Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„JSEM PES. KOUKEJTE TO VŠICHNI UZNAT!“

Vzhledem k dnešnímu datu jsem se rozhodl konstruktivně zamyslet nad genderovou ideologií a změnami pohlaví. A nejen to. Podařilo se mi to celé posunout na vyšší úroveň.

Gendebilové nám neustále vtloukají do hlavy, že prý je pohlaví věcí volby. Že nějaké chromozomy iks a ypsilon, natož pak nějaké orgány schované pod plavkami, v tom nehrají pražádnou roli. Prostě když nějakého chlapa už nebaví být chlap a rozhodne se převtělit v ženskou (nebo dokonce v jakési další pohlaví), musejí to všichni ostatní uznat. A běda každému, kdo cekne něco proti!

  • jsem-pes-koukejte-to-vsichni-uznat

A když jsem se nad tím zamyslel, napadlo mě: A není to málo, Antone Pavloviči? Proč by se tuto mělo týkat jen pohlaví v rámci lidského druhu? Vždyť ten trans-tentononc můžeme rozšířit i na další druhy živočichů! Když se chlap může cítit jako ženská, proč by se člověk nemohl převtělit dejme tomu v jezevce nebo vránu?

Nu a jakmile ve mně dozrála tuta myšlenka, rozhodl jsem se, že půjdu příkladem. Už mě nebaví být člověkem. Dámy a pánové (a 137 dalších pohlaví), ode dneška jsem pes! Můžete mi říkat třeba Azore.

Slyším snad nějaké námitky? Že prý mám lidskou DNA? No a co? Když chromozomy nemusejí hrát roli v pohlaví, proč by měla DNA hrát roli v živočišném druhu? A když se chlap může rozhodnout, že se z něj stala ženská, proč bych se já nemohl rozhodnout, že se ze mě stal pes, žejo?

A když už jsem ten pes, tak to rozjedu zvostra. Hned v pondělí zajdu na úřad, že chci do občanky jméno Azor… nebo počkejte… psi ani občanku nemají, žejo? No tak jim ji tam nechám. A když mi ji budou vnucovat, tak jim ji aportuju zpět!

Kromě toho – ode dneška odmítám platit daně, zdravotní, sociální a podobné lidské vydřidušiny. Budu platit pouze roční poplatek za psa. A běda každému úředníkovi z Finančáku, který bude něco blekotat proti. Nejdřív mu pomočím nohu a pak jej nahlásím za trans-diskriminaci!

Ode dnešla se také chci volně vyměšovat v parku. A uklidit to, co pro mě zbyde – to je přece starost lidská a ne psí!

A hlavně – kdykoliv přijdu k veterináři s nějakou bolístkou, tak chci, aby mě ošetřil. Mám na to plné právo. Přece jako pes nebudu chodit k nějakým felčarům pro lidi. Haf!

Už se těším na plnohodnotný psí život a nepochybuji o tom, že tady ve fialové republice bude lepší než ten lidský. A komu se to nelíbí, toho pokoušu. Se zpátečnickými transfoby nebudu mít slitování!

Azor Sedláčkojc
1. dubna 2023

Zdroj: https://narodnidemokracie.cz/jan-sedlacek-jsem-pes-koukejte-to-vsichni-uznat/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jarda K. 2023-04-02 14:04
Genderová ideologia, je zasa vysledok chaosu v kozme, v magnetických póloch! Duša človeka putuje po smrti telesnej schránky do ityfalickeho Oriónu, vstupnej brany do Čiernej diery, ktora je energetickou riekou zivota tahajucou sa centrom nasej galaxie, s vystupnou, yonickou branou znovuzrodenia duše k novemu cyklu zivota v Labuti, Bolon Yokte Ku, o 9 jasnych hviezdach ako 1+3+5, a celkovo ma Labuť az 84 hviezd, ako kazda biblia kníh s apokryfami! Duša zosnuleho putuje do veľkej Haly= Vallhaly ci Bujana, k ocistcu od pamäti, k prepólovaniu a vzkrieseniu a omladenim k novemu cyklu zivota na Zemi! V tomto centre Galaxie, teda v Maternici symbolizovanej číslom 8 od Egypta po Čínu,no Krčahom v Hadej Mezoamerike o 9+11 hviezdach! A tu vzkriesena a omladená a prepólovana duša putuje do yonickej brany,Vystupu z Čiernej diery= Rieky Zivotnych a Duchovnych energii( antihmota) vystupuje z Cygnus X1 ( Labut či Yama) von k duchovnej Reinkarnacii do kojenca na Zemi v 8.deň jeho zivota! Preto krsty boli v 8.deň, a zidia a muslimovia obrezavaju chlapcov v 8.deň života! No kedže nastava CHAOS V PÓLOCH MLIECNEJ DRAHY, SLNKA I ZEME, deštrukcia kozmickeho harmonickeho čísla 3168, ĺufské duše v tomto prechode cez galaxiu a jej Čiernu dieru sa neprepólovávajú , a tak sa nam rodia coraz viac transgenderi a gayovia! Vid uz dobu Ahenatona, ved to bol aj z Nefertiti neprelolovaní buzeranti! A tak dopadlo aj ich transgenderové nabozenstvo! A boli to oni kto nam zanechal Ohnutú a Ruzovú pyramídu vedĺa seba! S hodnotou galaktickej vlnovej dĺžky 2268! A čím viac Západnejsie clovek ide, tym viac sodomitov vidí! No toto bude len dočadne, do roku 2033, nez zavladne vo svete nova HARMÓNIA SLNKA, PRERODENEHO, a buzeranti sa uz prestanú rodiť! Muz bude zasa muzom a žena ženou!!! No túto pravdu nikto neučí,zidozedná ři ju poznajú, no im pasuje aj chaos a nenávisť na Zemi, co povedie aj k nuklearnemu prepólovaniu Zeme cez WW3, kde zidokrestanske Rusko ako Sv.Jiŕí zotne USAtana,hada a draka do jednej hodiny! A tuto ciernu minidieru mame aj my v mozgu,centre mozgu v tvare šisky( posvätný symbol), kam do DUCHOVNEHO CENTRA ukladame od ocisteneho detstva po narodení novu pamäť,nlve znalosti a skusenosti zo zivota a tohoto sveta! A pri smrti teles.schranky, keď sa zruti nase magneticke pole, zrúti sa aj tato minidiera ducha, a špiraluje bielym tunelom domov do svojho zdroja, Centrálneho Svetla a Slnka!!! Toto je pravda o nasom zivote na Zemi! A oni nam vsade,vsade klamú!!!! Ponukam clanok, o udalostiach dnesneho sveta, a o tom, co zasalo v 11.september,20 01: MOTÍV!!! Ako aj USA Kalendar mrakodrapov spojeny s 11.septembrom! jaro.jaroslav57@gmail.com Človek by mal poznať aj tuto stranku života!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře