Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Váš podraz odnesou naši zaměstnanci. Dufek žádá okamžitý odchod ministra Hermana

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Předseda Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR Bohumír Dufek vyzval k odchodu ministra kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL). Podle jeho slov je nevěrohodný ministr.

  • vas-podraz-odnesou-nasi-zamestnanci-dufek-zada-okamzity-odchod-ministra-hermana

Dufek své prohlášení mimo jiné adresuje premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD). „Jeho bezprecedentní podraz, který vyústil ve znevěrohodnění České republiky v zahraničí, způsobil, že se zhoršily obchodní podmínky zemědělských komodit při vývozu do Číny, které jsou již tak postiženy embargem vývozu do Ruské federace,“ zmiňuje mimo jiné Dufek na adresu Hermana.

„Pokud neodstoupí, žádáme premiéra Bohuslava Sobotku, aby Daniela Hermana z funkce ministra kultury odvolal,“ dodal Dufek se slovy, že všichni bychom měli mít na paměti, že jednou ze zásad demokracie je čestné jednání a dodržování uzavřených dohod.

Celý text prohlášení předsedy Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR Bohumíra Dufka:

Odborový svazu pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů ČR upozorňuje premiéra České republiky Bohuslava Sobotku, že ministr kultury Daniel Herman se stal nevěrohodným ministrem české vlády a žádáme ho, aby odstoupil  z funkce ministra kultury.

Jeho bezprecedentní podraz, který vyústil ve znevěrohodnění České republiky v zahraničí, způsobil, že se zhoršily obchodní podmínky zemědělských komodit při vývozu do Číny, které jsou již tak postiženy embargem vývozu do Ruské federace.

Pokud neodstoupí, žádáme premiéra Bohuslava Sobotku, aby Daniela Hermana z funkce ministra kultury odvolal.

Všichni bychom měli mít na paměti, že jednou ze zásad demokracie je čestné jednání a dodržování uzavřených dohod.

V Praze, dne 2. listopadu 2016

Bohumír Dufek, předseda OSPZV-ASO ČR

zdroj:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vas-podraz-ktery-odnesou-nasi-zamestnanci-Odborar-zada-okamzity-odchod-ministra-Hermana-461018

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-11-02 22:21
Proč pořád trpíme ve vládních postech fašistické svině? Lidé, zvedněte zadky, než bude pozdě. Nenechme komedianty, aby tady šířili nenávist proti prezidentu. Ten nejmizernější herec se postavil do čela téhle monstršaškárny.

Facebook komentáře