Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co stojí za náhlými úmrtími?

V současné době je magnetické pole Země oslabeno o 10 % a tento jev stále narůstá. V důsledku toho se my lidé stáváme bezbrannými vůči účinkům kosmického záření. Proto dochází k prudkému nárůstu onkologických, virových a dalších typů onemocnění. Vědci zjistili, že ve dnech magnetických bouří se dvakrát až třikrát zvyšuje počet infarktů a mrtvic, včetně těch se smrtelným koncem. Vysvětluje se to tím, že při změně magnetického pole klesá vnější náboj erytrocytů, což vede k jejich adhezi. Srážlivost krve se zvyšuje přibližně 2,5krát, což rovněž zvyšuje riziko trombózy.

  • co-stoji-za-nahlymi-umrtimi

Je třeba také zdůraznit jednu důležitou skutečnost týkající se našeho zdraví, kterou oficiální věda zatím nedokázala vysvětlit. Mnohé země bijí na poplach: mladí a zdraví lidé začali náhle a nečekaně umírat. Pitvy neprokázaly žádné organické poškození (žádná aneurysmata, jizvy na srdci, krevní sraženiny nebo praskliny cév) - srdce se prostě jakoby vypnulo. Tento jev dostal název "syndrom náhlého úmrtí dospělých". Lékaři nemohou najít příčinu tohoto jevu a jsou zmateni množstvím případů, které se vyskytují.

Jejich počet stále roste

Existuje několik verzí, co může být příčinou náhlých úmrtí. Ale i přes financování výzkumu v těchto oblastech počet náhlých úmrtí na celém světě stále rychle roste. To vše je signálem, že příčina spočívá v procesech, které oficiální věda stále nezná. Pravdou je, že jsme svědky dalšího druhu atypické anomálie v důsledku změn v zemském jádru a oslabeného magnetického pole.

Jedná se o prudké lokální zvýšení intenzity magnetického pole, které migruje po zemském povrchu. Lidský organismus, který se do takové zóny dostane, se jednoduše vypne. Pokud nedojde k resuscitaci během prvních dvou až tří minut, nastává smrt. V současné době se v důsledku rostoucí nestability jádra planety tento druh atypické anomálie vyskytuje na různých místech Země stále častěji, což znamená, že náhlých úmrtí bude přibývat. Skrýt tuto skutečnost je nemožné. V příštích několika letech se stane novou globální pandemií.

Vyvstává otázka: Jak si zachránit život? Dnes si lidského života nevážíme, takže udržování konzumního formátu tento problém nikdy nevyřeší . Je nutné změnit formát společnosti z konzumního na tvůrčí, aby byl lidský život na prvním místě a aby vědci dostali neomezené finanční prostředky na výzkum, jak odstranit příčinu těchto anomálií, tedy stabilizovat jádro naší planety. To umožní najít způsob, jak se ubránit vnějšímu kosmickému vlivu jako hlavní příčině všech současných anomálií. To je jediný způsob, jak zachránit lidské životy.

Výňatek z fóra: "Globální krize. Existuje cesta ven", creativesociety

Zdroj: https://mykaellle.blog.pravda.sk/2023/07/08/co-stoji-za-nahlymi-umrtiami/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 zdeněk 2023-07-12 07:58
no, to je typické , dokonale dezinformační článek , který má vysvětlit vlnu úmrtí po injekcích mRna .a svést pozornost jinam ... už před více než 50- ti lety napsal profesor Růžička , že cituji" bylo prokázáno, že klimatické změny ve čtvtohorách jsou způsobovány změnami v v intenzitě sluneční činnosti " podotýkám -- bylo prokázáno, .)mimo jiné na základě výsledků získaných vědci (skutečnými vědci) v průběhu mezinárodního geofizikálního roku 1957 .. je mi na blití z medíí ....
Citovat
#5 Filipes@volny.cz 2023-07-10 07:53
Tak stabilizujte. Hned jsem si vzpomněl na známý film, kde podobný pošuk kladivem rozbíjel atom olova. Takže podobná kravina.
Citovat
#4 Joseff 2023-07-09 09:18
Je mnoho procesů, které oficiální věda nezná proto, že je vedená svými živiteli vidět jen ty povolené střípky skutečnosti lidského života na planetě Zemi, ve Sluneční soustavě, v Mléčné dráze, v mnohadimenzním vesmíru. Planety, hvězdy, galaxie a další jsou také živé bytosti, protože mají své vědomí, a žijí pro vzájemnou spolupráci. Člověk není na cestě evoluce, ale na cestě úpadku, úpadku duševních hodnot. Když je úpadek duševních hodnot jednice tak velký, že na své cestě životem už nedosáhne svého poslání, jeho duše prostě jeho život vypne. Pokud je člověk duševně naladěný a napojený na své okolí, aby mohl vnímat impulzy z něj přicházející a mohl do něj vkládat impulzy ze sebe jako živé, vědomé a svobodné bytosti, tedy spolupracovat se svým okolím, potom není důvod, aby ho duše vypínala. Změna k lepšímu přijde jen skrze nás, skrze naše uvědomění, že my jsme ta změna.
Citovat
#3 ragauian 2023-07-09 08:56
jak coronavirus, tak tento jev "syndromu náhlého úmrtí dospělých" je funkcí vibrací vědomí duše člověka... totální ponoření do hmoty a tím i do nízkých vibrací duše u 99,9% obyvatel planety skutečně povede k pandemii v tomto směru... a nepleťte si prosím pravidelné docházení do kostela a praktikování jakékoli víry s existencí vysokých vibrací vaší duše... je to úplně o něčem jiném... kdo ví, chápe...
Citovat
#2 Jarda K. 2023-07-09 00:39
Zaujímavé, že si nikto nevšímá naše Jaguarie Slnko a jeho magnetické škvrny, sústavne v X a M erupciách...Až do prepolovania sa slnka, a zároveň aj Zeme, čo bude Cat+astro+phe, ktora príde najviac z jadra Zeme...A prave naše sl
Slnko sa podiela na zlej klíme a coraz extrémnejšom počasí...Žijeme v cykloch Veľkých Precesnych rokov o 25,920 rokoch, a v tomto cykle je 5 vekov slnka po 5,184 rokoch! A o tom je aj " Zlatá,100 vezatá Praha na prahu medzivekov slnka.Mesto na 7.kococh", ako Rím či Lisabon...Rio za Atlantikom je na 9.kopcoch, a viem čo to mesto symbolizuje!!!
Citovat
#1 estanislao 2023-07-08 22:23
"stabilizovat jádro planety" - no to je blbý, to se bude líbit, řekl by pan Werich. . Inu, žijeme v době greténizmu.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře