Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Podvodná, nikým nevolená vládní strana LIDEM, už začala požírat vlastní "děti" - přeběhlíky z VV

 

Podle informací médií, nikým nevolená vládní strana LIDEM, 13.11.2012 vyslovila souhlas s návrhem zakladatelky a šéfky strany, vicepremiérky Karolíny Peake /1975/ - proslulé pokusem o nečestné utajení příjmu 18 milionů korun v "čestném prohlášení o příjmech", vyzvat k rezignaci svého spolustraníka, neschopného ministra dopravy Pavla Dobeše /1982/ - "převlékače politických kabátů" stejně jako zakladatelka a ostatní členové předsednictva této eticky nemravné strany, která spoluvytváří Nečasovu vládu, aniž by k tomu od voličů získala mandát jediného hlasu. Tato podvodná vládní strana, jak známo, volbami nikdy nepošla - byla ustavena Karolinou Peake, když jako členka vlády za Věci veřejné /VV/, zradila volební program a stranu, která jí do vlády dosadila a pro své udržení u koryta založila bez voličů právě zmíněnou, nikým nevolenou "vládní stranu" vlastní, které dala jméno LIDEM.

 
  • podvodna-nikym-nevolena-vladni-strana-lidem-uz-zacala-pozirat-vlastni-deti-prebehliky-z-vv

Neschopný kariérista - ministr dopravy Dobeš, který spolu s Karolinou Peake také zradil volební program strany VV, za kterou byl v Nečasově vládě, nyní prý padl kvůli nezvládnutí nového systému registrace motorových vozidel, který nefunguje od letošního léta a je jedním střípkem z pestrého kaleidoskopu ostud vlády Petra Nečase. Předsednictvo nemravné loutkové strany LIDEM, principálky Peake, nyní konstatovalo, že "systém registru motorových vozidel stále není plně funkční" a vyslovilo "nespokojenost s Dobešem a smlouvami se soukromými firmami, které jsou s registrem spojené", byť jim dříve nevadily a v Nečasově vládě je před tím odsouhlasili.

Odchod Dobeše byl podle informací Práva jednou z podmínek pro to, aby přeběhlíci z Věcí veřejných /VV/, nyní v Nečasově vládě sdružení právě v podvodné vládní straně LIDEM, zvedli ruku pro církevní restituce, aniž by nejdřív byl definitivně schválen daňový balíček, jak strana původně žádala. Jak známo, církevní restituce ve vládou prosazené podobě, si nepřeje více než 80% občanů.

Přistižená podvodnice /pokus o utajení 18 milionů/ Peake na Dobešovo místo údajně uvažuje svého náměstka ve Vládním výboru pro boj s korupcí Roberta Vacka. S obelhávačem voličů ODS a občanů - premiérem Petrem Nečasem, prý ale plánují rozsáhlejší vládní "rošádu", díky které má Peake povýšit na ministryni obrany, kde rozkrádání státních peněz "uzákonil" vlastními kriminálními rezortními výnosy vydanými za svého někdejšího tamního působení, současný ministr financí - korupcí, bitím občana na ulici a ekonomickou neschopností proslulý chemik Miroslav Kalousek.

Můžeme se těšit na další "utažení opasků", až Peake začne po ministru Vondrovi, korupčně provařeném předraženým nákupem ozvučení pro jednací sál v Bruselu od firmy ProMoPro, šéfovat rezortu obrany a nakupovat za státní peníze pro armádu?

Peake na svého kolegu - přeběhlíka z VV, neschopného ministra  Dobeše,  útočí z osobních důvodů, táhnoucích se již z jejich vzájemných antipatií z časů vzniku strany VV, s mimořádnou podlostí, avšak o to účinněji. Veřejně ho denunciovala již dříve, když v médiích na jeho adresu ke zpackanému novému registru vozidel uvedla - "Ministr a chlap by se k tomu měl postavit čelem a říci - ano, je to můj problém, a vyřeším to do tehdy a tehdy a popravil jsem za to toho a toho, a ne čekat tři týdny", jak řekla letos v létě komunistickému Právu s tím, že již má vytipované případné Dobešovy nástupce.

Předseda vlády Nečas dosud pád Dobeše proti vůli agresivní Peake neschvaloval. "Proč to dělal?", ozřejmil důvěryhodný zdroj z LIDEM, který médiím sdělil, že z ministerstva dopravy si Nečas udělal "další ministerstvo ODS", respektive ministerstvo přímo své.

Nejmenovaný zdroj z VV dále uvedl - "Nečas nad Dobešem drží ochrannou ruku a toleruje ho ve vládě jen proto, že do resortu a jím řízených úřadů si může dosazovat své lidi".

Lstivá a mstivá Peake, jako nově zvolená předsedkyně na říjnovém ustavovacím sjezdu podvodné nejmenší vládní strany, ve své řeči pochválila takřka všechny poslance a ministry LIDEM, avšak Dobeše zcela opomněla. Novinářům to později vysvětlovala lstivým tvrzením, že "mluvila o řadě jmen a lidech, kteří ve straně jsou", ale prý "neměla možnost je jmenovitě zmínit všechny".

Na témže sněmu přeběhlík Dobeš na nátlak přeběhlice Peake před spolupřeběhlíky z VV slíbil, že nebude kandidovat na žádné funkce ve vedení LIDEM do té doby, než se centrální registr vozidel podaří úspěšně napojit na základní registry. Pokud by se to prý do letošního prosince nepodařilo, tak by ze své funkce ministra odstoupil. Nyní, když se Peake otvírá možnost stát se ministryní obrany, došla jí s Dobešem "trpělivost", protože čekat na "voňavější" vládní korýtko až do prosince, kdy Dobeš prakticky slíbil rezignaci, je pro ní již zřejmě příliš dlouho.

Pokládám za mimořádně tristní, že takové, s prominutím charakterové kreatury, si ze svých daní platíme, aby za tučné peníze našemu státu a potažmo nám, takto "vládli". Je však potřebné na ně aspoň upozorňovat, když prezident Klaus jako nejvyšší ústavní činitel nad Nečasovou vládou, složenou právě z "takových" a "podobných", občany nechtěných a nikým nevolených lidí nevalného charakteru, drží ochrannou ruku.

Nezbývá než doufat, že dá-li Osud, či pro věřící Bůh, od března příštího roku budeme mít lepšího prezidenta, který s tak hanebným způsobem vládnutí, kterého se nám od Nečase a jeho spolku dostává již třetím rokem, snad skoncuje.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře