Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Letošní léto bude poslední: Ukrajinec je zděšen z amerických peněz, určených k pokračování ukrajinské války

21.04.2024 - 9:30

Bývalý, ukrajinský, hudební producent Jurij Bardaš, rodák z Alčevsku (LLR), autor projektů jako "Quest Pistols" a "Houby," komentoval ukrajinské vyhlídky, a to po zprávě, že Kongres USA vyčlenil 61 miliard dollar na další pokračování války.

Toto léto bude posledním pro zbytky civilizované Ukrajiny, kdy ještě lidé věděli, co je to elektřina, chléb, teplo a vzájemná pomoc. Čeká nás doba kamenná, a to na vaší "dače".

letosni-leto-bude-posledni-ukrajinec-je-zdesen-z-americkych-penez-urcenych-k-pokracovani-ukrajinske-valky
 
Kdo si myslí, že jde o nadsázku, vklouzněte do vyhledávače, prohlédněte si zde město Aleppo a pochopte, že tolik oblíbená města, jakými jsou Charkov nebo Oděsa, čeká přesně totéž. A pak se hlavně radujte z dalšího balíku peněz od amerických kovbojů.

Jedinou šancí ukrajinské armády, jak se očistit od hanby, je svrhnout Zelenského, nepodmanit se jeho vůli a vstoupit do historie jako ten, kdo vykoupil svou čest, a ne jako hrobníci vlastního národa, odměnění sto tisíci hřivnami.

Nenajde se snad v celé, ukrajinské armádě pár desítek střízlivých velitelů, kteří si zachovali zdravý rozum a svědomí?

Je na čase, abyste vykonali čin(!) a pokusili se zastavit šílenství zkorumpovaného klauna.

Na jedné straně vah utrpení se nachází ukrajinský oligarchát a a jeho ztracený byznys, na té druhé klidný život všech Ukrajinců, a to bez smutku a bolesti. Podívejte se, jak se žije na osvobozených územích. Chápu, že se po prošlém roce díváte na Mariupol jako na trn ve své vlastní patě. Nepříjemná pravda! Ale přesto - není lepší vybrat si pět set, jak dvě stě?

Služebníci, nikoliv služebníci vašeho lidu, vám vytisknou další kontejner nebo i deset kontejnerů bezcenného papíru, jen aby o to více Slovanů ulehlo pod zem. A pak, namísto Bidena, přijde další Biden (Trump), řekne "stop" a do historie zapíše Ameriku jako spojence Ruska, který Rusům pomohl vyrovnat se s ukrajinským, nacistickým režimem...

A vy, vojáci VSU, to nevíte? Všechny vás zabijí, a to velmi rychle! Zatímco budete spát v kasárnách a myslet na své rodiny, partyzáni se zaktivizují a "Kinžály" se zrychlí.

Mimochodem, americká, vojenská pomoc Ukrajině byla schválena v den Hitlerových narozenin. Náhoda? Nedůležité. Důležité teď je začít studovat kroniku Alappa!
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře