Server iDnes také v dalším článku informoval, že Pilip je vyjednavačem v koaličním jednání za KDU-ČSL v daňové oblasti. To je tedy expert na slovo vzatý. Místo, aby chodil kanály, tak zase cítí, že by se mohl na nové roli lidovců přiživit. Zároveň to ale ukazuje personální bídu této strany.

 Aby té Pilipovy medializace nebylo málo, tak dnes jsem si v MF Dnes přečetl celostránkový rozhovor, který s ním udělala Barbora Tachecí. Byla k němu nezvykle vlídná, ačkoliv Pilipova situace ji dopřála dostatek munice, již nevyužila. A tak jsem se od Pilipa jen dozvěděl, kromě bezpodmínečné podpory církevních „restitucí“, pouze tolik, že peníze na předvolební sliby by vzal z ČEZu místo tvorby rezerv na údajně nepotřebný Temelín a také to, že by zvýšil daň z nemovitostí. Pamatujete, Pilip se původně etabloval v KDS a potažmo i ODS jako pravicový politik. Opět mimikry!

 Je to na úrovni jiného lidoveckého „zombie“ a nemravného dědického spekulanta Cyrila Svobody, který chce údajný český starobinec léčit dovozem mladých imigrantů. Chápete křesťany, kteří mohou něco takového přivolávat navzdory přílivu musulmanů do celé Evropy?

 A také už jsem zahlédl dokonce Kasala, který je také členem vyjednávacího týmu KDU-ČSL. Toho pána, ačkoliv seděl dlouhá léta v parlamentu, si pamatuji jen za jeho kritiku Čunka, který udělal pořádek v centru Vsetína a nebál se zasáhnout proti Cikánům.

 Ty farizejské lidovce nám byl čert dlužen! Nakonec... i s ním by dokázali koalici uklohnit.

zdroj:http://streit.blog.idnes.cz/c/381903/Krysy-vylezaji-Kanalem-lidovcu.html