Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bělobrádku, ženete mě k soudu za pravdu?

Hodnocení uživatelů:  / 35
NejhoršíNejlepší 

OK, jdeme do toho, omluvu ani stažení mých článku nečekejte !!! Vliv agresivní americké politiky na náš stát je již v plném proudu. Neustále mě o tom přesvědčuje svou¨agresí vůči mé osobě místopředseda vlády Bělobrádek, který mi prostřednictvím pražské advokátní kanceláře poslal dopis - výzvu před žalobou, abych odstranila všechny své články, kde ho zmiňuji a veřejně se mu omluvila.

Pane Bělobrádku, jak jste si vůbec s ohledem na můj postoj a konzistentní názory, které zásadně neměním, podle toho, jak se to momentálně hodí, mohl někdy myslet, že bych se já, sklonila před vámi, tak zlým a bezcharakterním člověkem, který naši zemi jen systematicky škodí. Máte kolem sebe desítky poradců a nikomu z vás nedošlo, že to nikdy neudělám a to ani v případě, že mě budete zastrašovat soudy a vydírat případnými exekucemi ? Budíte ve mě pocit člověka, který je úplně mimo realitu a totálně zoufalý.

Národ vás nemá rád a vy se snažíte najít viníka, místo toho, abyste se nad sebou zamyslel, vyhrabal v sobě poslední zbytek sebereflexe a zachoval se, alespoň jednou v životě, jako chlap. Místo toho, abyste se mnou veřejně diskutoval, což je férová nabídka z mé strany, protože by si lidé mohli vytvořit na nás dva vlastní úsudek, jste mi vzkázal přes novináře, že jednáte jen s vlivnými businessmany a vrcholnými politiky.

  • belobradku-zenete-me-k-soudu-za-pravdu

 

Pýcha předchází pád, pane Bělobrádku... .

Jestliže nám chcete dokazovat, že si z pozice své moci, můžete dovolit vše, tak vám jen připomínám, že i já vaše teplé místečko platím ze svých daní a že se mi osobně například váš výlet s rodinkou vládním speciálem vzhledem k tomu, že tady mnozí nemají, co jíst a jak si zaplatit léčbu vůbec nelíbí. O vašich dalších aktivitách nemluvě. Nejste osobnost a politik, jen politikaříte a hrabete pod sebe, pokud to jde. Nevíte , co je to skromnost, slušnost a nemáte charakter. Jen zoufale kopete kolem sebe, protože si zřejmě uvědomujete, že jste již dávno nevolitelný. Takto by se křesťan a demokrat neměl chovat a už vůbec ne, když působí ve vrcholné politické funkci.

Za co si vás mají lidé vážit ? Za to, že po vzoru americké administrativy, která vám dává instrukce, chcete zničit každého slušného člověka, který si dovolí vám veřejně oponovat a nesouhlasit s tím, jak kriminalizujete spolu s celou vládou naši zem a do jakého neštěstí jste nás díky imigrační politice uvrhli ? Za to, že jsme všichni i díky vám v ohrožení života muslimskými teroristy ? Kdybyste chtěli a nesloužili jste satanovi made in USA, tak toto vše v naši zemi nikdy nedopustíte. A se mnou se chcete soudit, protože jsem vám sdělila, že jste vlastizrádce ?

Ano, jste vlastizrádce nejhrubšího zrna a většina vlády spolu s vámi. Protože jednáte výhradně v zájmu USA a to je v plném rozporu se zájmy našeho státu. Vědomě ohrožujete životy, zdraví a majetky občanů. Toto se pochopitelně netýká pana prezidenta, kterého si náš národ velmi váží a ctí jeho postoj a směr, jakým vede naši zemi. Zamyslel jste se vůbec někdy nad tím, kolik lidských životů budete mít díky vpouštění muslimských teroristů do naši země na svědomí ? Jistě první případy se zametou pod koberec a informace se nepustí ven, ale toto nelze praktikovat do nekonečna. A vy už s těmito muslimskými teroristy dokonce počítáte i v politice, soudě dle vašeho vyjádření, že je vám jedno kolik muslimů bude v poslanecké sněmovně ?

Chcete se se mnou soudit ? Jsem připravena...

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 Bus Bělojar 2016-01-28 10:14
Výborně paní Nelo,jste další neznámý český hrdina.Bělobrád ek bude muset utéct z ČR,hned jak zjistí,že je na odpis,jak je v článku napsáno-absolut ně nevolitelný idiot a škůdce české země.Teoreticky mu bude hrozit trest nejvyšší,vlasti zrádctví. Může doufat,že ho v americe zachrání,zde mu pšenka nepokvete.A také může doufat,že při cestě do obchodu nedostane pořádně po tlamě.Po zbytek svého života se normálně neprojde po ulicích jako běžný člověk,protože lidé mají paměť.
#2 josefmartinek76@seznam.cz 2016-01-28 01:44
S paní Nelou snad ani nesouhlasit nelze. Naprosto se ztotožňuji s tím, co napsala a mám na pana Bělobrádka úplně stejný názor. Ovšem vzhledem k tomu, že pan Bělobrádek je ,,NATIVE", což o něm už dlouho víme a co je koneckonců z jeho chování a postojů patrné, dovolil bych si paní Nele poradit: Vykašlete se na pobíhání po soudech, šetřete čas a síly. Po volbách budeme zbaveni nejen tohoto vlastizrádce, ale i mnohých dalších. A věřím, že zanedlouho potom nastane čas, kdy nastřádané síly,prostředky i čas ráda využijete při ,,vyúčtování" . A nejen Vy!
#1 Jaroslav Martínek 2016-01-27 23:43
Paní Nelo, máte moji plnou podporu.

Facebook komentáře