Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Moc

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Peníze jsou moc, moc jsou i peníze. A o moc a peníze se v kapitalismu vede také boj, jak jinak.

Idelologie je jen cesta k moci, náboženství je ideologie jako každá jiná.

A jsem u Toho, hejtman-bývalý pan Zimola vede o svůj podíl na moci boj.

S kým, inu prý s kmotry z ODS. Opravdu jsou to jen a jen oni? Veřejně to tak deklaruje, ale skrytě jistě i pan Zimola ví, musí vědět, měl by vědět, že prohlásil cosi o zdanění náhrad církvím.

  • moc

 

Co horšího, on to snad i myslil vážně!? Protože i pan Sobotka prohlašoval k církevním „restitucím“ kde co a možná zejména díky tomu ho v minulých volbách naivové houfně volili.

A to si dovolil hejtmánek moc, kdokoliv, kdo proti církevním „restitucím“ v cestě za penězi a majetky a moci z toho plynoucí veřejně vystoupil a měl vliv, nedopadl nijak oslavně slavně.

Byl upozorněn způsobem, jakým to jen mocní umí.

I pan Zimola získal tedy tuto zkušenost. A řeči o tzv. boji s kmotry s ODS či boj uvnitř strany ČSSD, … inu kde je cíl, najde se i cesta.

A aby tuto zkušenost měl jistou, ještě se postavil proti katolíkům v ČSSD s jedním v čele.

A možná je pan Zimola jinými mocnými vybrán aby učinil úkrok stranou a po výprasku ve volbách pro ČSSD se stal následně již zvoleným vyvoleným zachráncem toho, co ze strany zbude, cesta k prezidentovi jistě nebyla jen z důvodu aby si postěžoval tatíčkovi Zemanovi, jaké nespravedlnosti se mu dostalo.

O peníze ale jde vždy v první řadě a o moc a moc peněz a cesta může být cíl, nebo ke stejnému cíle může vést a také vede mnoho a mnoho cest a vznikají stále i cesty nové!

Takže třeba dle pana Babiše on překáží nějakým „kšeftům“ jedněch. a jiní zas možná překážejí „kšeftům“ pana ministra.

Dokonce jsou tací mocní, co by se rádi i trošku cestou k cíli vrátili, tu do feudalismu,tu do středověku!

Kdyby se nás občanů (s prezidentovým bonmotem dolních 10 mil) tyto hry netýkaly, byla by to celkem veselá podívaná, jak se psi rvou o kosti a že se při tom občas i fest pokoušou mezi sebou.

M.Trojanová

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kalousek-lidovci-a-Sobotka-utoci-na-Babise-vjednom-siku-Muze-jit-o-stovky-miliard-cirkvim-ukazuje-advokat-ktery-zna-cirkevni-kauzu-lepe-nezkdokoliv-jiny-485359

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-04-28 06:31
Moc a peníze. To nám tady předvedla katolická církev v jejím "Božím rozjímání" a tak šel Bůh stranou a ty církevní svině se začaly rvát o majetky naší země. Ta jedna zaplať Bůh už zdechla a tu druhou to čeká. A ten zmetek Bohouš se už také dočká trestu za to, jak nechal naši zem na pospas nenažrané církevní holotě. A tahle církev, to je jen Satanovo doupě. A Alois Krejčí i Jarek Kozela mají pravdu.

Facebook komentáře