Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dost bylo nesmyslných staveb na zelené louce!

Dost bylo nesmyslných staveb na zelené louce, proto stavba nové zlínské nemocnice nepřipadá v úvahu, neboť se musí zodpovědně opravit původní Krajská nemocnice...

  • dost-bylo-nesmyslnych-staveb-na-zelene-louce

Dost bylo nesmyslných staveb na zelené louce, proto stavba nové zlínské nemocnice nepřipadá v úvahu, neboť se musí zodpovědně opravit původní Krajská nemocnice Tomáše Bati. 

Tady si chce Jiří Čunek svým neekologickým postupem udělat reklamu politicky zadarmo, a to stavbou dalšího objektu na zelené louce. Nepomůže jeho protiargument o ztrátách stovek miliónů ročně, které vyžaduje původní nemocnice.
 
A proto se musí ve Zlíně a okolí vysazovat zeleň, ještě úrodné polnosti musejí být zodpovědně obdělávány, abychom vyvinuli přátelský systém a přístup vůči životnímu prostředí a krajině. 
 
Již dávno se měly peníze najít v dotačních možnostech národních i evropských. Povinností českého státu je tedy přispět Zlínu a Zlínskému kraji na náročné a efektivní projekty opět přátelské k životnímu prostředí. Bohužel je stát rozhazovačný, raději bude stavět nové luxusní kriminály a podporovat kriminalitu!
 
V naší republice, abychom zachránili krajinu a biodiverzitu, nesmíme stavět na zelených loukách. Je třeba přistupovat zodpovědným způsobem, který má být charakteristickým kvalitními opravami původní infrastruktury. 
 
Jiří Čunek si svým vystupováním neuvědomuje provázanost ekologie, životního prostředí a rozumného ekonomického hospodaření. Příroda nám to vrací svými extrémy, neboť je často ničena pyšnými a arogantními politiky a korporacemi!
 
Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře