Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Politika smíření a odvahy?

"Bělobrádek je sebevědomý a odvážný politik" (Posselt) "Bělobrádek mi připomíná Luxe, prostě talent" (Pithart)

Sjezd KDU-ČSL schválil vytvoření volební koalice s hnutím Starostové a nezávislí (STAN). Delegáti rovněž potvrdili v čele strany pro další dva roky Bělobrádka.....

V souvislosti s avizovanou účastí Vicepremiéra vlády P. Bělobrádka na Sudetoněmeckém sjezdu by mne skutečně zajímal názor občanů a starostů obcí v našem pohraničí. Na co? Například na to, že 72 let po II. Světové válce ještě někdo v Evropě, pro významnou část území České republiky, ještě používá pojmenování Sudety?!... Jaký názor mají například na stále ve vzduchu visící naděje některých Němců na vracení majetku atp....

  • politika-smireni-a-odvahy

Vůbec jsem nepochopil, proč pan Bělobrádek, jako místopředseda vlády České republiky, která byla našimi západními spojenci v roce 1938 obětována Mnichovskou dohodou a vydaná Hitlerovi jako úlitba, obětní beránek, za pouze dočasný mír v tehdejší Evropě, jede na sudeťácký sjezd.

Naše země byla v roce 1938 za vydatné pomoci německé 5. kolony předhozena Hitlerovi a následně katům jako byl H.L. Haidrich a K.H. Frank. 

Nepopírám, že v tisícileté historii království Českého a říše Římské, Českého národa, sehrála německá menšina jistě pozitivní úlohu při osidlování našeho pohraničí, rozvoji těchto oblastí, rozvoji textilního průmyslu, sklářství, obchodu atd. 

Bohužel po nástupu Hitlera k moci ztratila tato menšina, při vidině světovlády a slovanských otroků, soudnost a morální právo být někým, kdo by měl mít kdykoli v budoucnosti právo ovlivňovat naše další dějiny. 

Většina se aktivně, jako sudeťáci, připojili ke Konradovi Henlainovi a aktivně, zločinně asistovali při vraždách a vyhánění svých českých sousedů z jejich, po generace budovaných domovů, do českého vnitrozemí. Jejich hrdě vztyčené hajlující paže, vítali nacistická vojska a bestie v uniformách SS definitivně pohřbily vše dobré, čím generace předků těchto sudetských Němců, dnes Landsmanšaftu, kdy přispěli k rozvoji českého státu. 

Pokud někdo má projevit lítost, omluvit se a žádat o přijetí u českých politiků, pokorně usilovat o narovnání vztahům, včetně doplacení válečných reparací, pak je to především Landsmanšaft, kdo by měl obrazně řečeno pokleknout a žádat o odpuštění, nikoliv politik, který se považuje za reprezentanta Českého národa.

A docela by mne zajímalo, zda tuto "reprezentaci" schválila Vláda ČR, neboť pan Bělobrádek nereprezentuje jenom sebe a svůj "Luxovský" politický styl, ale jako člen vlády reprezentuje celou Českou republiku, nás všechny.

zdroj:http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Ing-Bohuslav-Chalupa-32344/clanek/Politika-smireni-a-odvahy-78191

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Bedrich Pavelka 2017-06-04 07:50
Plně s článkem souhlasím! A pán premiér Sobotka by měl toho zrádce odvolat! Jestli ne, znamenáto, že celà vláda jsou zrádci!!!!! Křesťané a soc.demokraté už několikrát v minulosti zradili národ!!! Ať se Slovanè nenechají ovládnou západní demagogijí a hlavně držet pospolu!!! Všem Slovanům přeji pěknou neděli.
Citovat
#2 jelvl@seznam.cz 2017-06-03 09:19
Přál bych tomu dacanovi aby se probudili zavraždění lidé z koncentráků a toto vlastizrádné hovado umlčeli navždy!§§§§§§§§ §§§§§§
Citovat
#1 damirr@volny.cz 2017-06-03 07:13
Tenhle národ by se měl probudit a začít přikládat pod kotel, aby se ti vlastizrádci nemohli vymlouvat, že je málo "vařící" voda na opaření sviní.
A ty největší "svině" se slezou na sudetoněmeckém sjezdu.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře