Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tajné plány šíleného psychopata.

Do vzduchu vypustil statisíce infikovaných komárů. Ve Švédsku chtěl vypouštět balony naplněné vápnem, aby tak zakryl slunce. Tamní občané mu to zakázali. Dle tohoto psychopatického šílence lze "klimatickou krizi" odvrátit "globálním ochlazením". Už několik let pracuje na různých způsobech ochlazení atmosféry. Mnohé jsou zaměřeny na udržení slunečního tepla a světla mimo naši planetu.
 
V roce 2020 investoval s dalšími miliardáři miliony do plánu rozprášit ve stratosféře křídu v boji proti "změně klimatu". Křída by měla být vyrobena z uhličitanu vápenatého, aby to zablokovalo část slunečního záření, což by ochladilo planetu. Miliardář už provedl testy nad švédským městem Kiruna.

  • tajne-plany-sileneho-psychopata
 
Očekává souhlas vlád na celém světě, aby mohl rozprašovat desítky milionů liber křídy do atmosféry. Při testech nad Švédskem vynesl balon 2 kg křídy a 600 kg vědeckého vybavení do výše 19 km. Tam uvolnil křídu v oblaku dlouhém asi 4,6 km. Nelze vyloučit, že křída ovlivňuje ozonovou  vrstvu a umožnuje škodlivému záření, aby se dostalo na zemský povrch, kde může způsobit rakovinu a další zdravotní problémy. Dle mnoha odborníků to může mít katastrofální následky na naši planetu. Sluneční světlo je blokováno po celém světě mnoha způsoby. Rozprašují se reflexní částice na oblohu, sypou chemikálie do oceánu a rozprašují slanou vodu do vzduchu. Prý jsou tyto techniky nezbytné k ochlazení planety, protože globální snahy o snížení emisí skleníkových plynů selhaly. Mezi další rizika patří změny ve vzorcích srážek, UV záření, problémy s životními cykly zvířat a růstem rostlin. 
Udavač STANu, jakýsi soudruh Lenin, pardon, Letocha podal trestní oznámení na Z. Majerovou z Trikolory, protože varovala  před volbou agenta Pávka jako prezidenta. Takže nejen mafiánská strana, ale i udavačská. Inu, papaláši se nezapřou. Proč se divím, když samotný kmotr udělal zákon o udávání, pardon, oznamování.
ANS odmítá základnu v Mošnově. 
Asi před 400 miliony let bylo 5x víc CO2, takže rostliny se rychle rozšířily po celé zemi. Týkalo se i ryb. Před 305 miliony let se snížila koncentrace CO2 natolik, že ubývaly rostliny a došlo ke kolapsu deštného pralesa. Vymíraly mořské řasy, rostliny a živočichové. S vymíráním lesů a fytoplanktonu klesla hladina kyslíku. Sopečné výbuchy před 252 miliony let uvolnily hodně CO2, čímž se rozšířilo rostlinstvo a zvěř.
Zelení zjistili, že lidské dýchání poškozuje klima. Tito idioti nejsou schopni pochopit, že nevadilo-li to miliony let, tak se sami ztrapnují před celým světem.
Bývalý traktorista, nyní ministr asociálních věcí nejenže okradl důchodce, ale chce okrást i budoucí důchodce tím, že jim zruší státní příplatek 380 Kč měsíčně. Nebylo by lepší všechny důchodce zabít hned, jak nastoupí do důchodu, soudruhu Jurečko? Obávám se, že to navrhne ve sněmovně...
Klimatický výbor navrhuje čerpání stlačeného CO2 každoročně do země. 
Dle Zemana se může opakovat osmašedesátý rok.  Ze Zemana se stala loutka od prohlášení na Primě, že Vrbětice mohly i nemohly být tak či onak. Nebo že by už trpěl senilitou jako vetchý a stále padající Bidet?
EU schválila zákon o zrušení hotovosti. Norsko přijme zákon na ochranu hotovosti. Dá to po volbách nová vláda do ústavy?
29. 12. 2023 schválila vláda asi 56 zákonů a právních předpisů. Jejich účinnost začala hned od 1. ledna tohoto roku. Kdo dokáže za pouhé dva dny, zvláště o svátcích, nastudovat tolik zákonů, který soudce či policista? Zákon o likvidačním balíčku dosud nebyl rozeslán do patřičných institucí.  
Soudružka Drábová byla zděšena, že ČT vysílala rozhovor s Klausem a Zemanem. Je snad cenzorka? Z této kdysi špičkové odbornice se stala zapšklá a vetchá stařena tak jako z Němcové. 
Kanada s Čínou spolupracovaly na výrobě kovidu a Trudeau to chtěl zamlčet. 
Abstinent Véna navrhoval zrušení Varšavské smlouvy a NATO. Proč se NATO tenkrát nezrušilo? Proč hned po podpisu smlouvy s NATO podepsal Véna a Miloš "humanitární bombardování" v Jugoslávii?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Přemysl Javornický 2024-03-16 14:37
Mirku, nejde jen o tohoto služebníka ďábla. Jde o síť uctívačů satana, pro něž je moc a peníze jediným prostředkem ke smyslu své existence - adrenochromu a satanským rituálům. To nejsou lidé, ale zvrhlé a závislé temné bytosti, pro něž jsme nepotřební ujídači prý pouze jejich koláče, který jsme pro ně otrocky upekli.
Citovat
#3 Přemysl Javornický 2024-03-16 14:29
Protože globální chazarská mafie. Tu ničí v USA Bílé Klobouky a v RF celá země v čele s VVP. Její loutky musí zmizet, a to čím dříve, tím lépe, včetně té naší.
Citovat
#2 nenele 2024-03-16 14:09
Koukněte na tohle - od 9 minuty pojmenování problému: https://youtu.be/BYpUa2pVSBU?list=TLPQMTYwMzIwMjSl7JFSRZ6irQ
Citovat
#1 miroslav petr 2024-03-16 13:40
Jde o De Bila Gatese.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře