Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jdu se očkovat. Tečka.

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Eva Hrindová

Politik Marian Jurečka nám říká: Jdu se očkovat. Tečka. Celkově to vyznívá, že o očkování se nemá pochybovat. Opravdu? Není takové odmítání pochybností tmářské?

  • jdu-se-ockovat-tecka

Jakmile zapochybujete o průzračnosti „vakcín“ proti současné hlavní nemoci, okamžitě z vás udělají nevzdělance, tmáře a šiřitele hoaxů. Vysloužíte si označení „absolvent vysoké školy života“ a celkově z vás udělají nemoderního tmáře. Jsou takové odsudky na místě?

Hlasatelé jediných pravd totiž zaměňují vědu za marketing farmaceutických firem. Všechny ty důležité celebrity, které se ohánějí vědou, jsou jen součástí globálního marketingu. A ještě jsou tak pitomé, že si za to nenechají zaplatit.

Ostatně sledujte tedy ta vědecká vyjádření. Z vládních kampaní a diskusí podporovaných „odborníků“ se nedozvíte prakticky nic. Žádné informace o principu vakcíny, žádné informace o průběhu testování, žádné analýzy statistických údajů. Jen reklamní řeči, které vychvalují výrobek bez jakýchkoliv informací.

Ale co je věda? Věda jsou otázky, podrobné popisy funkcí, sledování souvislostí, analýzy dat, pokusy a zkoušky, testování a vyhodnocování. Po těchto informacích se pídí všichni ti vysmívaní „absolventi školy života“. V tomto duchu vedou diskusi také skuteční vědci.

Leč nás stále média, některé celebrity a většina hloupých politiků přesvědčují, že věda znamená neptat se a používat výrobky bez důkladného prověření a záruky. Zarážející je, že jim to docela prochází. Myslete na to, než se půjdete dát píchnout...

zdroJ: https://www.evahrindova.cz/respektujte-moderni-vedu

Facebook komentáře