Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hradecký svaz bojovníků reaguje na Bělobrádkovo podlézání aneb ČSBS jako hráz německé rozpínavosti

V Hradci Králové dne 30. 5. 2017

Okresní výbor Českého svazu bojovníků za Svobodu v Hradci Králové se ostře ohrazuje proti návštěvě místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka na sudetoněmeckém sjezdu v Augšpurku. Návštěva, která údajně nemá být oficiální návštěvou zástupce české vlády, je v rozporu s dobrými mravy a historickou zkušeností, kterou naší předkové s představiteli tohoto sdružení získali. Dle vyjádření samotného Pavla Bělobrádka zastupuje Sudetoněmecké krajanské sdružení zájmy Němců, kteří museli po druhé světové válce opustit Československo.

  • hradecky-svaz-bojovniku-reaguje-na-belobradkovo-podlezani-aneb-csbs-jako-hraz-nemecke-rozpinavosti
  • hradecky-svaz-bojovniku-reaguje-na-belobradkovo-podlezani-aneb-csbs-jako-hraz-nemecke-rozpinavosti

Svou domovinu, bývalé Československo a Sudetskou župu, museli tito lidé opustit na základě stanoviska vítězných mocností a také i za přispění tolik démonizovaných tzv. Benešových dekretů, které jako jeden z prvních československých vládních činitelů podepsal i lidovecký předseda vlády monsignor Jan Šrámek.

Naprosto v rozporu s tímto faktem se jeví i minulá návštěva sudetoněmeckého sjezdu lidoveckého ministra kultury Hermana, jenž své entrée na tuto událost zahájil familierním oslovením auditoria ,,Drazí spoluobčané“. Jako povýšení tohoto aktu musí být proto brána návštěva samotného vicepremiéra české vlády.

Jeden z nejvyšších českých činitelů, se bude účastnit sjezdu sdružení, které vyrostlo z podhoubí henleinovy SdP a ShF, z podhoubí nenávisti, německého nacismu, šovinismu a protičeských nálad.

Ti, co vraždili příslušníky československého četnictva, armády, finanční stráže, jednotek Stráže obrany státu a dalších státních i civilních institucí a rovněž ti lidé, kteří chtěli dláždit Václavské náměstí českými lebkami, budou teď i v časech budoucích, velebeni ústy zrádných českých politických zástupců…

Místopředseda OV ČSBS HK

Mgr. Jan Lukáč

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Bedrich Pavelka 2017-06-02 21:33
Všechnx postavit ke zdi. Co to jsou za lidi? Zapomínajï co ti to sudetàci dělali našim lidem! Nakopat doprdele a vyhnat je k těm fašistům!!! Němec se nikdy nezmění, jdemu jenom o to aby vyhladil Slovany. Jedïnà hráz proti rozpínavosti germánu je Ruskæ federace!!!
Citovat
#1 damirr@volny.cz 2017-06-02 11:48
Vlastizrádné svině se jdou paktovat se sudeťáky. Kdy už ta verbež vlastizrádců odtáhne do pekel?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře