdyby se nechali úplně pohltit Čtvrtou říší…pardon, pohltit od EU, která je přece plné mnohem lepší, odvážnějších, vzdělanějších a chytřejších lidí, kteří by nikdy nebyli takoví udavači, jako tihle ubozí Tschechische Schweine?

Neudivuje mě, že tu starou dobrou nacistickou propagandu opakují naši vlastizrádci, kteří jsou díky svému vlezdoprdelství postupně dosazováni do všech zásadních pozic už minimálně od roku 2004. Tak to prostě je nastaveno – mafie dosazuje svoje poskoky na pozice síly a my jako trpaslíček máme jen omezené možnosti, jak se tomu bránit. I když je pravda, že bychom přeci se přeci jen mohli bránit o něco efektivněji, jako to zvládá Maďarsko s Orbánem v čele. Co mě ale docela udivuje a z čeho mi někdy až praská žilka na čele je to, když ty všemožné fašistické fráze, které byly inseminované do našeho informačního pole, opakují i tupelos v diskuzích na alternativě. A ještě se pak za ten nihilismus a vlastní neznalost historie navzájem spokojeně plácají po svých dutých hlavičkách.

https://youtu.be/EAMHMzlOmlI?t=59

Znáte to.

  • Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zrušili!“ inseminuje myšlenku „nechoďte k volbám“.
  • Okamura je jen řízená opozice, protože nic nedokázal změnit! Něco mele, ale neumí pak s 20 hlasy přehlasovat 180 hlasů, nýmand jeden!“ inseminuje myšlenku „když už náhodou budete volit, rozhodně nevolte ty, co mají šanci dostat se do sněmovny“.
  • Češi jsou národ udavačů a zbabělců!“ inseminuje „nemá cenu se bránit, nemáte šanci na výhru, jste jen lidský odpad“.
  • Češi nemají žádné reálné elity!“ inseminuje…no, přesně tu blbost, kterou to říká. Přitom my skutečných elit máme mraky, jen jim není od mafie dovoleno dostat se na elitní místa.
  • Češi nejsou žádný národ, vlastně jsou to jen takoví horší Němci!“ inseminuje myšlenku, že vlastně nemáme nic společného s nejsilnější a možná i nejlidštější skupinou bělochů na Zemi a máme se nechat pohltit a rozpustit Německem a tím i do KoZa.
  • Rusko je čisté zlo, Maďarsko je populistický Mordor, samostatně myslící část Poláků jsou jen tupí šmelináři s digitálkama a Slováci jsou (nově) ruSSácký zrádci!“ inseminuje myšlenku „hlavně se nespojujte s vám blízkými zeměmi, jediným povoleným spojenectví je náš korporátní vysavač zdrojů!

A tak dále.

Ale víte, co je ještě horší, než když se v diskuzích na alternativě anonymní inseminátoři propagandy předhání s anonymními tupouny v tom, kdo vyzvrací víc nenávisti a odporu k Čechům? No, ještě horší je, když tyhle blbosti opakují „alternativní“ autoři. Ti rádoby alternativní autoři, jako třeba Kapitán Beznaděj (známější jako VK) nebo někteří blogeři a někdy i rozumnější autoři, jako třeba D-Fens. Jak je možné, že tuhle primitivní manipulaci neprohlédli? Nebo o ní někteří z nich vědí a šíří ji záměrně? Přemýšlejte o tom…

Přitom tyhle nenávistné a pohrdlivé zvratky, které chrlí někteří idioti, většinou nemají s realitou nic společného. Češi jsou ve skutečnosti docela odvážným a hrdým národem! Ano, často až příliš pasivním a kontraproduktivně poklidným, ale vzhledem k našemu geografickému postavení, historii, genetickému a kulturnímu mixu a hlavně velikosti je to přece pochopitelné. Podívejte se sakra někdy na mapu, kde naše země je a jakými zeměmi jsme doslova obklopeni! Pokud by se Češi chovali prudce a hned dělali protiútoky proti 8x až 35x větším okupantům, jak dlouho by asi náš národ přežil? To pohrdané „švejkování“ a pasivní odpor je prostě PRO NÁS jedna z nejlepších možností, jak přežít v téhle geografické konfiguraci, to je celé. Vyčítat České republice, že se nebrání fašistickým praktikám stejně účinně jako třeba Rusko nebo Čína je projevem takové tuposti a nepochopení geopolitické reality, že by si měl autor takových blitků nechat někde v bohnickém servisu seřídit mozek. Bez ohledu na to, kolikrát dotyčný zopakoval, jak vysoké jsou jeho „konceptuální znalosti“.

I když souhlasím, že právě teď to s tou pasivitou a čekáním na nějakou záchranou zvenčí už trochu přeháníme… Těžko můžeme čekat na záchranu zvenčí a zároveň společně s fašisty zuřivě kopat do jediné vnější síly, která by tu záchranu teoreticky mohla přinést…

Celý článek ZDE: https://pravyprostor.net/opakuji-nacistickou-propagandu-i-lide-na-alternative/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 ViktorV 2024-03-23 11:01
Jestli spíš tak trochu nezvrací autor tohoto článku? Kandidáta jisté pravicové strany jsem poznal a bylo to pro mě smutné poznání, to už určitě volit nebudu. A hnus tady je pořádný.
Citovat
#2 Jirina Rattayova 2024-03-20 23:43
Uvidime po volbach jaky jsme narod .
Citovat
#1 Drak 2024-03-20 12:48
Originbál článku na https://bornova.pub/2024/opakuji-nacistickou-propagandu-i-lide-na-alternative/
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře