Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jednou to už tady bylo

Mainstream v roce 2013 psal: Zeman rozfoukal parlamentní většinu! Poučili se, vašnostové politici, z nedávné historie?

  • jednou-to-uz-tady-bylo

Ačkoli mi vadí, že kdekterý zaplacený pisálek s převažující kvalifikací nechat se zaplatit píše o panu prezidentovi jako "Zeman", sdělení tehdy napsané byla pravda a pravdu miluji.

Co dnes?

Co si, pane premiére, myslite, že jste, když se pouštíte do sporu s panem prezidentem? Spoléháte na zaplacené pisálky? Národ na ně kašle! Spoléháte na vlastní inteligenci a strategické schopnosti? Inteligence a strategické schopnosti v tom, co poslední dobou děláte, nejsou vidět.

Spoléháte na cizí inteligenci a strategické schopnosti? Pakliže ano, jste sluha toho, na koho spoléháte.

A konec této krize vyvolané směšnými preferencemi ČSSD po likvidaci těch, kteří dlouhodobě tvořili to inteligentnější křídlo ČSSD? Vaše pozice, pane premiére, bude brzy rozfoukána. A jednou to už tady bylo.

Jan Yeni Kraus

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 damirr@volny.cz 2017-05-10 20:40
Pro idiota jménem Miroslav Petr.
Nepoužívám facebook a tak ani nediskutuji u těch blogů, které požívají k diskuzi pouze facebook. A tak ti nemohu a ani nechci odpovědět v blogu Kašuky. Ale ty jsi primitiv a tak to stejně nepochopíš. A je jasné, že se uskupení Kalousek–Sobotk a–Fiala–Bělobrá dek–Zelení–Gazd ík spikla proti Babišovi i Zemanovi.
Citovat
#2 damirr@volny.cz 2017-05-10 09:53
Senátor Veleba: "Dnes večer se vyjádřím a připravím v Senátu patřičnou reakci na současnou zvůli, kterou rozehráli s použitím figurky jménem Slávek Sobotka. Vracím se zítra, mám informace, jak je to skutečně v Sýrii, těším se na český politický xindl, jenž reprezentuje nové uskupení Kalousek–Sobotk a–Fiala–Bělobrá dek–Zelení–Gazd ík. Věřím, že lidé nejsou hloupí a že se nenechají oklamat,“ napsal Veleba, jenž je v současné době v zahraničí."
Citovat
#1 damirr@volny.cz 2017-05-10 05:45
Premiér Sobotka, vždyť je to jen ubohá nula. A tak se utápí ve vlastních sračkách.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře