Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Už je to tady! + Jak vláda splácí dluh.

Před časem sem psal, že náš ministr zemědělství financoval výzkum jak začlenit hmyz do potravin. Na Youtube je upozornění: "Sdílejte, než to smažou!", kde známý novinář Zuna zveřejnuje vědecký výzkum těchto potravin.

ZATÍM /!!/ bylo zjištěno, že všechny potraviny jsou v normě a tudíž neškodlivé. Ale Agenda 2030 se plní salámovkou, která působí na všechny stoprocentně. Chemtrails tu není pro legraci! Časem budou potraviny obsahovat více hmyzu. Soudružka Drábová je odbornice na atomovky /ale ne na potraviny/ tvrdí, že potravinová inspekce by nepustila do obchodů nic škodlivého.

A co ukrajinské obilí, které odebírá jen ČR a nikdo jiný? Takže pozorně sledujte obaly s žabičkou v zájmu svého zdraví a života. 

  • uz-je-to-tady-jak-vlada-splaci-dluh
Stará Pekařka řekla: Rusko vyhraje jen v případě, že mu to dovolíme. Jestliže podle ní jde o diktátora, tak odkdy se krutý diktátor ptá, jestli může skončit válku? Stejný "hrdina" je hošánek Lipánek, který demonstrativně ukázal Lavrovovi ukazovák a statečně odešel, zatímco všichni /!/ diplomaté v EU schválili všechny ruské nápady. Připomněl mi čivavu, která štěkala na vlčáka, který byl za plotem.
 
Velmi dobře placená udavačka Mazancová je duševně nemocná, protože na demonstraci "slyšela" Vidláka propagovat Rusko. Ve skutečnosti mluvil jen o problémech v zemědělství a o problémech obyčejných lidí. Bože, ty to vidíš....Tato soudružka se dopustila několika trestných činů- lživá pomluva a nabádání k nenávisti a možná i porušování ochrany svobody. Proč právníci mlčí? 
 
Agent Pávek chce dát Ukrajině vše, co potřebuje. Většího análisty ve světě nenajdete.
 
Stará Černoška má slovenského poradce, který chce Ukrajině darovat poslední zbraně a vojenskou techniku, kterou ještě máme. Slováci jsou rádi, že se ho zbavili a nás litují. 
 
Fialův poradce se bojí, že až se Rusové přiblíží ke slovenským hranicím, tak je anektují. Nevěděl jsem, že na Slovensku je fašismus, že je tam korupce, cenzura a masakrování jiných lidí, než jsou Slováci a že tito přistěhovali nesmí mluvit svým rodným jazykem.
 
Šest společností, navázaných na bratra ministra, Lukáše Jurečky, dostalo celkem 285 dotací ve výši téměř tři sta milionů.  Primula přiznává, že očkovaný může znovu nakazit sebe i druhé.. Stát spálil vakcíny za pět miliard Kč. Neměl by za to někdo sedět? 
 
Z Bulovky odchází lékaři. Soudruhu Fialenko, kdy odvoláš Válka který ohrožuje zdraví a životy celého národa, včetně malých dětí? Čekáš, až přijdou zoufalí lidé se zbraněmi? 
 
Vláda chce dotovat elektromobily, ale jen pro firmy. Nejde o diskriminaci ostatních obyčejných lidí? Vyplatí se jen velkým firmám, kteří si mohou dovolit vytápěné garáže a každých osm let si kupovat nové baterky za půl milionu. Tak proto není na plat školního kuchaře, který bere měsíčně pouhých dvanáct tisíc čistého.
 
Výcvik ukrajinských vojáků letos opět zaplatí naše vláda, ale 4x víc než loni. Koho chtějí cvičit, když už na Ukrajině zbývají jen velmi mladí kluci, invalidé a důchodci a k tomu neodvratně končí tato "válka"? 
 
Vláda schválila přes 215 miliard na rozvoj stíhaček. Výdaje na zbrojení jsme zvýšili o sto /!/ procent, sociální výdaje jen o  tři/!/ procenta. Takto se v rekordně vysoké inflaci splácí rekordní a nesplatitelný megadluh?
 
V Brně za jízdy vybuchla baterie v autě. Řidička stihla utéci. Pokud by bylo v elektroautě třeba ještě dítě či starší člověk, dopad by byl tragický. Baterie , která stojí půl milionu, vydrží maximálně osm let, ale musíte mít vytápěnou garáž. Vozidlo se může kdykoli samo vznítit. Stále ještě toužíte po tomto autě? Ideální auta jsou na vodík, který je téměř zdarma a je ho přebytek, na rozdíl od lithiových baterií, protože zásoby lithia nejsou navěky.
 
Německá rodina poskytla pokoj muslimovi. Nevěděla, že muslimové považují pohostinnost nemuslimů za jejich povinnost vůči nadřazeným muslimům! Ti očekávají úplné podřízení ve všem. Není známo, s čím nebyl muslim spokojený, ale vytáhl na rodinu nůž. Co na to říká Rakušan a Loupežníci?
 
Na francouzské soukromé oslavě muslimové pobodali šestnáctiletého chlapce. Šest tisíc Francouzů proti tomu demonstrovalo. 
 
Syřané zmlátili dva Rakušany, protože nerespektovali jejich arabský původ. 
 
Po bankrotu největší větrné elektrárny budou končit další výrobci "obnovitelné energie". Bez dotací nemohou přežít. Končí i největší společnost na výrobu biomasy. 
 
Německé školy učí dívky oblékat si hidžáb.
 
Plyn LNG zhoršuje emise a pro planetu je mnohem horší než uhlí. 
 
Vědecká studie ukazuje, že většina emisí CO2 je přirozená. 0?04%: Zkuste uřezat z tisíc milimetrů /!/ jeden metr/ necelého půl milimetru...Nepatrná část globalistů vypouští tolik uhlíku jako dvě třetiny obyvatel na světě.
 
Vědci napojeni na WEF oznámili vytvoření lidských embrií vypěstovaných v laboratoři bez vajíček a spermií. Nejsem si jistý, neohrozí-li to časem existenci lidstva na této planetě tak jako nastávající roboti. 
 
Dle průzkumu jsou v sociální síti už dva miliony lidí. A to ještě nezačalo masové propouštění, relativní snížení platů, a zdražení všeho kvůli radikálnímu zvýšením daní. Kilo masa v Polsku 75 Kč, u nás přes 200 Kč. Tak proto Fialenko radí nakupovat u sousedů. 
 
Stará Pekařka chce obchodovat s Azerbajdžánem, kde je diktatura, cenzura a zákaz shromaždování. 
 
Vrcholní fotbalisté, kteří nás reprezentovali ve světě, mají malý důchod a noví důchodci čekají na peníze rok.  
 
Držíme světový unikát, kdy zaměstnanci a zaměstnavatelé demonstrují spolu za stejné zájmy. 
 
Lékař řekl osmdesátileté pacientce, že na operaci musí čekat tři roky. Hodně léků v lékárnách stále chybí. Zdravotnictví se stává nedostupné, protože Válek plánuje platbu za vyšetření. Kde jsou ty doby, kdy jsme měli zdravotnictví na světové úrovni. Zlatí komunisti! Uvědomují si dvě třetiny národa, hlavně mladí, kam se řítíme?
 
+ VIDEO --------------------------
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře