Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nový zákon o policistech.

Ukrajinská, pardon, údajně "naše" vláda nám připravila skutečně šokující překvapení. Připravuje se a velmi brzo má být zavedena novela o služebním poměru, která přináší změnu. Policistou se může stát občan cizího původu, který zde bude žít tři roky a bude mít zkoušku z českého jazyka. Podmínka českého státního občanství je zrušena!!! Účelem je pravděpodobně to, že český policista vás na demonstraci nemusí zmlátit tak, jak by si to přál mafián. Cizinec v roli policisty vás může zmlátit, že vás nepozná nikdo. Půjde-li o ohrožení života politika, k čemuž tato politika směřuje, cizinec vás zastřelí klidně bez mrknutí oka, ale český by se mohl rozmýšlet. Proto se přemýšlí o zavedení evropské armády. Znáte jiný důvod, proč by policistou měl být cizinec? 

  • novy-zakon-o-policistech
 
USA chce zabrat ukrajinské doly, které obsahují vzácné a drahé suroviny, než je předežene Putin. I to byl důvod k válce, kterou vede USA proti Rusku. Jde o zásoby na mnoho desetiletí v astronomických hodnotách. 
Ze zpráv na Primě se stává černá komedie. Putin prý zaplatil amerického špiona, aby v Praze zapaloval autobusy a pokusil se o nějaký atentát v prostoru, kde je mnoho lidí. Protože šlo o výmysl Nutely, mafián ihned ujištoval, že žádné nebezpečí nehrozí. Tak Nutelo a ted tu o Smolíčkovi... 
Hřebík, pardon, Hřebejk a další VIP či politici neunesli porážku a začali hned urážet politiky nových stran a jejich voliče. Slyšeli jste někdy urážku z opačné strany? Poškozoval snad stánky jiných stran někdo z druhé strany? G. Orwell- láska je nenávist, mír je válka....Už nejsme jen populisté, dezoláti, dezinformátoři, trollové, extremisté, ale i zombie. Co si vymyslí příště? Kde jsou emoce, chybí rozum. 
EU uzavře smlouvu o vakcíně proti ptačí chřipce na 40 000 000, slovy čtyřicet milionů dávek, samozřejmě z našich daní. Ještě není nemoc, ale lék už je. Pořád nic? Miliony vakcín na covid, které koupilo Lejno se vyhodí, protože je nikdo nechce, a vyhodí se opět miliony za nákup dalších zcela zbytečných vakcín.
Lejno, které mělo dávno sedět za nákup milionů vakcín, opět předseduje EU. Předtím v EU vládnul jakýsi abstinent, který líbal politiky. Volí-li si tato organizace takové "osobnosti", zákonitě musí zkrachovat jako starý Řím. Týká se i WHO, kterou vede kriminálník, který není žádný doktor. Rozumný a normální politik by dávno z těchto organizací vystoupil. Existuje vzornější důkaz, že všem v EU, kromě vyjímek, jde jen o koryto? Půl melounu každý měsíc, kdo z vás to má? Opravdu věříte, že tyto astronomické platy nejsou korupce?
Mladí do šestnácti let v Německu už mají volební právo. Nejvíc volili AFD, nejméně Zelené. Kde udělali soudruzi chybu?
V německém Duisburgu převažují Islamisté, proto ve volbách zvítězila islámská strana. Aby k tomu v budoucnu nedošlo u nás, záleží jen na voličích za rok a půl. 
Ve Vatikánu, údajně Svatém městě, na den dětí vystoupil transvesita. Proroctví o zániku Vatikánu se pomalu, ale jistě začíná plnit. Matouš,18/6: "Kdo by pohoršil byt jen jednoho z těchto maličkých, kteří věří ve mě, pro toho by bylo lépe, kdyby mu na krk pověsili mlynářský kámen, který se proměnil v oslí kolo a hodili ho do mořské hlubiny."
Anální populista Pepa řekl: "Jste mistři celého světa." Jako zelený mozek neví, že celý svět je i Asie a další světadíly. 
Energetik V. Štěpán kritizoval: "Od roku 2000 do roku 2030 dáme bilion korun na dotace do solárek. Přitom z nich vyrobíme pouhá dvě procenta elektřiny. Kam se hrabe Kocourkov...
Nového cenzora dělá jakýsi Foltýn. Salámovkou se tu zavádí vojenské velení. Zřejmě se počítá s válkou a velet nám budou tito magoři.  Bude snad vojenský cenzor střílet dezinformátory? Už jen zbývá, aby po ulici chodili místo  policie vojáci se zbraněmi. Před několika lety to tu už bylo, pamatujete?
Generální prokurátor v SR eviduje mnoho podnětů na rozpuštění nebezpečné ultralevicové strany Progresivní Slovensko. 
Písen Cizinci ven! se rychle šíří do dalších zemí. Cenzura nepomáhá. 
Hejkal chce značkovat plyn, aby ten, kdo nechce ruský plyn, neplatil Moskvě. Jak to chce udělat, kdy soused nechce a já chci ruský plyn? Babo rad, pardon, Hýkale rad!
ČR a Německo vyzvaly EU, aby zrušila dodávky ruské energie. Zkusili jste si někdy obléknout si dva svetry, podobně jako zastřelit sám sebe brokovnicí?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Drak 2024-06-12 10:42
Je žádoucí, aby čeští občané vydali prohlášení, že se necítí vázáni jakýmkoliv, fialovou vládou, přijatých zákonů..
Citovat
#2 Pipek 2024-06-12 10:03
Cituji Janko z Polanky:
Docela by mě zajímalo jakou budou cizí státní příslušníci skládat policejní slib (přísahu) a kdo bude posuzovat případnou trestnou činnost policistů, cizinců? Ono totiž slibovat se zbraní v ruce hájit zájmy cizího státu je obecně považováno jako vlastizrada. Takže to nebude dříve, než bude Eurosojuz státní federální entitou a my všichni budeme občany Socialisticko-liberálních spojených států evropských. To bude bžunda!!

Ohledně trestné činnosti tě chcizozemských zájemců o policajty jsem někde četl že má prý stačit pouze jejich čestné prohlášení pokud se nedodají hodnověrnější údaje. Připadá mi to podobné jako když se chystá korespondenční volba.
Citovat
#1 Janko z Polanky 2024-06-12 07:02
Docela by mě zajímalo jakou budou cizí státní příslušníci skládat policejní slib (přísahu) a kdo bude posuzovat případnou trestnou činnost policistů, cizinců? Ono totiž slibovat se zbraní v ruce hájit zájmy cizího státu je obecně považováno jako vlastizrada. Takže to nebude dříve, než bude Eurosojuz státní federální entitou a my všichni budeme občany Socialisticko-l iberálních spojených států evropských. To bude bžunda!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře