Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Když má student co jezdí "sockou" střílení jako hobby tak si najednou koupí za cca 273.760,- Kč toto...

Sdílejte jen to co vám "tlučeme" do hlavy My, rakušan.
 
Bard:

Nejel z Kladna. ale z Hostouně u Kladna s přestupem v Unhošti.

Je pravda, že většina autobusů z Kladna končí na Kulaťáku, tedy dnešní Dejvické, dříve “Leninka” – Leninova.

Ale to se netýká až tolik Hostouně.
Do Hostouně jezdí “pražák”, konkrétně linka 319, který je četnější než courák z Kladna přes vesnice do Prahy.

Je to i kvůli Amazonu v sousední Dobrovízi, což je vlastně nalepeno na Hostouň.

 • kdyz-ma-student-co-jezdi-sockou-strileni-jako-hobby-tak-si-najednou-koupi-za-cca-273-760-kc-toto

Na zastávku to měl pár kroků od baráku.

Přestupem v Unhošti na malém autobusáku rychle přestoupíte na další pražskou linku na Zličín s konečnou u metra, četnost spojení vysoká oproti nasednutí na autobus z Kladna na Dejvickou. Jedná se o nejrychlejší, nejspolehlivěší a časově nejméně náročné spojení. Toho evidentně využíl, neboť dle policejní svodky událostí si vypnul mobil právě v Unhošti před přestupem na autobus do Zličína.

Žádná taková větší taška v ruce nebo přes rameno nemohla u nikoho vyvolat podezření na lince ze Zličína, kde je i velké nákupní centrum, je to zcela běžná věc i u mladých cestujících do Prahy.

Navíc celé to okolní prostředí je ovlivněno Ruzyňským letištěm, jehož okraj je nalepen i na Hostouň a co by kamenem dohodil i od Unhoště. Takže metro Zličín, určitě ne Dejvická. Cesta metrem ze Zličína do centra je dost dlouhá oproti nástupu na Kulaťáku nebo Veleslavíně, ale mnohem výhodnější z Houstnu, jak se tomu tam slengově ještě říká..

To k dnešnímu vysílání.

Eliot"

Celé to je takmer ako cez kopirák zo Zámockej ulice pred Teplárňou. Tam sa nakoniec strelec rovnako zabil ale napriek tomu majú viacerí dojem že ho popravila polícia na mieste.

VK:

Novinářka Sabina Slonková ze serveru Neovlivni.cz dále přinesla informaci, že David Kozák si tento rok na jaře naráz pořídil celkem 7 zbraní, doslova hotový arzenál, ale policii to zvláštní nepřišlo, protože neexistuje ani žádný informační a monitorovací systém, který by upozorňoval na podezřelé nákupy většího množství zbraní. Podle informací novinářky si David Kozák na jaře pořídil následující zbraně:

 • Škorpion 61 - 7.000,- Kč.
 • Glock 45 - 21.600,- Kč.
 • Glock 47 - 21.700,- Kc.
 • Brokovnice Francolin Guardian - 7.800,- Kč.
 • Beretta 71 - 7.200,- Kč.
 • SIG Sauer P322 - 16.700,- Kč.
 • Opakovací pistole Savage Arms 110 PCS. - 29.900,- Kč.
 • ZEV 308 Win AR10 - 91.300,- Kč.
 • Optika a doplňky - 50.000,- Kč.
 •  Munice a bal. vesta - 40.000,- Kč.
 
Poznámka - úvaha:
 
Když má někdo střílení jako koníčka, tak začíná od jednoho kusu zbraně. Když si ho najmou tajné služby, "tak mu vše dodají", aby se s tím naučil zacházet. Pak to vše má najatý doma "najednou". Byl to "najatý člověk" a nebo měl střílení jako hobby?
 
Komunisti v ČSSR na agenty najímali vysoce inteligentní lidi, ale z protekce se tam dostal občas i "hlupák". Měl krycí jméno Pávek. Dostal střelec - "agent" z FF "zadání" že budou "dělat reálné cvičení" se zásahem na FF. A řekli mu "na konci odhodíš zbraň z balkónu a zvedneš ruce, to bude signál k ukončení akce"!  
 
Sdílejte jen to co vám "tlučeme" do hlavy My, rakušan.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Pepan 2023-12-23 18:09
Nevím čemu se vlastně čemu. SSA náš vzor, zloději podvodníci se na hadrák třásli, aby dosadili Yankees DEMOkracii, Tam je vraždění na školách běžné tak nevím oč vám vlastně jde, máte jen to co jste chtěli a to ještě není vše, až pžijdou alahakbáristi teprve zažijete tu pravou SSA eufórii.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře