Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ANS vyhlašuje bojkot herců  

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Herci a jiní představitelé pražské kavárny si hrají na "morální autority" a  vyzývají k neposlušnosti a odporu  celý národ, který si ale sám v přímé volbě zvolil svého prezidenta - Miloše Zemana.
 
V posledních dnech se vyhrotila politická  situace  v našem  státě  při udílení vyznamenání prezidentem republiky  k 98. výročí  založení Československa. Nepochybujeme o tom, že to je jen zástupný problém a příležitost k útoku na osobu Miloše Zemana. V podstatě to je scénář a snaha o opakování situace v listopadu 1989.

 

  • ans-vyhlasuje-bojkot-hercu

Aliance národních sil vyzývá všechny příznivce pana prezidenta k bojkotu těchto herců! K bojkotu jejich divadel, divadelních představení, filmů a televizních seriálů! Všichni tito herci totiž žijí z peněz daňových poplatníků - tedy z našich peněz! Žijí z peněz lidí, kterými pohrdají a proti nimž drze veřejně vystupují.

Výzvy těchto herců dokazují, že se jedná o lehce manipulovatelné lidi, kteří slouží momentálnímu ministrovi kultury Hermanovi, který schvaluje nejen činnost sudeťáků, ale vše, co je proti lidu této země. Bez ověření jakýchkoliv skutečností, vyhlašují herci rozvracení státu - a to jenom na základě tvrzení "jejich" resortního ministra, že nebyl vyznamenán jeho "strýc"!

Musíme si přiznat, že komediant - tedy dnešní herec - není nic jiného, než člověk, který se naučí nějakou roli a pak jí předvádí na pódiu nebo před kamerou. Ze seriálu "Nemocnice na kraji města" víme, že herci velmi věrohodně zahráli role lékařů. Otázka však zní: nechali byste se od těchto herců - lékařů operovat? Asi ne! Že? Tedy, když vidíme herce hrát lékaře, neznamená to, že mají za sebou šestileté studium medicíny, atestace a praxi. Pouze dělají ten dojem! Nyní si herci hrají na "politiky" a "morální autority". To je nutné odmítnout!

Prohlášení herců a divadel pod názvem „Týdny občanského neklidu“ - petice:

http://www.petice24.com/tydny_obcanskeho_neklidu

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#5 JazzBoo 2016-10-31 17:34
Je vidět na pomýleném článku ANS (pokud optimisticky připustíme tu možnost, že se jedná opravdu o síly národní) i na zcestných komentářích čtenářů, že vypatlané gojimstvo za tisíce let opravdu nepochopilo zhola nic o světovém židovství!
A to je dobře. Pro chazary i gojimy.
Svět je v rovnováze.
#4 kasparkova.hanka@centrum.cz 2016-10-31 17:18
Na SZŠ nám pro lepší zapamatování si rozdílu mezi první a druhou nervovou signální soustavou ,pro lepší zapamatování vysvětloval lékař přednášející jeden rozdíl První signální soustavu mají vyvinutou opice,/napodobo vání a člověk má obě. Tvor myslící má má převahu druhé U herců však převažuje první. Tam vidím zakopaný původ aktivity našich herců.
#3 Miroslav Bobek 2016-10-31 17:13
Nevím proč už dávno stát nezatrhnul neproduktivním divadlům dotace. KDYŽ CHCEŠ BÝT ´HÉREC", TAK SI NA CHLEBA SÁM VYDĚLEJ!! Nevím proč my z venkova máme ze svých daní platit pražská divadla - potažno "pražskou kavárnu"?? Já jsem truhlář a toto řemeslo miluji. Jenže musím si vydělat na to, abych ho mohl provozovat. Určitě bych ho dlouho nedělal, kdybych neměl výdělek. Tak si na sebe vydělejte, páni herci a herečky, SAMI !!!
#2 Bus Bělojar 2016-10-31 10:33
Souhlasím a podepisuji.Neví m,proč by parta šašků a opilců nebo dokonce drogově závislých měla mít nadstandartní příjmy,žila si ve vilách a ovlivňovala veřejné mínění.Až se udělá pořádek,budeme si je všechny pamatovat a pak jim to sečteme.To je rozumné ne?
#1 damirr@volny.cz 2016-10-31 09:37
Náš stát by měl všem hercům zakoupit maringotky a zrušit jim vystupování v divadlech a pak bez dotací nechť ukáží lidem zda se vůbec uživí. Ovšem ty maringotky ať si táhnou sami vlastními silami, je jich na to dost. A mohou jít "přemlouvat bábu s dědkem" .

Facebook komentáře