Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak čeští novináři vytvářejí dezinformace o Rusku a Arabech ...

To zoufalství českých eurohujerů a liberálních demokratů je opravdu veliké. Zbytek světa má na háku nějakou EU a nějaké USA, už mají prostě dost arogance a diktátorských způsobů Západu.

No a tak si zbytek světa dělá svou vlastní politiku a hájí své vlastní zájmy a ne zájmy Západu. A tak zoufalí čeští liberální demokraté než by přiznali pravý stav situace, tak si vymyslí pohádky o tom, jak si Arabové pozvali Putina na kobereček jako podřízené dítě.

jak-cesti-novinari-vytvareji-dezinformace-o-rusku-a-arabech
 
 
 
A realita zveřejněná medií mimo ČR:
 
No a aby to vypadalo dostatečně důvěryhodně, tak k tomu hodí fotku z roku 2017, kde vypadá Arab zachmuřeně. To jsou fakt totální kokoti a idioti ti novináři z Forum24 a ještě větší debil je ten, co těmhle jejich dezinformacím věří ...
 
 
Pro ukázku dávám do přílohy i fotku z aktuální návštěvy Putina v Saudské Arábií. Vítá ho tam nadšený rozesmáty budoucí král. Jo, to by se ovšem do propagandy a dezinformace stvořené FORUM24 nehodilo, že. Fakt chudáci tihle čeští novináři a idioti ti, co jim ty jejich dezinformace věří.

Nenechte se nejapně formovat eurohujerskou propagandou.

Nechte se informovat!

Zdroj: https://www.islamizace.cz/Articles/2217-jak-cesti-novinari-vytvareji-dezinformace-o-rusku-a-arabech-.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jánošík 2023-12-12 16:34
Aspoň vidíme akému typu “osobnosti” sú tieto správy určené a kto ich baští.
Na Slovensku v hl. televízii bežali zábery z návštevy Putina v UAE a k tomu komentár o prezidentských voľbách v Rusku a o Putinovom zámere kandidovať. Myslím si, že už sa dostali za hranicu alzheimra a nie je im pomoci. Všeobecná kríza rozumu a úsudku.
Citovat
#2 Skeletor 2023-12-12 14:13
Martin skýpala, kdoto je? To jméno a ten xsicht jsem ještě neviděl, ono je to asi tím, že moc nevistrkuje ten svlj kryt krku z amerického konečníku. Tito dementi toho skutečně v té dutině lebeční asi moc nemají a jen opisují co jim páníček předloží, neb při znalostech světového dění by raději zalezli.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-12-12 12:55
Takhle se snad nevítala ani anglická královna! Bylo to na naší demokratické ČT?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře