Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nenormální radost lžinenávistníků.

17. listopad byl pro mne dnem smutku. Přispěla k tomu současná vláda a udavač, pardon, agent Pávek. Vláda, která plní rozkazy Utopie a ambasády USA. Agent, který nás prodává za bílého dne nacistickým kamarádům Ády.

Je s podivem, kolik lžinenávistníků slavilo ne výročí zastřelených studentů, včetně Opletala, ale USA a Ruskem plánovaný a sehraný převrat, pardon, "něžnou revoluci". Není náhoda, že okamžitě po revoluci se objevili zcela noví lidé- Véna, Klaus, Zeman a mnoho dalších. Všechno to bylo předem domluvené divadlo pro 15 milionů lidí. 

  • nenormalni-radost-lzinenavistniku
 
Lidé, kteří kdysi nenáviděli komunisty, ted fanaticky zbožnují kovaného komunistu, dokonce agenta a převlékače kabátů. To nevymyslíš! Mám takové v příbuzenstvu, dokonce jsou hrdí na to, že jsou pravdoláskaři...Nevadí jim, že je opět na Hradě Husák, pardon, agent Pávek. Navíc fandí ještě tomu, že nás prodává za bílého dne kamarádům Ády- skutečným nacistům, spolu s Herrmannem /drazí krajané/ a ostatními Lidovci. 
 
Nějaký student do kamery říká, že je štastný a spokojený, že je svoboda. Vůbec mu nevadí, že vedle studia si musí přivydělávat na drahé koleje a jídlo....Jakási důchodkyně je také štastná a spokojená, protože konečně žije v demokracii a je svoboda slova. Vůbec jí nevadí předražený odpad, pardon, potraviny, které by v Německu nežral ani pes. Přesto sluníčkáři jásají a oslavují...
   
Dlouhodobě je nedostatek léků, soudruh Válek hrozí, že lékaře si budeme platit ze svého, přestože jsme pojištěni. Je nedostatek dětských lékařů, zubařů a lékařů v nemocnicích. Zdravotnictví jsme vždy měli na světové úrovni, cizinci si naše zdravotnictví chválili a záviděli nám je. Brzo bude pro některé nedostupné.
 
Energie-elektřina a plyn se bude dále zdražovat, bude luxusem a část střední třídy postoupí do sociální sítě. Veškeré zdražení je hlavně kvůli předražené energii na burze. Po Novém roce se bude masově propouštět. Po nařízení Utopie budeme platit za  uhlíkovou stopu na pneumatice a brzdových destičkách. Přesto mnozí stále ještě zbožnují Utopii. 
 
Utopie nařizuje přísun aspon milion černého hmyzu každý rok. Vláda nás zatahuje do války a ani další generací nesplatitelných dluhů. Místo ruského plynu kupujeme opět ruský plyn, ale z jiných zemí mnohonásobně dražší. Nebo LNG z USA, který je velmi málo výhřevný a zanáší kotel. Nikdo z politiků skutečně není schopen pochopit, že na plynu a ropě budeme vždy závislí?
 
Je však rozdíl být závislý na spolehlivém a levném dodavateli, než naopak. Na vině je 90% voličů, protože odmítá přímou odvolatelnost a hlavně hmotnou odpovědnost soudců a politiků. Nedivme se pak tomu, že si politici a soudci dělají co chtějí. Bata říkal, že politik musí mít strach z voličů, ne naopak. Jaký volič, takový politik.
 
V mediích převládá jeden jediný názor a cenzura jako za minulého režimu. Proč jsme vlastně zvonili klíči? Už téměř 500, slovy pět set lidí má problémy s policií a soudem jen kvůli jinému názoru. Proč jsem si vzpomněl na ševce z Pyšné princezny, který musel překročit hranice jiného státu, aby si mohl zazpívat? Tehdy jsem netušil, že z pohádky se stane realita. Pochybuji, že v padesátých letech bylo tolik politických procesů jako dnes.
 
Porodnost každým rokem klesá. Jak mohlo být za Gusty zle, když si rodina mohla dovolit víc než dvě děti a měla dostupné bydlení? Proč se dožívají mnozí lidé, i slavní umělci přes devadesát let? Protože za minulého režimu byly kvalitní, skutečné a levné potraviny- měli jsme nejpřísnější normu na potraviny v celém světě. 
 
Psalo se dost o knížeti. ale ani jeden jediný prostitut, pardon, prestitut, ani jeden politik si nevzpomněl na jeho nejhorší čin- zrušil všechna česká velvyslanectví, čímž přerušil dlouhodobě utvářené obchodní vztahy. Už tehdy svým prvním krokem plnil zadaný úkol- škodit naší republice. 
 
Odchod do důchodu se stále prodlužuje. Takové řešení ani trochu nepomůže tomu, že v té době na důchody vůbec nebude či zbyde jen pár drobných. Některý politik řekl, že by si lidé měli spořit aspon dva tisíce měsíčně. Zapomněl, že ne každý bere 150 tisíc měsíčně...Husákovy děti byly největší investicí minimálně na 40 roků.  
 
Nadává se na komunisty, ale nebýt jich, mladí dnes nemají kde bydlet, nebyly by dálnice, metro, přehrady, atomovky. Vyráběli jsme všechno, mnoho věcí nám záviděl svět. I školství jsme měli na světové úrovni, Zeman hned  po revoluci o školství lhal pravý opak. 
 
Sluníčkářům nevadí, že nejasociálnější vláda preferuje cizince před vlastními voliči. Nevadí jim závislost na odpadu, pardon, potravinách, které nám Západ pošle. Svět nám záviděl některé výrobky, které jsme vyváželi do celého světa. Zikmund a Hanzelka si chválil Tatru, která už tehdy fungovala při mimořádně nízkých a mimořádně vysokých teplotách.  Pragovka vyjela nejhorší terén. Zájem v cizině byl o naše trolejbusy, nejkvalitnější ocel, české sklo, zbraně...Kolik se u nás vybudovalo kilometrů dálnic, metra, přehrad, atomovek za posledních 34 roků?
 
Brzo budeme platit F35, které už ted jsou poruchové, a v době, kdy je dostaneme, budou zastaralý šrot do muzea. Navíc v té době nebudou mít kde přistát...Kam se hrabe Kocourkov.
 
Atomky nepojedou věčně, takže hrozí nedostatek elektřiny a ledničky se tak stanou zbytečnými. Uhelné elektrárny škodí ovzduší, ale jiné řešení není. 
 
Přesto, přes všechno, jsou sluníčkáři štastní, jak nám vládne tato vláda a že v mediích vládne jen jeden názor. Mnoho sluníčkářů vyčetlo Primě, že si pozvala dva bývalé prezidenty.
 
Takže jim vyhovuje cenzura, totalita a zavírání za jiný názor. . Véna by plakal. Kryl taky, už tehdy věděl, co je Vašek zač. Fanaticky zbožnují Havla, který schválil vstup do NATO a spolu se Zemanem podepsali "humanitární bombardování". 
 
Bože, jak hluboko ještě lžinenávistníci klesnou?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Petr Král 2023-11-22 12:31
Napadlo mě, když teď zdejší režim pouštěl do rozhlasu Kryla, který o něm nakonec řekl svoje, jestli by v té písničce spíš aktuálně nemělo být: "bratříčku aufmachuj týrchen", nebo "důr" :-)?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře