Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nova garnitura nelže, enem často měni názory

Už stary mocnař Zeman řikal, že enem blbec neměni svoje nazory. Mimochodem, po třiletem spanku se probral a konečně řekl v poslednim rozhovoru pro XTV cosik, s čim se da suhlasit:

  • nova-garnitura-nelze-enem-casto-meni-nazory

Proč pokládám Českou televizi za špatnou a proč se tedy po mnoha diváckých zkušenostech na ni nedívám? Protože ji pokládám za servilní. Dokonce občas jsem se na sociálních sítích setkal s výrazem presstituti, což si můžete velmi snadno dešifrovat. Není vyvážená, není objektivní. Je jednostranná. Ona neslouží, ona posluhuje.”

Tuž zdalo by se, že se po odchodu z Prahy začíná probuzat? Pozdě, synku, pozdě... zmeškals tři roky kličoveho obdobi českych dějin - doby koronopodfucku po 13. 3. 2020. Tenkrat zme potřebovali slyšet kohosik, kdo by se postavil proti temu, že z nas zrobili občany druhe kategorie, dneska je pozdě.

Že Fiala cosik řekne a za par tydnu zrobi opak, na to zme si tež zvykli. Sliby neokradat duchodce nebo nezvyšovat daně už su davno pryč, ale co se tež dalo od hlavy probruselske kliky čekat, že?

Mnozi se těšili, že až budu mět teho noveho, hezkeho prezidenta, že se nam bude žit tak nějak lepe, radostněji a rychleji dospějeme ke šťastnym zitřkum! Mnozi už procitli, když Pepa 107 podepsal zakon o okradeni duchodcu a zaroveň se sam udal staremu Rycheckemu. A puvodni myšlenka, že si nenecha robit znamky a nechce viset na každem rohu tež vzala za sve, bo se setkala se silnym nesuhlasem veřejnosti. A hle, nechtěl znamku, a už jich ma deset duhovych!

On to asi měl byt taky předstupeň teho, že my žadneho prezidenta ani nemame, že ten naš vudce přece sedi už davno v bruseli a jmenuje se Uršula.

Tuž zda se, že na to lid ještě neni připraveny. A tak byl zadany multykulturnimu uměleckemu tymu ukol zrobit teda ty obrazky, no a multykulturni tym vymyslel taku moderni, duhovu podobu prezidenta v duchu novych tradyc, když už Pepa 107 prosazuje to manželstvi chlopu.

Ale my starši vime, že na tym nic noveho neni. To stary Andrej Varhola v USA vymyslel už kdysik davno v minulem stoleti.

No a jinak se za předchozi tyden nic zvlaštniho nestalo.

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=801322

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 potkan 2023-05-06 20:27
Šwábofci mají pestrý rejstřík od zkumáků, pomiňme kde je berou a jiným diktují.
https://otevrisvoumysl.cz/takto-svetove-ekonomicke-forum-klause-schwaba-ovlada-vsechno/
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře