Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

FIALOVÁ TOTALITA: POLICEJNÍ KOMANDO VYRABOVALO DŮM PAVLA TOBIÁŠE, PŘEDSEDY ND NYMBURK

8.6.2023 

Předseda nymburské buňky Národní demokracie Pavel Tobiáš byl dnes přepaden policejním komandem.  Záminkou jsou jeho údajně “extrémistické” názory.

MVDr. Miroslav Šafář, člen předsednictva Národní demokracie, k tomu uvádí:

  • fialova-totalita-policejni-komando-vyrabovalo-dum-pavla-tobiase-predsedy-nd-nymburk

“Přijelo několik aut, zakuklenci s pistolemi a prohledali dům, zabavili počítač, mobil a všechny knihy… Pavel se živí jako umělecký foukač skla, kam jsme to dopracovali, když i tito lidé neschopnému, vlastně všehoschopnému režimu vadí…

<
Vracíme se do doby, kdy se za “nevhodný” názor dočkáte policejní razie. To musí skončit! Žádáme okamžitou demisi Fialovy vlády, ukončení všech politických procesů a potrestání všech, kdo tento zrůdný systém zavedli!
 
Tento režim musí skončit. Nestačí jen kosmetické změny. Je načase vrátit se k suverenitě ČR, neutralitě a svobodě slova. Boj režimu proti opozici značí, že tento režim mele z posledního a že jej můžeme svrhnout, pokud vyvineme dostatečné úsilí.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#7 P.A.Semi 2023-06-13 08:41
Fialova vláda je zatím nejhorší od Protektorátu, ale jestli nás poženou do války proti Rusku (skutečně a ne jen žvaněním), pak budou nejhorší od Bílé Hory...

Víte, čím víc nám dochází, že DOBŘE UŽ BYLO, tím je to smutnější a beznadějnější...

πα½
Citovat
#6 Brabec 2023-06-13 06:58
Doplňte, že se vyhazuje z práce, vyhrožují vám nejen za názory, ale i za to, když uvedete holá fakta. To je prostě děs ! Utrácí, zadlužují nás, doufám, že za tuhle svoji vládu budou souzeni !
Citovat
#5 Přemysl Javornický 2023-06-12 20:27
Tohle si maxistická elita nedovolila. Pouhé sledování a občas "připomínací" návštěva v bytě. Tehdy nikdo o extremismu nemluvil, natož nečinil. Ektrémistická, zaprodaná fašistická vládo, odstup! Bude tvrdý trest za zločin proti lidskosti. Jsem lidský a nejdu s RPG ke Strakovce... My jsme mírumilovní, vrchnost je militantní.
Citovat
#4 Jarda K. 2023-06-12 20:11
Picvání a žvanení nám nepomůže...Bude třeba do zbraně, pamatujte si mé slova!!!
Citovat
#3 Jarda K. 2023-06-12 20:09
Chlapci, Progresívny Sodomiti nás tlačia sa chopiť zbraní!!! Inak sa nič(!) nezmení!!!! Aj u vás a aj u nas, nastupuje vláda antikrista a satana!!!
Citovat
#2 Miguel47 2023-06-12 18:04
Proti tomuto fašistickému svinstvu byla padesátá léta
doslova procházkou růžovým sadem!!!!! Doufám snažně že se Ruské Federaci podaří toto fašistické velesvinstvo globálně porazit a tentokrát důsledně zlikvidovat?! Kolektivní západ musí bÿt poražen a rozdrcen!!!!!
Citovat
#1 miroslav petr 2023-06-12 14:13
kam se hrabou padesátá léta!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře