Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Podívejte se, jaké znamení nosí stoupenci Velkého resetu

Drtivá většina lidí stále ještě nevěří, že jsou Agenda 2030, potažmo Velký reset realizovány. Přitom příprava na to, co se nyní děje, probíhá celá léta. Kdo politiku sleduje opravdu pozorně, nemohl si nepovšimnout, kam vše směřuje. Lidé přehlížejí skutečnost, že plány Agendy 2030 a Velkého resetu byly dávány na odiv celá léta. Jeho stoupenci se sami svojí příslušností k této světovládné „elitě“ dokonce chlubí. Poznáte je podle toho, že občas nosí tento odznak na klopě:

  • podivejte-se-jake-znameni-nosi-stoupenci-velkeho-resetu
  • Bild
  • Bild
 

Světové ekonomické fórum se nikdy netajilo tím, že tyto plány existují. Ale ti, kdo byť jen zmínili „Velký reset “ či „Nový světový řád“ byli a vlastně i dosud jsou nálepkováni jako „konspirační teoretici“.

Jen málokdo si dokázal představit, že by se takový zlomyslný plán, jako je Velký reset, který zahrnuje záměrné zničení ekonomiky v průmyslových zemích, zavedl v praxi. Ostatně, kolik lidí nadšeně tleská naší vládě, v Německu zase německé, v Rakousku rakouské a tak bychom mohli pokračovat po celém západním světě.

Je skutečně hodně lidí, jimž nejen totální kolaps ekonomiky, ale také zavádění zcela nesmyslných restrikcí, na nichž si jen politici zkouší, kam až mohou zajít, nevadí. Pokud jsou nejen u nás, ale i v dalších údajně vyspělých západních zemích natolik hloupí občané, že věří, že jakýsi virus řádí v noci přesně podle hodinek, takže musí zůstat uzamčeni doma, pak to strůjcům Velkého resetu jen potvrzuje, že jsou „ovce“ již patřičně zpracovány a globální korporátní fašisté mohou přitvrdit..

Každý, kdo v posledních letech pozorně sledoval informace z alternativních médií, moc dobře ví, že Klaus Schwab z WEF roky pracoval na získání zástupců vlád průmyslových zemí. To, co jim slíbil za to, že budou následovat jeho plán, není známo, ale je třeba předpokládat, že každému něco slíbil. 

Neexistuje jiné vysvětlení pro skutečnost, že loutkoví politici v části Evropy jako na povel otravují občany zákazem vycházení, který je také součástí plánu Klause Schwaba. Schwab je jako pavouk v síti; stálo ho to mnoho let a spoustu peněz, než zosnoval svůj plán na reset globální ekonomiky. Mnozí se tomu stále zdráhají věřit, ale dnes se ukazuje, že Velký reset běží.

znak Velkého resetu (viz. fotogalerie)

Prohlášením Covid-19 za pandemii 11. března otevřela Světová zdravotnická organizace (WHO) Světovému ekonomickému fóru příležitost rychle zavést Nový světový řád. Všechno bylo velmi dobře připraveno. Rok předtím, než COVID údajně napadl svět, WEF zveřejnila zprávu „Připravenost na propuknutí nákazy a dopad na podnikání – ochrana životů a živobytí v celé globální ekonomice“, což naznačuje, že již byly dokončeny rozsáhlé přípravy. Generální zkouška pro koronavirus proběhla v říjnu 2019 pod názvem Event 201.

V roce 2019 začala některá extrémní opatření v různých zemích, později se zavedla autoritářská pravidla kontroly současně po celém světě. Klaus Schwab a Antonio Guterres nabídli  koncem jara 2020 společně s princem Charlesem řešení všech problémů – Velký reset. Schwab v červnu 2020 řekl, že krize COVID-19 nám ukázala, že naše staré systémy nebyly přizpůsobeny pro 21.století. Krize údajně odhalila zásadní nedostatek sociální soudržnosti, spravedlnosti, začlenění a rovnosti. Schwab nyní vidí historický okamžik, kdy přetvoří světový ekonomický systém a přizpůsobí ho svým touhám a myšlenkám.

Dne 9. července 2020 vydal Schwab knihu COVID-19: The Great Reset, ve které se Schwab a jeho spoluautor Thierry Malleret nepokouší vysvětlit a ospravedlnit transformaci ekonomiky čistě náhodou. Ví, že mnoho živnostníků zkrachuje a snaží se jasně říct, že dělá vše, co je v jeho silách, aby zachránil planetu před „lidským virem“. V Německu byla kniha megalomanského Němce dlouho zakázána. Kniha Klause Schwaba, která je velmi skandální a plná arogance.

Velký reset byl sice oficiálně zahájen v roce 2020, ale už od roku 2015 běží některé plány Agendy 2030 (např. invaze). „Covidpolitika“ dominuje průmyslovým zemím, jejichž ekonomika má být totálně zdevastována. Klaus Schwab z WEF mezitím sedí v Davosu a tahá za nitky svých loutek, které v posledních letech úspěšně přivedl na svou stranu.

Ti, kteří patří do jeho loutkového divadla, jsou již lépe identifikovatelní díky odznaku na klopě, který jeho loutky otevřeně ukazují a symbolizují tak svou podporu Velkému resetu.

Každý, u koho jste někdy viděli tento symbol, patří do skupiny Velkého resetu Klause Schwaba, která je zodpovědná za to, že jsou nyní existence ničeny prostřednictvím lockdownů a nouzových zákonů. Tito lidé předstírají, že chtějí zachránit planetu cestou zničení ekonomik vyspělých zemí. Záměrně akceptují vedlejší škody, například nebývalý nárůst sebevražd ze zoufalství nebo očekávanou masovou nezaměstnanost, vzniklou plánovaným zničením energetického a automobilového průmyslu.

Všímejte si znamení Velkého resetu v mediálních zprávách, všímejte si, co mají politici v klopě. Možná budete překvapeni, kdo je toho součástí.

znak Velkého resetu (viz. fotogalerie)

Schwab a jeho komplici využívají dlouhotrvající krizi Covidu 19 k obejití demokratické zodpovědnosti, odstranění demokracií, urychlení jejich agendy a vnucování jejich zvrácených idejí lidstvu proti naší vůli, které nazývá „Velkým resetem“.

Je to nová forma fašismu, kterou Schwab údajně používá k záchraně planety, ale ve skutečnosti chrání pouze zájmy nejbohatších. V jeho očích je člověk virus, před kterým musí být planeta zachráněna.

Pokud by si dostatek lidí uvědomil, že vlády ve všech zemích, v nichž se covidpolitika uskutečňuje, prodaly své obyvatelstvo globalistům, Velký reset, všechny lockdowny a dokonce i covidpolitika by skončily tak rychle, jak byly zahájeny. Lidé musí mít jasno: nikdy to nebylo o viru, vždy to bylo o Velkém resetu.

zdroj: Podívejte se, jaké znamení nosí stoupenci Velkého resetu – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy (necenzurovanapravda.cz)

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře