Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Putin chce zničit globalisty!

Putin varoval elitu, že jejich Nový světový  řád selhal  a jejich dny jsou sečteny!

5. října na plenárním zasedání přednesl projev a zdůraznil nezvratné posuny ke kterým dochází v globálním řádu. Klause Schwaba nazval globalistickým teroristou, který drží lidstvo jako výkupné. Podle Putina jsou tito globalisté legitimními vojenskými cíli /!/, protože se aktivně pokoušejí legálně uchvátit moc prostřednictvím globalistického státního převratu. 

Už před šestnácti roky řekl na mnichovské konferenci, že Rusko bude vystupovat proti vytvoření NWO založeného na pravidlech agresivně prosazovaných globalistickou elitou a jejich liberálními politiky v západních zemích. 

  • putin-chce-znicit-globalisty
 
Putin nastínil šest zásad, kterých se chce Rusko držet a nabízí dalším národům, aby se k němu připojily:
 
1/ Chceme žít v otevřeném, propojeném světě, ve kterém se nikdo nikdy nebude snažit stavět umělé bariery lidské komunikaci, tvůrčímu úspěchu a prosperitě. Musí tam být bezbariérové prostředí. 
2/ Rozmanitost světa by měla být nejen zachována, ale měla by být i základem univerzálního rozvoje. 
3/ Nikdo nemá právo a nemůže vládnout světu za druhé či jménem druhých. Svět budoucnosti je světem kolektivních rozhodnutí. 
4/ Všeobecná bezpečnost a trvalý mír, který bere v úvahu zájmy velkých států a malých zemí stejnou měrou. Aby toho bylo dosaženo, je důležité osvobodit mezinárodní vztahy od blokové mentality a temného dědictví koloniální éry a studené války. 
5/ Spravedlnost pro všechny. Éra vykořisťování kohokoli je minulostí. Země a  národy si jasně uvědomují vlastní zájmy a schopnosti a jsou připraveny spoléhat se samy na sebe, a to znásobuje jejich sílu. Každý musí mít přístup k výhodám moderního rozvoje. 
6/ Rovnost. Nikdo by neměl být nucen poslouchat ty, kdo jsou bohatí či mocnější na úkor vlastního rozvoje a národních zájmů. 
 
Chtěli byste žít  takovém světě?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaro Jaroslav 2023-10-21 16:41
Globalistické svine= zase halda AshkeNaci chazarov, Sörös,aka Schwartz, Gates,Schwab,Zu ckerberg,Rat-ch ildov klan, Rockefellerovci , " kraľ"? Karol III, a ina podľudská zver bohačov, ktorích by sme mi mali vykynožiť a nie oni nás!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře