Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Budeme dále trpět Nečasovu "Vládu morálního ponížení českého národa"?

 

Odsouhlasené církevní restituce pomohla vládě Petra Nečase schválit strana LIDEM, založená vicepremiérkou Karolínou Peake. Tato strana nikdy neprošla hlasováním voličů a objektivně nemá demokratickou legitimitu. Přesto je v České republice stranou vládní a podílí se na vytváření zákonů. V protilidové vládě Petra Nečase se podílí na vytváření protilidových a nemravných zákonů.

  • budeme-dale-trpet-necasovu-vladu-moralniho-ponizeni-ceskeho-naroda

Zakladatelka strany LIDEM, Mgr. Karolína Peake, je politická kariéristka, která se do vlády dostala za stranu Věci veřejné /VV/, na jejímž volebním programu a jeho propagaci se aktivně podílela. Volební program pak hodila přes palubu, když strana VV pro trvalé neshody z Nečasovy vlády odešla.

K udržení sebe sama ve vládě si Karolína Peake následně účelově založila vpředu zmíněnou stranu LIDEM, která jako parlamentní a vládní strana bez jediného voličského hlasu, je cynickým výsměchem demokracie.

Magistra Peake, která získala právní vzdělání na Karlově univerzitě v Praze, ve vládě Petra Nečase rovněž proslula tím, že jako vicepremiérka pro boj s korupcí, nečestně vyplnila "čestné finanční přiznání" tak, že v něm "opomněla" uvést příjem 18 milionů korun českých, obdržených za spekulativní prodej rodinného domu v Praze - Tróji. Podvodně vyplněné čestné prohlášení opravila až po mediálním nátlaku zorganizovaném novináři. Své prokazatelné osobní morální pochybení zdůvodnila "chybou daňové poradkyně".

Ne však dosti na tom, že Karolína Peake, je "svorníkem" Nečasovy vlády. Novým poslancem za nejsilnější vládní stranu ODS, kterou vede premiér Petr Nečas, se právě nyní nově stal dosud regionální politik z Kolína, Roman Pekárek, který ve středu 7. 11. 2012 zasedl jako náhradník do poslanecké lavice místo šestice "rebelů ODS", kteří složili mandát. Poslanec Pekárek včera vládu "podržel" při hlasování o církevních restitucích a důchodové reformě.

Romana Pekárka letos v květnu Krajský soud v Praze nepodmíněně odsoudil na 6 let vězení za žádost o úplatek. Vina mu byla prokázána v průběhu soudního řízení. Pan Pekárek ale ještě nenastoupil do vězení k výkonu trestu, protože využil svého občanského práva a proti rozsudku soudu prvého stupně se odvolal. V České republice ale nyní bez problémů složil "čestný slib poslance" a usedl do poslanecké lavice. Jako "zástupce lidu" včera podpořil nemravné zákony "protikorupční" vlády Petra Nečase.

Popsané prokazatelné skutečnosti nesporně svědčí o naprosté morální degeneraci skupiny politiků, kteří nám vládnou a řídí naši zemi.

Při nadcházejícím 23. výročí Sametové revoluce, je potřeba, aby k 17. listopadu poctiví občané vyjádřili protesty proti stavu, který ve vedení státu nastal a který trvá a aby všichni, kteří se cítí být podvedeni Nečasovou vládou, organizovali na náměstích svých měst a vesnic protestní manifestace.

Nejúčinnější krok k odstranění nepoctivých spoluobčanů, kteří z pozice vládní moci znásilňují morálku a právo v naší zemi, by bylo uskutečnění generální stávky neomezené doby trvání, dokud Nečasova vláda neodstoupí, na památném Václavském náměstí v Praze.

Samozřejmě, že se protestů proti naší nepřijatelné vládě aktivně zúčastním, protože to vnímám jako povinnost nejen kvůli sobě, ale i vůči našim potomkům. Tak jako v listopadu 1989.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 palpink@centrum.cz 2012-11-12 19:24
http://www.czechfreepress.cz/pavel-victorin/budeme-dale-trpet-necasovu-vladu-moralniho-ponizeni-ceskeho-naroda.html
Citovat
#1 palpink@centrum.cz 2012-11-12 19:20
Koukám, že odevšad vyhozený Pája Idol Victorin, spustil svůj nenávistný, demagogický kafemlejnek.
No nic, za pár dní bude vyhnaný i odsud.
victorin.blog.idnes.cz
victorin.bigbloger.lidovky.cz
victorin.blog.respekt.ihned.cz
Doporučuji si přečíst zejména diskuzi pana inženýra.
Hnus na entou
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře