Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pravda je skládačka

Pravda je skládačka
(k článku pana Sedláčka z ND: 
 
 
Pravda je skládačka, vždy se skládá z více dílu a z více stran, které do sebe později vzájemně zapadnou. O tom, že Jiří Kobza jednu její část správně vystihnul, tedy i to, o čem tady píše autor, nepochybuji! Tím mám na mysli to konstatování, že Kozák byl obětí systému, ve kterém žil. Proto po Jiřím Kobzovi systém tak vystartoval!!! 

 

  • pravda-je-skladacka
Nicméně tu skrytou, mnohokráte v minulosti již vyzkoušenou ruku amerických, psychologických operací a manipulace s natipovaným jedincem, zde vidím od samého začátku!!! Proč naše policie tehdy ihned zahájila spolupráci s naší BIS? A čím jiným je naše BIS, než jen prodlouženou rukou americké CIA a jejích zájmů?!! A kde a kým byl vyznamenán šéf naší současné BIS Koudelka?!! Je to běžné a normální nebo to spíše vypovídá o tom, že dotyčný je zaměstnancem cizí mocnosti, nikoliv své vlastní země? A jak rychle, snad hodinu po incidentu, kondoloval tehdy naší zemi americký prezident Biden a další politici KoZy? Neuvěřitelná pohotovost, ani se nechce věřit, že to již neměl dopředu napsané...
   
Mimochodem, nevšimli jste si, jak pohotová a okamžitá byla reakce na úmrtí ruského disidenta Navalného ve věznici? To byla rychlost, až člověka napadne, jakoby to vše měli předem a dopředu připravené...
   
Jindy ovšem, v našich masových médiích, taková pohotovost zcela očividně chybí...  Jak dlouho poté, co se v Německu a v celé Evropě rozběhly masové protesty zemědělců a dalších zaměstnanců a občanů proti politice jejich vlád a politice EU, pravděpodobně jedny z největších protestů v historii Evropy, jste se o tom dozvěděli z našich masových médií???
   
Jsme kolonií současného vedení USA, a to je vždy nutno brát v potaz na začátku každé mimořádné události! Američané nikdy s obyčejnými lidmi žádné slitování neměli, nota bene s nějakými podřadnými, slovanskými Čecháčky!!! Vždy použili cokoliv, aby dosáhli svého momentálního, mocenského a politického cíle!!!! Copak kolem sebe nevidíte ty milióny zcela zbytečně mrtvých na oltáři jejich zájmů!!! 
   
A čím jsou dnes ti jejich naši současní poskoci?!! Jedinou otázkou zůstává, do jaké míry to dělají proto, že Američané na ně mají ve svých složkách kompromitující materiály a do jaké míry to dělají čistě jen ze své chtivosti po moci a prospěchu?!!
   
Ale i tady to bude nejspíše taková ta klasická skládačka pravdy, tedy jedno i druhé! Nejprve za každou cenu chtěli a pak už z toho řítícího se vlaku, do kterého nasedli, nemohli vyskočit....  Skoro bych řekl, že mi to jaksi připomíná osud toho "utýraného a zavražděného disidenta" Navalného. Ale třeba se pletu...
 
odkaz:
 
Navaľný v tomto videu žiada od dôstojníka MI6 Jamesa Williama Thomasa Forda 10 - 20 miliónov dolárov ročne, aby v Rusku začal farebnú revolúciu.
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře