Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bělobrádkův zvýšený krevní tlak, alias neomalený nátlak.

Nejenom já jsem již několikrát vyslovil pochybnost o Bělobrádkových čestných a ryze českých vlasteneckých úmyslech v souvislosti s jeho podezřelou a dosud řádně neobjasněnou cestou do USA. Že vicepremiér inklinuje k západním tendencím zahraniční politiky USA není třeba zdůrazňovat, potvrzuje ji sám kdykoliv, není-li česká politika tímto směrem nakloněna či odklání-li se od těchto trendů.

  • belobradkuv-zvyseny-krevni-tlak-alias-neomaleny-natlak

Politika, kterou vede ČSSD jako vítězná, nejsilnější a politické směřování určující strana (koordinovaná v rámci koalice) však není zdaleka tak výrazně koncipována na politiku „silného bratra“ USA, potažmo na NATO jako ji má pan Bělobrádek a jeho KDU-ČSL. Z tohoto pohledu lze chápat zásadní Bělobrádkův nesouhlas s prohlášením premiéra Sobotky, že Česko nevidí či nemá důvod volat po větší přítomnosti vojsk NATO v Evropě (a v Česku už vůbec), nicméně pan předseda KDU se přesto velmi pohoršuje nad slovy premiéra a jeho vyjádření bere pouze jako soukromé, neboť prý tento názor nebyl konzultován koaličními partnery. Má zřejmě za to, že pan Sobotka coby premiér zřejmě nemá právo vyjádřit svůj politický názor bez toho, aby jej nekonzultoval se svým kolegou vice-premiérem, předsedou KDU-ČSL, která, především díky osobě samotného předsedy, zaujímá v zahraniční problematice zcela odlišné stanovisko (viz jejich stanoviska k Ukrajině)..

U příležitosti 25. výročí pádu komunismu v Polsku se těchto oslav mj. účastní i prezident USA Barak Obama který , jak jinak, v souvislostmi s událostmi na Ukrajině a stanoviska Ruska k těmto událostem, využil této příležitosti aby dal najevo, jak je potřebné a nutné chránit zájmy evropských států a jejich občanů v rámci EU proti nebezpečí, které údajně plyne z jednání Ruska. Proto ten jeho požadavek a volání po zvýšené přítomnosti vojsk NATO v Evropě. Pokrytecky však již nezmínil zájmy, které tím on, potažmo USA sledují.

Dostáváme se do fáze, kdy by bylo nanejvýše správné a potřebné, aby někdo (kdo konkrétně nevím) relevantně, tedy srozumitelně a fundovaně vysvětlil když ne světu tak alespoň nám, českým občanům, kdo kromě toho, že je prezidentem USA Barak Obama je! Je snad prezidentem celé zeměkoule, nebo Evropy? Jakým právem ukládá, požaduje, nařizuje, obelhává, manipuluje a ovlivňuje činnosti vlád evropských států (EU) a (po)vědomí občanů České republiky (prostřednictvím mainstremových médií, potažmo prohlášeními prozápadně smýšlejících politiků, (např. Schwarzenberga, Vondry, Štětiny apod.) a de facto celé Evropy? Proč bychom měli respektovat požadavky, neřku-li příkazy člověka, který tím ani v nejmenším nesleduje blaho občanů Evropy, resp. Česka, ale jiné, pro nás zcela nepřijatelné cíle. To, že několik zkurvysynů jsou schopni pro západní politiku zradit i

vlastní zem ještě neznamená, že vláda ČR bude muset skákat, jak si oni přejí, resp. jak Barak Obama píská.

Obama pod tlakem svého „řídícího“ personálního okolí není ochoten (on vlastně ani nechce) změnit názor na Rusko, které nadále považuje a prohlašuje za agresora, imperiálního uchvatitele, dokonce prý s evidentními záměry expandovat dále do Evropy (zabráním Ukrajiny, Moldavska, Polska, Litvy apod.) a tím ohrozit její celistvost a bezpečnost. Obamovo sebevědomí je nejen drzé, ale absolutně nepřijatelné když prohlašuje (nepřímo nařizuje), že se ruský prezident Putin „musí“ sejít s ukrajinským prezidentem Porošenkem. Jakým právem „nařizuje“ tato americká loutka, vedená zámožnými lidmi, bankéři a militantními jestřáby jinému prezidentovi, notabene prezidentovi světové velmoci, jakou Rusko je.

Stejnou falešnou politiku akceptuje řada politiků zemí EU, jen aby se zalichotili americkým „chlebodárcům“, kteří se jim za jejich řiťolezecké výkony odmění bezcennými dolary. To by však ještě nebylo až tak strašné, kdyby svým jednáním nepodporovali i ty zájmy, ze kterých obviňují samotné Rusko a Putina, tedy získat další pozice v Evropě, dostat se k surovinovým zdrojům, podmanit a vykořisťovat obyvatele těchto zemí a v neposlední řadě si tak vytvářet podmínky pro útok na hlavní cíl jejich snažení, porazit a zmocnit se Ruska. Že to stojí i lidské životy, dokazují právě události na Ukrajině, jen s tím rozdílem, že situaci evidentně nevyvolalo Rusko, ale ve skutečnosti samotné USA svým vměšováním do Ukrajiny z před více jak deseti lety a investicí 5 miliard dolarů (100 mld. Kč), jak přiznala sama americká administrativa.

Jejich záměry se však nemohou naplnit bez toho, že by nedošlo k vojenskému střetu na úrovni III. světové atomové války. Jaké by byly konce, notabene bez vítěze, snad není třeba ani zdůrazňovat. Přesto si Obama a jeho „military boys“ myslí, že jsou schopni takovou válku vyhrát. Jakkoliv celá řada přicmrndovačů západní politice umanutě prosazují bludy o agresivních, uchvatitelských úmyslech Ruska a prezidenta Putina, jsou to naopak USA a jejich americká militantní politika, Obama, NATO, lidé kolem NWO, Bilderbergu, Ilumináti atd., kteří si činí nároky na území cizích států a vyvolávají další a další vojenské aktivity, konflikty a války po celém světě. Jsou to USA, které mají základny po celém světě, kde se svou vojenskou přítomností připravují na útok proti Rusku, případně Číně. Domýšlivý, drzý, ješitně sebevědomý Obama si skutečně počíná jako vrchní četník zeměkoule, který rozhoduje o bytí a nebytí milionů lidí. Už by bylo na čase, aby i takový světový četník dostal na bendžo a šel od válu!

Naděje, že lidé, kteří Obamovu politiku a politiku USA schvalují a podporují dojdou k prozření mysli, že pochopí a odsoudí zcestnost a amorálnost takové politiky, je malá, lépe řečeno žádná. O lásce se říká, že je mocná čarodějka, ovšem co to je proti síle peněz. Pro řiťolezce jsou peníze daleko víc jak čarodějka, těm peníze nejen nesmrdí, ale ani jim nevadí, že jsou potřísněny krví nevinných lidí, kteří padli jenom proto, aby Obama a americká administrativa mohla peníze dál tisknou jako bulvární noviny a uplácet politické sympatizanty a podporovatele, či lépe řečeno úplatné kolaborantské zrůdy v podobě Vondry, Schwarzenberga, Bělobrádka, Zaorálka, ale také polského Komorowského, Tuska, či ukrajinského Turčinova, Porošenka a celé řady podobných kreatur.

Pan Bělobrádek se může čílit jak je libo, premiér Sobotka řekl své politické mínění a názor. Jako šéf vlády ČR může takové slova říkat kdykoliv a kdekoliv, protože jsou správné a pravdivé. Pokud se takové názory panu předsedovi KDU-ČSL nelíbí, nemusí ve vládě být ani on, ani jeho partaj. Myslím, že by to mnoha věcem bylo ku prospěchu. Jeho zvýšený krevní tlak však zase brzy opadne do normálu. Vždyť má před sebou řadu „poslání a úkolů“, které musí splnit. Aby snad své „ami“ chlebodárce nezklamal a pozornost, resp. slíbené, případně již darované „many, many“ (USD na dluhy) si skutečně zasloužil.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře