Problém je v tom, že SUKL, ohledně vakcín, vůbec nic nezkoumal, nedávno se k tomu sami přiznali! Prý nesměli... Takže veškeré ty analýzy krve po očkování, veškerá ta zkoumání pod mikroskopem, co vlastně v těch vakcínách je, dělali v té době jen stateční odborníci a média a sytém z nich pak vyrobily konspirátory, antivaxery, šiřitele poplašných zpráv atd.!!! (Řada těch nejodvážnějších, v zahraničí, za to zaplatila i svým životem - tzv. sebevraždy!!!)
Již tehdy jsem říkal, až dozraje čas, začnou to házet jeden na druhého! A prvním cílem, jak se zbavit odpovědnosti, se stanou obyčejní doktoři a zdravotní sestry!!! Ti, kteří tehdy stáli na těch nejnižších stupních tohoto zločinu, budou obětování jako první! Vážně jsem to tehdy, již dávno, dokola opakoval! Jenže oni za to tehdy měli nevídané odměny, za každého naočkovaného, takže jeli se systémem a neptali se - byl to pro ně mimořádný džob!"
Takže někdo tehdy dostal nové botasky nebo možnost vyhrát v loterii, svobodně cestovat a chodit do hospody, ale s tím, že si způsobil celoživotní zdravotní problém, výrazné zkrácení svého života, v řadě případů i velmi rychlou smrt (viz. hyperagresivní rakoviny; srdeční kolapsy - a to najednou i v případě těch nejmladších, především sportovců; ucpávání žil, neplodnost atd., a to s tím, že doposud nikdo neví, jak vlastně fungují ty umělé nanočástice, umístěné do vakcín - americká DARPA na tom pracovala již desítky let předtím, tedy - do jaké míry se jedná o komunikační nástroj, který se následně, v lidském těle, propojí s nejrůznějšími elektronickými mikrovlnnými systémy a začne ovládat lidskou psychiku a mysl, popřípadě může způsobit okamžitou smrt, pokud by se jedince, přesto vše, nechoval tak, jak je zapotřebí !!!)
O tom to vše bylo!!! Takový byl původní plán!!! O likvidaci (genocidě) přebytečných a totálním technologickém ovládnutí těch, kteří zůstanou!!! Jenomže v každém plánu existují mezery a jen málo takových plánů se podaří dotáhnout až do úplného konce!!!
Nyní sklízíme finální následky naší tehdejší naivity a důvěřivosti! Nezapomeňme!!! Znovu a znovu se ptejme, žádejme objektivní a všestranné prošetření! Potrestání těch, kteří tehdy stáli na čele tohoto zločinu a jejich jedinou odplatou bylo, že na něm náhle a extrémně vydělali!!!
V opačném případě, pokud toto dnes neučiníme, dříve či později, nás čeká další kolo tohoto genocidního závodu!!! Těžko teď říci, s čím přijdou příště?!! Budou to opičí neštovice, Ebola, Marburg nebo cosi jiného, co se jim bude právě hodit?!!
Komentáře