Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nejde pouze o bizarní osmidenní ministryni Peake - Kvačkovou a tuto novou vládní ostudu!

 

Jde o to, proč premiér Nečas nedůvěryhodnou a nestydatou politickou turistku a kariéristku Karolinu Peake - Kvačkovou do funkce ministryně obrany vůbec navrhl a prezident jmenoval, když za pouhých osm dní ve funkci o ní oba shledali, co bylo mnoha občanům již dávno jasné? Že jde o zcela nedůvěryhodnou osobu chorobně bažící po nejvyšší kariéře, nestydatě se protlačující k vrcholům moci v hnojišti české politiky.

 
  • nejde-pouze-o-bizarni-osmidenni-ministryni-peake-kvackovou-a-tuto-novou-vladni-ostudu

Vláda si ve středu 19. prosince 2012 ještě díky Peake a její partě vládních samozvanců sdružených v podvodné straně LIDEM a právoplatně k nepodmínečnému odnětí svobody odsouzenému zloději - poslanci Pekárkovi za ODS, nechala schválit nesmyslný "daňový balíček" z dílny "spirita agens" /vůdčího ducha/ Nečasovy vlády, kterým je ekonomiku nechápající chemik Kalousek, vyprazdňující kapsy občanů a brzdící rozvoj české ekonomiky za plat šéfa rezortu financí.

Česká republika má novou vládní krizi, další velkou ostudu, tentokrát ohrožující i naši pozici v obranné vojenské alianci NATO. Důvěru občanů nemá nejen Karolína Peake, ale po jejím jmenování, přes následné odvolání, důvěru nemohou požívat ani premiér a ani prezident.

Zasluhují naši nejvyšší státní představitelé mít pravomoci dosazovat někoho do vládních postů, když do čela rezortu obrany klidně jmenují nedůvěryhodnou kariéristku, která pro mnoho občanů reprezentuje patologickou morální spodinu, pokud jde o osobní charakterové kvality, kterou za pouhých osm dní pro "osobní nedůvěryhodnost" zase odvolají?

Jak důvěryhodným státem je současná ČR s takovým prezidentem, premiérem a ministryní obrany, kuriózně odvolanou z funkce po uplynutí pouhého týdne?

Nečas, přes tuto bezprecedentní roztržku s Peake a její stranou LIDEM - "trůnící" v parlamentu a ve vládě přesto, že jí nikdo nikdy nevolil, podle svých slov doufá, že vláda bude pokračovat. "Stojím o pokračování tohoto koaličního projektu. Doufám, že u strany LIDEM převládne politická odpovědnost, ne uraženost," řekl premiér při vysvětlování odvolání hanebné Peake.

Nedůvěryhodná Peake zůstává nadále Nečasovou vicepremiérkou. Proč? Protože premiérova důvěra v ní "poklesla do záporných hodnot", jak při zdůvodňování jejího odvolání z čela MNO uvedl? To přece nemá logiku! Jde o další Nečasovu "pravdu", ve stylu "normalizační komunistické pravdivosti", kterému se naučil v řadách Husákových svazáků, mezi kterými se připravoval ke vstupu do KSČ?

Kvůli kariéře všehoschopná Peake, po ponižujícím náhlém vykopnutí z postu šéfky rezortu obrany za bezprecedentních pouhých osm dní, občanům k tomuto "politickému výkonu" svěřila - "Předsednictvo LIDEM vyzvalo své ministry, aby k desátému lednu podali demise, a ….. - předpokládám, že je to odchod do opozice". Tím neprohlásila "na tvrdo", že s působením v Nečasově vládě, jak ona sama, tak podvodná strana LIDEM, doopravdy končí.

Pro občany, z daní vydržujících tyto představitele nejvyšší české politiky, je zřejmé, že oba přední představitelé vlády - prolhaný a neschopný premiér a nedůvěryhodná všehoschopná vicepremiérka, si drží "zadní vrátka" pro možné pokračování jejich dosavadní "plodné vládní spolupráce".

Občané zdravého rozumu se ale ptají - "Nenastal čas, aby Nečas konečně pochopil, že občanům a České republice jeho vláda neprospívá a vyvodil z toho důsledky "jako chlap", místo předvádění bizarních vládních komedií?"

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Ladislav Vaněk 2012-12-21 22:41
Je zvláštní, že nikoho z novinářů ještě nenapadlo zeptat se nových kandidátů na prezidentský úřad na to: jaký by zaujali postoj k této vládě, která už neoslovuje ani své skalní příznivce a v Evropě je tak leda pro smích. A jak by takové vládnutí reprezentovali ve světě ... Nabízejících se otázek je celá řada.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře