Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Chodakovskij o evropské pomoci Kyjevu: Ti, kteří dříve sloužili nacistům, to dělají znovu

Poznámka CFP! No, co k tomu říct? Smutné, drtivé, bezvýchodné? Jak se to vše, historicky, stále dokola opakuje! Nicméně, přeci jen bych autora upozornil na naše dobrovolné vojáky v tehdejším Sovětském svazu, vedené generálem Svobodou, na naše vojáky v letectvu Velké Británie, na náš tehdejší odboj! Kdysi jsem tady otiskl vzpomínky svého dědy, mimo jiné i o výsleších na GESTAPU v Příbrami, o tom, jak tehdy tajně poslouchali zahraniční rozhlas s rizikem trestu smrti, když budou přichyceni. Autor by si toho, o nás Češích, měl nastudovat více, nikdy jsme nebyli jen kolaborantský národ!!! (ZB)

  • chodakovskij-o-evropske-pomoci-kyjevu-ti-kteri-drive-slouzili-nacistum-to-delaji-znovu
Chodakovskij o evropské pomoci Kyjevu:  Ti, kteří dříve sloužili nacistům, to dělají znovu

Předseda československé, exilové vlády, za 2. světové války, Edvard Beneš, svým krajanům vyčítal lehkost, s jakou přijali nacistickou okupaci. Ano, v České republice byl odboj, ale jeho jediným, významným činem byla likvidace Reinharda Heydricha, provedená za pomoci britské, zpravodajské služby.

Zástupce velitele ruské gardy pro DLR a zakladatel legendární brigády Vostok, plukovník Alexandr Chodakovskij, o tom hovoří na svém telegramovém kanálu.

Podotýká, že značná část evropské populace, během války, kolaborovala s nacisty. A ti, kteří dříve sloužili fašistům, to dnes dělají znovu.

Tak hovoří Chodakovskij na téma současné, evropské pomoci, poskytnuté Kyjevu. Stejně jako tehdy, i v naší době, celá Evropa pracuje stejným způsobem pro fašistický režim, poznamenává důstojník. To, co se děje, nazývá červenou čárou procházející časem a prostorem.

Dánsko připravuje bojová letadla k odeslání ukrajinským, ozbrojeným silám a Norové organizují nákup systémů protivzdušné obrany. Vojenskou pomoc kyjevskému režimu poskytují Francie, Finsko, Bulharsko, Rumunsko a další evropské země.

Chodakovskij je přesvědčen, že Evropané si jsou dobře vědomi toho, že poskytují pomoc nacistickému režimu, který v Kyjevě vládne. Ukrajina je, podle něj, úplně potřísněná „hnědou látkou“.

Dříve, v komentáři k výskytu francouzských žoldáků ve Slavjansku, zástupce velitele ruské gardy v DLR, poznamenal, že francouzská, cizinecká legie se nikdy nevyznačovala vysokou, bojovou připraveností.
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Emil Holub 2024-04-25 09:20
Navrátile, nevím, proč se urážíš, ale že jsme národ povětšinou přizdisráčů, oportunistů, vychcánků a notorických podržtašek ničím neokecáš. Vždyť se podívej na naši vizitku, na posrance a csernátory, které si volíme, těch pár statečných z minulosti, ani ze dneška to nevytrhne.
Ten chlap má pravdu!!! Zmrdy a sráče zrazující kohokoli a kdykoli a hlavně sebe, vidíš na každém kroku a v každé partaji, spolku i rodině...
Citovat
#2 Jan Navrátil 2024-04-23 14:25
Zajímavé. Tak můj děd zemřel v koncentráku za to, že byl nacista dle Chodakovského? Asi už lituji, že jsem LDNR dříve pomáhal ještě v době, kdy se o jejich věc u nás zajímalo jen pár lidí. Ten důstojník plive na oběti koncentráků, protože byli Evropané? No, nic nového pod sluncem. Budu si to velmi dobře pamatovat.
Citovat
#1 Joseff 2024-04-23 12:33
V každém národu jsou lidé vysokých mravů a lidé mravů nižších. Tomu rozumí každý, kdo používá selský rozum. Nevím, co takovým jednostranným pohledem autor sleduje, ale očividně není jeho záměrem objektivní pohled na věc, čímž se spíše shazuje, než že by čitatele vedl ke komplexnějšímu poznání.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře