Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusko se připravuje na plnohodnotný konflikt, jaderné zbraně v Polsku a Írán varuje

Podle Institutu pro studium války (ISW), o kterém informoval Newsweek, bylo potvrzeno, že se NATO podílelo na nedávném vývoji. Kremlu přátelské noviny Izvestija nedávno zveřejnily zprávu o rozšíření nově vytvořeného Leningradského vojenského okruhu ruským ministerstvem obrany v reakci na členství Finska v NATO, které Putin oznámil v prosinci loňského roku.

  • rusko-se-pripravuje-na-plnohodnotny-konflikt-jaderne-zbrane-v-polsku-a-iran-varuje

Polský prezident Andrzej Duda vyjádřil připravenost své země hostit jaderné zbraně NATO "k posílení bezpečnosti východního křídla NATO" uprostřed ruské agrese. V pondělním rozhovoru pro místní bulvární deník Fakt uvedl: "Pokud se naši spojenci rozhodnou rozmístit jaderné zbraně v rámci jaderné výměny také na našem území, aby posílili bezpečnost východního křídla NATO, jsme na to připraveni.

Íránské ministerstvo zahraničí uvedlo, že jaderné zbraně nejsou součástí jaderné doktríny země poté, co velitel Islámských revolučních gard varoval před možnou změnou jaderné politiky Teheránu v důsledku izraelských hrozeb.

Mluvčí ministerstva Násir Kanání na tiskové konferenci v Teheránu řekl: "Írán opakovaně prohlásil, že jeho jaderný program slouží pouze k mírovým účelům. Jaderné zbraně nemají v naší jaderné doktríně místo."

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Pepan 2024-04-23 11:01
Všichni evropští ( vůdci-kreténi ), by měli od svých voličů dostat bejsbol pákou po hlavě v okamžiku kdy ji vystrčí z USSA tlustého střeva, aby neměli čas ohrožovat "své" národy.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře