Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nekorektní zprávy

Traktorista připravuje zpoplatnění sociální péče důchodcům v Domovech důchodců. Místo toho, aby to musel platit stát, jako celá desetiletí, povinné platby zatíží nejen důchodce, ale i jejich příbuzné. Tyto platby se budou odvádět dle majetku těchto příbuzných! Traktoristovi nestačí pozdější odchod do penze, ale chce krátit důchody i bývalým funkcionářům KSČ. Jako věřící křesťan se nestydí ožebračit důchodce, kterým zbývají poslední roky života?

  • nekorektni-zpravy-22
 
Ze čtyř set tisíc Ukrajinců u nás jich nepracuje 80%. Výše jejich dávek se raději nezveřejnuje. A to se ještě nepropouští...
 
S. Fialenkovič plánuje pomoc Ukrajině po válce. Nikdo však neví, kdy "válka" skončí a kolik Ukrajiny zbyde, když část si přivlastní Rusko, Polsko, Maďarsko a další státy. Zbude jen malý region, který má v plánu renovovat sám krutý diktátor. Až se to stane, jak bude Fialenko reagovat? Česká vláda si půjčila /!/ deset miliard na pomoc Ukrajině. Že by si půjčila na pomoc našim důchodcům a rodinám, to ji nenapadne. Pardon, stát prý nemá povinnost starat se o své lidi....Ukrajinská, pardon, naše /?/ vláda bude každým rokem posílat na Ukrajinu půl miliardy korun. Za první rok tato vláda udělala dluh přes bilion korun. Kam se hrabe Andrej!
 
Studenti brněnské Masarykovy univerzity požadují záchod pro třetí pohlaví. Pokud vím, muž dělá malou potřebu ve stoje, žena v sedě. jak to konkrétně dělá "třetí" pohlaví? Jak konkrétně vypadá takové wc? Už jste někdy v porodnici slyšeli, že se vám narodil bezpohlavní nebinární asexuál? Pohlaví už je prý 112! Už na to jsou dvě zkratky- LGBTQIAP+ a LGBTNSDAP=lesby, gayové, bisexuálové, transsexuálové, nebinární, semisexuálové, demisexuálové, asexuálové, pansexuálové. Vyznáte se v tom? Masaryk by plakal, kam jsme to klesli...
 
Nebude-li plyn, budou se pohřby místo kremací praktikovat jako na Ukrajině?
S.Jílková prý nebyla ve svetru, stará Pekařka nenosí dva svetry, známá kradačka rohlíků v sámošce chce pět svetrů. Chocholoušku, zakroč. Takže v televizi a ve sněmovně se topí o stošest...Neumím si představit, jak ten, kdo pracuje v zimě venku, přijde do nevytopené šatny a studenou vodou se osprchuje...
 
Známý estébák připravuje zákon o dezinformačních webech. Bude se to týkat i ČT, Novy  a CNN?
 
Krutý diktátor nabízí plyn za starou cenu. Našli se jen dva odvážní politici. Někdo navrhoval, že by měl být potrestán každý, kdo bere od Ruska plyn...Plyn z USA se nestačí upravit, takže v přístavu čeká dvacet tankerů. Není to zadarmo...
 
Nenecháme nikoho padnout. Přitom na vesnicích už zavírají obchody, malé i větší firmy připravují výpovědi. S.Fialenko se vyhnul odpovědi, z čeho bude platit všechny výdaje, když budou statisíce lidí bez práce. Ve skutečnosti je v rozpočtu přebytek peněz. Svobodní kdysi vytvořili seznam zbytečných institucí, ziskovek a cikánských organizací. Další seznam vyjmenoval známý boxer z SPD, kam všude posíláme miliony, do státečků, které vůbec neznáme...Kdyby vládli skuteční odborníci, mohli bychom mít stejnou životní úroven jako kdysi v Německu.
 
S.Fialenkovič nemůže být vyučený politilog. Musel by vědět, že tak významnou funkci, jako je ministr zahraničí, nemůže vykonávat kluk, který sotva vyšel školu a je první  den v politice. MZ musí mít aspon  15 let praxe v politice, mít určité konexe, umět jednat s lidmi, ovládat diplomacii. MZ nesmí být nenávistně ideologický k některým státům, protože tím ohrožuje bezpečnost deseti milinů Čechů.
 
NATO nechrání Evropu před invazí, pardon, anexí černého hmyzu. Zeman je pro vstup Ukrajiny do NATO, přesto, že velmi dobře ví, že válečná země tam nemůže vstoupit. Musí si velmi dobře uvědomovat, že tím podporuje vznik třetí světové. Ale americký befel je befel. Na jedné straně chválí Fialenka jako nejlepšího premira, pak by nejraději vládu odvolal, ale prý to nejde. Už nrejen Bidet trpí senilitou, ale i...Dle medií je Bidet zcela zdravý, ale Putin má víc nemocí než měl kdysi Náhlovský.
 
Dle Seznamu a Novinek prý ruský voják pláče, když musí do války, Ukrajina stále vítězí a Rusko stále prohrává.Kolega mi kdysi řekl-sleduji ČT, ale všechny informace si otočím o stoosmdesát stupnů. Já osobně jakékoli ninformace o Ukrajině v televizi ignoruji. Pravdoláskaři, kterým prý jde o demokracii, tu zavedli cenzuru a totalitu. Co by na to řekl abstinent Véna?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře