Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dokonáno jest!

Já bych řekl, že všichni z nás, ti vnímavější, již v hloubi duše dávno věděli, jak to nakonec dopadne. Desetiletí trvající bezmocnost s hydrou, které nás naučili říkat demokracie, a kterou si vždy přizpůsobili tak, jak se to našim koloniálním vládcům hodilo, vstoupila do svého posledního stádia.

Z širokého kola těch všemožných kandidátů byli vybráni ti dva nejvíce manipulovatelní a z nich pak slavnostně ten, pro naši zemi a náš lid, úplně nejhorší. Zklamání...?

  • dokonano-jest

Ano, byl jsem zklamaný, zasáhlo mne to, ale již ne více než v minulosti. Tolikrát jsem si v nedávné době touto beznaději a bezmocností prošel a sledoval, jak se stále propadáme hlouběji a hlouběji, aby přišlo další kolo ještě hlubšího pádu, že už mne to tolik nepřekvapuje ani nezraňuje.

Další karty pro naši budoucnost byly rozdány. Nejsem Všemohoucí, ten to má pro každého z nás a pro každý národ přesně a spravedlivě spočítáno, včetně Jeho milosrdenství, které však přichází až v okamžiku plného uvědomění si vlastních vin a může to být až dokonce i v okamžiku naší fyzické smrti....

Tedy nejsem Všemohoucí, ale jak to ze svého velmi zúženého, fyzického, prostého, lidského pohledu vidím? Myslím, že se opět vystupňuje teror proti nezávisle smýšlejícím lidem, kteří se chovají podle toho co cítí a jaké jsou jejich názory, kteří si chtějí uchovat svoji vlastní svobodu.

Vyjma toho, že se v našem soudnictví začne výrazněji užívat paragrafů jako např. schvalování genocidy, šíření poplašné zprávy apod., přibydou další. Přijde další blokace nezávislých médií s tím, že pro ně nebude žádného dalšího práva a odvolání.

Lidé přestanou veřejně vyjadřovat své názory a později se naučí mlčet i doma. Zároveň s tím se výrazně zvýší masmediální propagace nutnosti bojovat za naši českou svobodu na Ukrajině. Nejprve to zasáhne naši armádu, ale velmi rychle to pokročí i k civilnímu obyvatelstvu, stejně jako se to již dlouho děje na Ukrajině nebo jak to právě probíhá v Polsku. S tím, jak se lidé budou bránit a nebudou chtít být odvedeni do války, bude teror státní moci narůstat.

Najednou už nebude kam utéct, všude kolem na nás budou, ve všech evropských zemích, komanda určená na lov odpíračů. Nebude žádného úniku...

Kdeže se to již kdysi stalo, o jakém historickém modelu to tady hovořím? No já nevím, ale zkuste se podívat, jak to začínalo v Německu ve třicátých letech. Taky si tehdy nikdo nemyslel, že by to mohlo dojít až k Osvětimi a desítkám miliónům mrtvých. Skutečně si to tehdy nikdo nemyslel…

Myslíte, že přeháním? Tak se podívejte zpětně kolem sebe, jak rychle a radikálně se náš český svět během několika posledních měsíců změnil! Myslíte, že to bylo náhodné dění, že se to už zastaví? Že to dění je řízeno vůlí evropského lidu…

Takže, abych to nějak uzavřel. Mnoho zdaru našim mladým voličům, naší nastupující generaci, právě jste si vybrali! Ale ještě než začnete vykřikovat cosi o dezinformacích, konspiracích a ruských švábech, dejte těm svým vyjádřením nějaký čas, třeba dva až tři měsíce, a pak mi to vytmavte!

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 miroslav petr 2023-01-29 07:53
kdo zná churchilův citát, nemohl být překvapen :nejlepší argument proti demokracii je pětiminutový rozhovor s voličem.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře