Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bělobrádku, ženete mě k soudu za pravdu?

OK, jdeme do toho, omluvu ani stažení mých článku nečekejte !!! Vliv agresivní americké politiky na náš stát je již v plném proudu. Neustále mě o tom přesvědčuje svou¨agresí vůči mé osobě místopředseda vlády Bělobrádek, který mi prostřednictvím pražské advokátní kanceláře poslal dopis - výzvu před žalobou, abych odstranila všechny své články, kde ho zmiňuji a veřejně se mu omluvila.

Pane Bělobrádku, jak jste si vůbec s ohledem na můj postoj a konzistentní názory, které zásadně neměním, podle toho, jak se to momentálně hodí, mohl někdy myslet, že bych se já, sklonila před vámi, tak zlým a bezcharakterním člověkem, který naši zemi jen systematicky škodí. Máte kolem sebe desítky poradců a nikomu z vás nedošlo, že to nikdy neudělám a to ani v případě, že mě budete zastrašovat soudy a vydírat případnými exekucemi ? Budíte ve mě pocit člověka, který je úplně mimo realitu a totálně zoufalý.

Národ vás nemá rád a vy se snažíte najít viníka, místo toho, abyste se nad sebou zamyslel, vyhrabal v sobě poslední zbytek sebereflexe a zachoval se, alespoň jednou v životě, jako chlap. Místo toho, abyste se mnou veřejně diskutoval, což je férová nabídka z mé strany, protože by si lidé mohli vytvořit na nás dva vlastní úsudek, jste mi vzkázal přes novináře, že jednáte jen s vlivnými businessmany a vrcholnými politiky.

  • belobradku-zenete-me-k-soudu-za-pravdu

 

Pýcha předchází pád, pane Bělobrádku... .

Jestliže nám chcete dokazovat, že si z pozice své moci, můžete dovolit vše, tak vám jen připomínám, že i já vaše teplé místečko platím ze svých daní a že se mi osobně například váš výlet s rodinkou vládním speciálem vzhledem k tomu, že tady mnozí nemají, co jíst a jak si zaplatit léčbu vůbec nelíbí. O vašich dalších aktivitách nemluvě. Nejste osobnost a politik, jen politikaříte a hrabete pod sebe, pokud to jde. Nevíte , co je to skromnost, slušnost a nemáte charakter. Jen zoufale kopete kolem sebe, protože si zřejmě uvědomujete, že jste již dávno nevolitelný. Takto by se křesťan a demokrat neměl chovat a už vůbec ne, když působí ve vrcholné politické funkci.

Za co si vás mají lidé vážit ? Za to, že po vzoru americké administrativy, která vám dává instrukce, chcete zničit každého slušného člověka, který si dovolí vám veřejně oponovat a nesouhlasit s tím, jak kriminalizujete spolu s celou vládou naši zem a do jakého neštěstí jste nás díky imigrační politice uvrhli ? Za to, že jsme všichni i díky vám v ohrožení života muslimskými teroristy ? Kdybyste chtěli a nesloužili jste satanovi made in USA, tak toto vše v naši zemi nikdy nedopustíte. A se mnou se chcete soudit, protože jsem vám sdělila, že jste vlastizrádce ?

Ano, jste vlastizrádce nejhrubšího zrna a většina vlády spolu s vámi. Protože jednáte výhradně v zájmu USA a to je v plném rozporu se zájmy našeho státu. Vědomě ohrožujete životy, zdraví a majetky občanů. Toto se pochopitelně netýká pana prezidenta, kterého si náš národ velmi váží a ctí jeho postoj a směr, jakým vede naši zemi. Zamyslel jste se vůbec někdy nad tím, kolik lidských životů budete mít díky vpouštění muslimských teroristů do naši země na svědomí ? Jistě první případy se zametou pod koberec a informace se nepustí ven, ale toto nelze praktikovat do nekonečna. A vy už s těmito muslimskými teroristy dokonce počítáte i v politice, soudě dle vašeho vyjádření, že je vám jedno kolik muslimů bude v poslanecké sněmovně ?

Chcete se se mnou soudit ? Jsem připravena...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Bus Bělojar 2016-01-28 10:14
Výborně paní Nelo,jste další neznámý český hrdina.Bělobrád ek bude muset utéct z ČR,hned jak zjistí,že je na odpis,jak je v článku napsáno-absolut ně nevolitelný idiot a škůdce české země.Teoreticky mu bude hrozit trest nejvyšší,vlasti zrádctví. Může doufat,že ho v americe zachrání,zde mu pšenka nepokvete.A také může doufat,že při cestě do obchodu nedostane pořádně po tlamě.Po zbytek svého života se normálně neprojde po ulicích jako běžný člověk,protože lidé mají paměť.
Citovat
#2 josefmartinek76@seznam.cz 2016-01-28 01:44
S paní Nelou snad ani nesouhlasit nelze. Naprosto se ztotožňuji s tím, co napsala a mám na pana Bělobrádka úplně stejný názor. Ovšem vzhledem k tomu, že pan Bělobrádek je ,,NATIVE", což o něm už dlouho víme a co je koneckonců z jeho chování a postojů patrné, dovolil bych si paní Nele poradit: Vykašlete se na pobíhání po soudech, šetřete čas a síly. Po volbách budeme zbaveni nejen tohoto vlastizrádce, ale i mnohých dalších. A věřím, že zanedlouho potom nastane čas, kdy nastřádané síly,prostředky i čas ráda využijete při ,,vyúčtování" . A nejen Vy!
Citovat
#1 Jaroslav Martínek 2016-01-27 23:43
Paní Nelo, máte moji plnou podporu.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře