Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Prohlášení k útokům na Miloše Zemana

Jakkoliv Národní demokracie dlouhodobě poukazuje na některé chybné postoje prezidenta Miloše Zemana, které vycházejí z jeho odlišných ideových východisek (např. zejména odmítáme jeho víru v eurofederalismus včetně podpory jednotné evropské měny, nekritický postoj k Izraeli či některé jeho protidemokratické kroky na české scéně, jako je schválení novely zákona o politických stranách, která de facto ničí jakoukoli neparlamentní opozici), tak v tuto chvíli, kdy je před oslavami dvou státních svátků opět bezprecedentně napadán odnárodněnou a ze zahraničí podporovanou pražskou a brněnskou kavárnou, cítíme povinnost vyjádřit mu plnou podporu. A rovněž poděkování, že jako jeden z mála státních představitelů hájí především zájmy země a jejích občanů.

prohlaseni-k-utokum-na-milose-zemana

Současně jménem Národní demokracie, jako strany navazující na odkaz Karla Kramáře, vyjadřujeme nesouhlas a znepokojení, že premiér Bohuslav Sobotka uděluje Cenu Karla Kramáře lidem, kteří se o český stát nijak nezasloužili a jejichž jediným činem je naopak to, že se stali nástrojem zahraničních sil k destabilizaci české politické scény.

za předsednictvo Národní demokracie
Adam B. Bartoš a Alena Drvotová, 27. října 2016

viz http://narodnidemokracie.cz/prohlaseni-k-utokum-na-milose-zemana/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Miroslav Bobek 2016-10-29 10:09
Tolik lidí nesnáší PK a mikde, krmě tlachu na internetu, není vidět a slyšet hlas lidu. Doufejme, že alespoň u voleb si lidé budou pamatovat kdo se v těchto dnech snažil udělat v ČR "Majdan".
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře