Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pravda zvítězí.

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Toto heslo je na naší prezidentské standartě. Toto heslo nám bylo ukradeno pražskou havlérkou.

Tolik proklamované ,,Pravda a Láska zvítězí nad lží a nenávistí“, které si přisvojil rezavý potkan, Venca Lahev a po té nám ho ukradla a zprofanovala pražská havlérka totiž i přes jejich urputnou a Goebelsovskou snahu, že 100 x opakovaná lež se stane pravdou, nemůže prorazit. Lid České kotliny jim to nikdy nezbaští. Češi jsou ,,smějící se bestie“, to pochopil už K.H.Frank. A my, smějící se bestie, jim to dáme sežrat.

  • pravda-zvitezi

Ukradli jste nám Pravdu. Ale i když budete tisíckrát hlásat svou lež a za pravdu ji vydávat, nás nezměníte. Ano. Venca Lahev řekl tu jedinou pravdu, a aniž by to tak myslel, tak se taky stane. Ano. Pravda a Láska zvítězí nad lží a nenávistí. Ale ne tak, jak si to představuje pražská havlérka. Stane se to tak, jak už stovky let říká staré české přísloví:,,Pravda vyjde najevo, jako olej na vodu.“ Česká televize může do nekonečna prostřednictvím svých Moravců hlásat svoje vize demokracie, ale je to zbytečná námaha.

Černá barva bude vždycky ČERNÁ, stejně jako bílá bude vždycky BÍLÁ. Na tom žádná politická korektnost nic nezmění. Můžete do nás vy Söröšovští vlastizrádci stokrát i tisíckrát tlačit ty svý multikulturalistický, neomarxistiský a liberální sračky, do nás smějících se bestií, obyvatel České kotliny, to nedostanete. Protože PRAVDA ZVÍTĚZÍ. My nejsme západní Evropa. My jsme srdce Evropy. Nás nenatlačíte ani na Východ, ani na Západ. Jsme svoji.

Občané této země, začněte si uvědomovat svůj dějinný význam. Naše země, ač malinká, leží na kulturní křižovatce. Máme za sebou kulturní a historické velikány, jako byl Přemysl Otakar II, Václav IV, Karel IV, Jan Hus, Jan Žižka, Zdeněk Kašpar Kaplíř ze Sulejovic, Palacký, Alois Jirásek, T.G.Masaryk, Karel Čapek, Karel Kryl...... My nejsme nuly. Jsme ČEŠI. Nejsme žádná kolonie Německa. A kdo máte v sobě nějakou hrdost ještě jindy, než při sledování MS v hokeji, začněte se tak chovat. My jsme Češi. Prastarý hrdý národ, který vždy stál na straně spravedlnosti a vzájemné rovnosti. Pro nás byly vždy na prvním místě 4 základní kořeny zakotvení člověka ve společnosti. Rodina, Rod, Národ, Vlast. Doufám, že to tak zůstane na věky věkův.

PRAVDA ZVÍTĚZÍ.

Martin Rulf

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 vera.jelin@seznam.cz 2017-12-14 11:21
Dobrý den.
Já bych si dovolila ve výše uvedeném článku trochu pozměnit ty 4 kořeny zakotvení člověka ve společnosti. Podle uvedeného je na prvním místě "rodina", na posledním "vlast". A v tom se lišíme od Ruského národa. Rusové mají vždy nejdříve "Vlast", což se sice řekne v ruštině "rodina" a jako naše rodina se říká "semja". Myslím, že to všichni, , alespoň myslím na starší ročníky, víme. My si někdy říkáme "vlastenci", ale nechováme se podle toho. Jinak s článkem souhlasím. Vlast by měla být na prvním místě, bez Vlasti nejsme nic. Naše republika je sice malá jak rozlohou, tak i počtem obyvatel, ale jak se píše v článku "jsme svoji", stejně jako náš pan prezident Miloš Zeman je "svůj", a to znamená, že "je náš". Mějte hezký den.

Facebook komentáře