Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ať žijí „vrazi“ pana Petra Lessyho

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Vzpomeňme si na to, proč byl pan Lessy, ministrem vnitra Kubicem odvolán! Bylo to proto, že byl obviněn lidmi s Generální Inspekce Bezpečnostních Sborů, ze spáchání trestného činu pomluvy, když veřejně kritizoval poměry, které panují v řadách policie na Moravě, zakryté jakýmsi poskytnutím tajných dokumentů novinářům. Státní zástupce Vrchního státního zastupitelství v Praze jej na základě naprosto vykonstruovaných důkazů poslal před soud, který naštěstí prokázal svou nezávislost a pana Petra Lesyyho této naprosto nesmyslné obžaloby zprostil.

Celá tato kauza byla nejspíše dílem organizované skupiny lidí, řízené přímo z ministerstva vnitra a dost možná napojené až na samotnou vládu tohoto státu. Co je naprosto neuvěřitelné, že se tak stalo v době, kdy zde vládli prezidentem nastrčení lidé, kterým velel člověk, který od něj dostal neskutečnou trafiku s předpokladem, že se v budoucnu stane guvernérem národní banky, který to ministru vnitra dovolil.

 

  • at-ziji-vrazi-pana-petra-lessyho
yPodívejme se ale na činnost Moravské policie zblízka!

Za posledních několik let, se v České republice stalo několik opravdu hrůzných událostí, z nichž měla převážná většina původ právě na Moravě. Ano, může to být dílo náhody, já se ale kloním spíše k heslu, štěstí přeje připraveným! Proto tyto neštěstí nepovažují za dílo náhody, ale za dílo naprosté nepřipravenosti a nečinnosti tamní policie, na kterou se tu pan Lessy pokusil upozornit! Ale nejenom on, také spousta lidí, kteří si na jejich postupy stěžovali, leč systém vyřizování stížností u policie funguje tak, že kontrolu vždy provádí bývalý kolega policisty, na jehož postup si občan stěžuje. Jak je s takovýmito stížnostmi naloženo, nemusím nikomu vysvětlovat, končí jako nedůvodné v šuplíku jednou pro vždy vyřešených věcí.

Policista v České republice totiž nemůže udělat chybu!

Tak hovoří zákon!!!

Dokud neumírají naprosto nevinní lidé, dá se s tím nějak žít, i když to nepřipomíná demokracii ale hlubokou totalitu, kdy tu STBáci plnili příkazy politických špiček, jakmile ale nevinní lidé umírat začnou, a ještě k tomu po desítkách, žije se s tím velmi špatně, skoro by se jednomu chtělo říci, že se lidé bojí víc jak za komunistů. Za komunistů nebylo možné, aby nějaké oznámení občana zůstalo neprošetřeno, aby nějaká stížnost skončila v koši, aby tu nějaký policista nechránil občany, neřkuli si tu od někoho bral úplatky za krytí jeho trestné činnosti. Dnes je ale toto naprostá realita! Sami policisté, státní zástupci a soudci, jsou zapojeni do té nejzávažnější trestné činnosti a ten kdo na to upozorní, toho tito lidé bez lítosti „zlikvidují“ stejně, jako to udělali panu Lessymu!

Dnes sklízíme plody za tuto jeho „vraždu“!!!

Třináct let vydíraní podnikatelé policisty, miliony nelegálního lihu, stovky tisíc litrů pančovaného metanolem, desítky tun nekontrolované munice, obchod s drogami, vraždící monstra s legálně drženými zbraněmi!!! A kdo to všechno vyšetřuje?!!! No přeci nikým nekontrolovaní policisté!!! Moravská policie je jeden obrovský gang zločinců, organizující trestnou činnost na celém území České republiky, který kryjí ty nejvyšší špičky, tedy Ministerstvo Vnitra, Policejní Prezídium společně s Generální Inspekcí Bezpečnostních Sborů! Všechny oznámení na nečinnost policistů či dokonce jejich trestnou činnost, končí v šuplících!

Na co čekáme, až nás tu policajti začnou střílet,
stejně jako na Majdanu?!!!!

27. 2. 2015 Tomáš Vacka

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jan Kopeček 2015-03-01 11:55
Jestli si autor myslí, že Lessy byl pro policii opravdu terno, tak je naivní blázen. Nebyl o mnoho lepší, než Kubice.

Facebook komentáře