Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ideální důkaz!

Než začnu zveřejnovat zcela nevyvratitelný důkaz, že soudruh Rakušan skutečně spolupracoval s mafií, vřele doporučuji krátké video  "Planeta opic III. díl" na webu Pozitivní svět.cz. 

  • idealni-dukaz
 
Jde o skutečnosti zveřejněné odborníkem na tuto zcela speciální techniku, které nezná drtivá většina lidí. Abyste mohli přes takový telefon komunikovat, musíte koupit víc takových mobilů. Jen tak může přesně určené množství telefonů mezi sebou komunikovat. Samotný telefon nelze koupit.
 
Takový telefon si nemůže naistalovat každý, ale skupina. Takový telefon stojí řádově statisíce Kč na dva roky. Takže není to hračka pro děti, i kdyby si jej koupil milionář. Jsou tam potřeba fyzické aktualizace, to není obyčejná aplikace. Pane ministře, máte doklad, že jste si koupil jeden telefon?
 
A že jste si ho přidal k této skupině mafiánů? Nebo vám ho platila organizovaná skupina, nebo vám ho platil Rédl? Ukažte nám fakturu a bude to vyřešené. Začnou se novináři ptát, kdo ty telefony koupil? Kdo zaplatil celé skupině? Kdo v té skupině všechno byl? 
 
Mohl by kterýkoli soudce, i politický, tyto důkazy zamítnout? Mohl by nějaký soudce, díky těmto faktům, neodsoudit tohoto mafiána, pardon, ministra? Můžete pravdomluvnému soudruhovi Fialenkovi vyvrátit jeho lež, že není důkaz o rakušanově spolupráci s mafií?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaroslav Martínek 2023-10-17 23:20
je to banda zločinců, je nutno je co nejdříve odstavit. Pokud je tam necháme do voleb, napáchají mnoho dalších a možná nevratných škod.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře