Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pro pana prezidenta Miloše Zemana

Dobrý den,

pane prezidente, byl jsem Vaším voličem pro obě volební období. Ale velice jste mě svým obratem ve vztahu k Ruské federaci zklamal, na závěr svého působení na Pražském hradě jste pokazil všecko, co jste před tím dobrého udělal.

Je Vám to potřeba? Bojíte se našich rusobijců? Proč nemáte tolik odvahy, jako maďarský premiér Orbán? Již jmenováním Fialovy kolaborantské vlády to začalo a nyní podporou dodávek zbraní fašistickému režimu Ukrajiny jste to dovršil.

Ani zdůvodnění Vašeho postoje, že Vám to nabídl izraelský prezident Herzog jako vysvětlení (komu? nám občanům?)to neospravedlňuje.

  • pro-pana-prezidenta-milose-zemana
Nechápu, proč si musíte nechat napovídat izraelským politikem co máte říci, to nemáte svůj názor ? Je zcela jasné, že Putin za nic nemůže. Byl  do této války donucen osmiletým podněcováním Ukrajinců ze strany amerických, převážně židovských politiků, kteří mají na svědomí politický převrat v r. 2014 (viz Viktorie Nulandová), nucením Ukrajinců k neplnění  Minských dohod, osm roků vraždění rusky mluvících občanů Ukrajiny na Dombase a v Luhansku a nyní řízením válečného konfliktu, aby nemohl skončit politickým řešením a uzavřením příměří. Je to válka USA proti RF v zastoupení fašistů Ukrajiny (do posledního Ukrajince), které USA finančně i dodávkami nejmodernějších zbraní podporuje.  
 
Je velice zajímavé proč jste se neozval, stejně jako řada našich politiků, když USA po dvacet roků vyvolávaly ve světě jeden válečný konflikt za druhým, které nikdy nebyly oprávněné, vždy jen sledovaly zájmy USA a my, jako novopečení poslušní mopslíci v NATO jsme je účastí našich vojáků podporovali. To Vám ani našim dalším politikům nevadilo, že USA je agresor a vraždí na základě vymyšlených důvodů jednak nejvyšší představitele svobodných zemí a jednak mnoho civilních obyvatel? A co po nich zůstalo?
 
Rujny, zničená infrastruktura, smrt nevinných žen, dětí a starců. To, že Albrightová prohlásila, že nelituje zabití půl milionu iráckých dětí, s tím souhlasíte? Proč jste se tehdy neozval a nevyzval skutečné agresory, aby to nedělali? Naopak jste prohlásil, že v Afghanistánu se bojuje za Prahu ! Jaké nebezpečí nám hrozilo ze strany těch všech zemí, že jsme museli doprovázet vrahy z USA na jejich dobyvačných válkách? Místo toho jste v americkém židovském kongresu prohlásil, že jste ŽID! 
 
Pane prezidente, jsem starší, než Vy a kecy našich politiků o nebezpečnosti Putina a RF jsou mi tak akorát k smíchu. Totéž kauza Vrbětice. Krajský policejní ředitel ze Zlína již několik let před zázračným objevením viny ruských agentů oznámil veřejně, kdo je skutečný pachatel.
 
Nejsme svobodná země díky Vám a našim dalším politikům, jsme vazaly USA a jejich židovského  vedení a dále poslušnými členy EU. U nás není politik formátu pana Orbána, za kterým by občané šli a který by opravdu sloužil občanům.
 
Ale již se blíží nezadržitelně doba, kdy se občané zvednou a nenechají si to líbit. To, co dělá Fialova slepená vláda proti naší zemi a jejím občanům, která vznikla za úmyslného přispění  předsedy ÚS Rychetského (kterého jste opakovaně jmenoval předsedou ÚS) změnou volebního zákona, který jste i Vy musel podepsat,  je vlastizrada a pokud neodstoupí, musí být svržena. To už ale nebude žádný samet! Lidé jsou už tak nakvašeni a jestli nebude ještě čím topit a nebude elektřina, tak to dopadne opravdu zle.

Velice mě to mrzí, věřil jsem, že jste alespoň takový formát, jako byl v r. 1968 František Kriegl, ale jste pouhý zbabělec. Jsem rád, že už Vaše funkční období skončí a že naši voliči snad nedopustí, aby si zvolili stejného zbabělce, jako jste Vy.
Ještě máte příležitost to napravit a přál bych si, abyste jí využil ! Odvolejte Fialovu vládu, jmenujte vládu odborníků a vypište předčasné parlamentní volby. Jen tak můžete zabránit nejhoršímu. Žádná vláda v Evropě se tak vůči svým obyvatelům nechová, jako to, co provádí Fiala a jeho ministři, kteří ani svým rezortům nerozumí a táhnou nás do pekel.
 
Máte poslední možnost, pane prezidente, už Vás vyzývala i paní advokátka Zvyrtek Hamplová, ale Vy jaksi neslyšíte a dále Fialu podporujete.
 
Je mi to líto, ale nepodepíši se, protože Vám ani nikomu jinému nevěřím. Nerad bych, aby mě někdo tahal po soudech, zejména když máme takového vynikajícího ministra vnitra, který dosazuje do vysokých funkcí spolupracovníky mafie. A naše justice je to to samé.
 
Přesto Vám přeji hodně pevného zdraví a prosím, nezklamte nakonec své voliče a konejte pro vlast, co je ve Vašich silách a možnostech.
 
Váš bývalý příznivec a volič.
 
PS.: Tento dopis nechám zveřejnit v "nekorektních" médiích.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jara 2022-08-25 09:03
On to ale nikdy nebyl dobrý prezident. Jednak by tam měl sedět Slovan a ne Žid, který z této země dělá apendix Izraele. V tomto ohledu mě lítá židomilnost rádoby pronárodních stran, jako SPD, vadí. Vůbec neberu politiky vážně. Jeho podpora účasti našich vojáků na banditských raziích má vesměs původ v jeho židovství a averzi vůči muslimům - Česká republika to odnáší. Speciálně on má na svědomí obludné "rozprodání" republiky do zahraničí. Co bylo za jeho přátelstvím s Čubou již z dob socíku, je na samostatný materiál. Byl to on, kdo schválil bombardování Srbů. Chtěl zavádět vojenský režim za plandemie, podporuje povinné "očkování" - naši genocidu. Co proboha pořád kdo hledá na tomto ksindlu? Že otočil? Ani tak ne.
Citovat
#2 Milošjedna 2022-08-25 08:05
Ano, je to zapotřebí. A kdo to na začátku nebo skoro na začátku nepochopil, že to tak bude, tak ten se šeredně zmýlil.
Citovat
#1 Helena Bečánová Ing 2022-08-24 23:21
Povinností prezidenta je jednat. Je smutné, že je vybízen a nic nedělá ! Osobně si myslí, že od něj již nic nečekejte !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře