Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zázrak ve Zlíně. Cena vody najednou zlevní. Proč? Protože pár lidí protestovalo?

Ivo Bubeník

Svým prohlášením z 3. května si zřejmě radniční koalice (STAN, ANO) myslí, že kauza ve Zlíně ohledně soudem uznané neplatné smlouvy zmizí. Myslí si, že zisky budou až do roku 2034 spokojeně plynout do Francie a zúčastnění politici města i její zástupci ve VAKU usínat na příjemných platech s pocitem kterak s lidmi opět „vykývali“. Po prý „několikaměsíčních jednáních“ je to opravdu velký úspěch až přímo zázrak z nebes. Je to na první pohled pro naivního občana dobrá zpráva, ale svědčí to o ne vstřícnosti a bezcharakternosti radních a o máslu na jejich hlavách.

Bohužel ani jejich senzační informaci, že „Za posledních 12 let VaK Zlin investoval do modernizace svého majetku 1,4 miliardy Kč a výsledkem je, že třetina vodovodního potrubí je zcela nová“ nelze považovat za věrohodnou. Takhle oblbovat může radnice či jejich tiskový mluvčí žáčky v sedmé třídě. Nikoliv lidi se selským rozumem a nepodplacené.

  • zazrak-ve-zline-cena-vody-najednou-zlevni-proc-protoze-par-lidi-protestovalo

 

Lze totiž zjistit kolik Vak investoval „sám“, kolik mu „půjčil či se „zaručil za úvěr“ investor lépe řečeno vydřiduch z Francie a kolik milionů na opravy se promítlo do ceny drahé vody za oněch 12 let!

Takže nové finty, ale jinak stále dokola jako už 2x ve volbách o tomtéž problému. Doufám, že odpůrci smlouvy toto maskování snížením ceny o jednu českou korunu za kubík na rok 2018, nepřijmou! Považme, tu „slávu, že po letech se cena snižuje. Tenhle úskok či vábničku mohl vymyslet jen gauner.

Vážení radní, kdo vám dal souhlas nakládat do konce vašeho volebního období, tak trestuhodně s majetkem města a věnovat Nám vábničku - o korunu levnější kubík vody a o 5 milionů vyšší nájemné pro VAk, ale ponechávat VEOLII 50-či 90 milionové zisky ročně? KDO? NIKDO! Ani jeden volič! Protože jste nic takového v programu ani programovém prohlášení Rady neměli! Vy jste voliče nejen v roce 2011, ale i 2014 prostě podvedli i se „slavným“ MUDr. Adámkem.

Radniční „zázračné prohlášení“ pro oblbnutí veřejnosti je přesně hodné pověstnému rčení : Vlk se nažral a koza zůstala celá.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře