Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Protiválečný happening 11.4. 2023 na schodech Národního muzea v Praze

Holešovská výzva organizuje na den 11.4.2023 protiválečný happening na schodech Národního muzea se začátkem ve 14,00 hod. a s ukončením v 17,00 hod. Proč právě 11.4.2023? Protože na tento den připadá měsíční výročí brutálního zásahu policie proti demonstrantům před Národním muzeem, kdy se demonstranti dožadovali odstranění ukrajinské vlajky z této budovy.

  • protivalecny-happening-11-4-2023-na-schodech-narodniho-muzea-v-praze
  • protivalecny-happening-11-4-2023-na-schodech-narodniho-muzea-v-praze
 

Na zahájení bude zahrána kultovní píseň šedesátek minulého století „VÁLKA JE VŮL“ a pak bude následovat průřez z českých a mezinárodních hitů od 60. let minulého století až po současnost. 

Opakovaně také bude šířen do prostoru mix Fialových keců s proloženým komentářem Jany Yngland Hruškové (Můžete se spolehnout …)– viz příloha a předčítán bude taktéž soubor požadavků Holešovské výzvy k této vládě, které jsme nalepili v pátek dne 31.3.2023 ve stylu Martina Luthera na dveře Národního muzea.

Rezignace vlády a Rakušana. Jako Luther na vrata lepili důchodci výzvu na dveře muzea. A těch policajtů | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

Zaplníme schody u Národního muzea v tento den? Doporučujeme přinést něco teplého pod zadek.    

Holešovská výzva 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře