Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Reakce na vyjádření předsedy KDU ke stanovisku premiéra k přítomnosti vojsk USA na našem území

Vážený pane místopředsedo vlády a předsedo KDU-ČSL,
musím vyjádřit naprostý nesouhlas s Vaším vyjádřením ke stanovisku předsedy vlády k přítomnosti vojsk USA na našem území, se kterým bez výhrad souhlasím a podporuji ho.

Za posledních 24 roků jsem nezaznamenal jediný pokus Ruska expandovat do zemí bývalého východního bloku a snahu znovu jej získat pro svůj vliv. Na rozdíl od Vás jsem o 33 let starší než Vy a leccos jsem zažil, včetně okupace v r. 68 a následné normalizace. Také si možná lépe než Vy pamatuji, jak to bylo v r. 1989 a v letech následujících, kdy Vy jste měl pouhých 13 let. Vy jste zřejmě vyškolený porevolučním školským systémem, který všechno, co bylo před r. 1989 považuje za špatné a jak tehdy bylo vše sovětské náš vzor, tak po převratu je zase  vše americké náš vzor. Bohužel, není všechno černobílé.

  • reakce-na-vyjadreni-predsedy-kdu-ke-stanovisku-premiera-k-pritomnosti-vojsk-usa-na-nasem-uzemi

Možná, že byste měl vědět něco o Nacistických kořenech Bruselské EU (autoři Taylor, Niedzwiecky,Rath, Kowalczyk), kde se dozvíte o tom, kdo nám ve skutečnosti vládne a komu jste se možná i Vy osobně po proškolení loni v USA osobně upsal. Možná, že byste se měl zajímat více o světovládných plánech USA, oblastí jejichž zájmů je skoro celý svět, hlavně oblasti s výskytem nafty a zemního plynu a sebemenší náznak neposlušnosti těchto zemí je důvodem, aby USA své zájmy kdekoli ve světě hájily, zejména vojensky. A důvod si k tomu  vždy najdou. USA jsou ochotny obětovat více než 3000 občanů NY (11.9.2001 - zinscenováno CIA), jen aby měly záminku k zahájení války. Pro příklady snad nemusím chodit daleko. USA válčí po celém světě, přičemž jejich území nikdo neohrožuje a na jejich území ještě nikdy žádná válka nebyla. Jistý kongresman USA prohlásil, že nepřítele si Amerika musí najít stůj co stůj, aby se kola vojensko-průmyslového komplexu točila na plné obrátky. A jejich dávným cílem je NWO !

 Když jim nevyšlo válčení v Sýrii díky postoji Ruska a Číny, zaměřily se USA nyní na Ukrajinu, kde násilný převrat již několik let připravovaly finanční podporou Pravého sektoru a Banderovců (Nulandová - 5 mld USD). Kdyby nebylo Majdanu, který byl podporován EU a USA, nebylo by Krymu a nebylo by problémů s východní částí Ukrajiny. Připojení Krymu není násilná anexe Ruskem, ale na základě referenda občanů Autonomní republiky Krym připojení k Rusku. Přítomnost ruských vojáků v té době na Krymu byla zcela legitimní, protože jejich přítomnost byla smluvně s Ukrajinou dohodnutá dříve a množství ruských vojáků tam mohlo být až 25.000. Nejsem zastánce Ruska, ale myslím, že na to stačí nezaujatě pohlédnout a užít selského rozumu.

Naši politici a naši novináři cíleně a záměrně nepravdivě a neobjektivně informují veřejnost o pravdivých skutečnostech událostí na Ukrajině. V době komunistické totality jsme museli pravdu hledat posloucháním Svobodné Evropy, Hlasu Ameriky a Svobody, dnes v pseudodemokracii amerického střihu musíme hledat pravdu na internetu, protože informace našich veřejnoprávních médii, za které musíme platit koncesionářské poplatky, která by měla být objektivní a nestranná a nekomentovaná, jsou samé lži a komentáře jejich hlasatelů vnucují posluchačům "jedině" správný názor. Ironie osudu?
 
Vážený pane Bělobrádku, je mi velice líto, že máme takové politiky, jako jste Vy, Daniel Herman (příznivec MEK), Lubomír Zaorálek, Karel Schwarzenberg,Miroslav Kalousek, Štětina a řada dalších, kteří nejste schopni přiznat skutečnou pravdu. Ať už o samotné nedemokratické EU, kde vrcholné funkcionáře dosazují členové Bilderbergu nebo Trilaterální komise bez toho, aby byli řádně demokraticky voleni EP, kteří prostřednictvím bruselské byrokracie ovládají 500 milionů evropských občanů rozkazy a nařízeními, které jsou výhodné pouze pro chemické, farmaceutické a průmyslové korporace, které je řídí. EP je pouze kamufláží, že jde o demokratický systém, který nemá na nic vliv a dělá jim za mimořádné platy pouze stafáž. Je na čase z EU i z NATO vystoupit, než dopadneme, jako Řecko, Kypr....
Podle vyjádření Karla Schwarzenberga - Trilaterální komise rozhodovala o bombardování Jugoslavie. Tak kdo nám a světu tedy vládne ? 

 Vám bych chtěl osobně připomenout, abyste upustil od zavádění elektronických identifikačních karet pro občany. Sice jste to hezky zdůvodnil, co to vše dobrého občanům přinese, ale neřekl jste, že to přinese také možnost jejich trvalého špehování a když bezpilotní letadla US Army dokáží zaměřit své zbraně na SIM kartu mobilního telefonu, tak by měly možnost také zaměřit čip občanského průkazu konkrétního nepohodlného člověka. Pokud to bylo obsahem Vašeho školení MZV  USA (Váš kolega Herman se zmínil o zavedení těchto karet po vzoru USA), myslím, že jste oba vážným bezpečnostním rizikem pro občany naší země.

 Místo toho byste se měl zasadit o přijetí zákona o referendu a odvolatelnosti politiků. Protože vy všichni před volbami jen slibujete a potom si děláte, co chcete a jste přitom beztrestní. Stav naší země je dílem všech politiků, kteří se od převratu podíleli na moci a umožnili rozkrádání,  tunelování, korupci, nevymahatelnost práva a uvržení mnoha občanů do bezvýchodné životní situace a neštěstí. Kde jsou sliby, že za pár let budeme mít životní úroveň jako Němci ? Místo toho máme 600 000 nezaměstnaných a 1,5 milionů občanů na hranici chudoby.

Rovněž s  Vaším postojem k církevním restitucím, které jsou největší podvod na občanech ČR po kuponové privatizaci v 90. létech, nesouhlasím. Jsem věřící člověk, ale tak, jak se chovají církve, zejména římsko-katolická k nabytí majetku, který nikdy církví nebyl, který měly církve pouze v užívání, je mi z toho smutno. Však on to každému ten nejvyšší po právu nakonec spočítá.

Takže na závěr, dejte pokoj Rusku a ono dá pokoj EU i USA i naší ČR.  Netahejte nám sem žádné cizí žoldáky. Jejich umístění na našem území je možné jedině na základě povinného referenda občanů. A za své stanovisko k vyjádření předsedy vlády byste se měl omluvit celé veřejnosti.

Přeji Vám pevné zdraví a prosím, pokud jste opravdu křesťan, tak se tak chovejte. Milujte bližního svého, jako sebe samého.

S pozdravem
Jaroslav Martínek, 
důchodce

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře