Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Chceme být demokratičtí diskutéři nebo lůza?

/Internetový slovník cizích slov: Lůza = chátra, sebranka, holota, deklasované živly/
V článku „CFP anebo CANCC“ jsem admina a účastníky upozornil na neskutečnou pokleslost diskuzí, kterou trvale zaznamenávám u svých článků, ale nejen u nich. Uvedl jsem příklady, jak jsem jmenovitě dehonestován dokonce u článků, jejichž autorem nejsem a u kterých jsem v diskuzích ani nevystoupil.

 

U zmíněného článku jsem sklidil výlučně nesouhlasné reakce – od výsměchu až po patologické sprosťárny a nejen to. Zde známý, zákeřný, nečestný komunista, o mně v diskuzi u zmíněného článku klidně zveřejnil pomlouvačnou lež, že u mne prý Policie provedla prohlídku a našla falešné americké dolary, které prý předávám na Ukrajinu.

  • chceme-byt-demokraticti-diskuteri-nebo-luza-internetovy-slovnik-cizich-slov-luza-chatra-sebranka-holota-deklasovane-zivly

Nejmenovaný komunista, prezentující se v CFP a na svém facebooku, bůhsuďproč/?/, portrétním fotem nežijícího francouzského herce Jeana Gabina, prostřednictvím zdejšího internetového portálu prokazatelně porušil nejen zákon o ochraně osobnosti a jiná má občanská práva ale možná i trestní zákon, protože v důsledku je jeho patologický výmysl šířením lživé poplašné zprávy o výskytu falešných USD v místě mého bydliště, v Praze.

Když jsem se vůči tomuto „diskuznímu příspěvku“ ohradil a uvedl, že mj. jde o porušení mých práv na ochranu osobnosti, nejmenovaná agresivní účastnice, podle všeho také komunistka, která dříve nemorálnímu pomatenci, zviditelňujícímu se v CFP jako Jean Gabin, pompézně děkovala za jeho „moudrost“, když mne choromyslně nazval „Goebbelsem“, kvůli mému konstatování skutečnosti, že anexí Krymu Rusko porušilo mezinárodní právo, pak k mému ohrazení proti lživému pomlouvačnému výmyslu o falešných USD, reagovala novým útokem.

V diskuzi u mého článku o pokleslosti diskuzí na CFP oznámila, že prohlídkou veřejného obchodního rejstříku /dále již pouze OŘ/ zjistila u mé firmy, že neplním svou podnikatelskou povinnost, kterou je zveřejňování každoročních příjmů.

Zdvořile a klidně jsem na to reagoval tím, že jde o firmu, kterou jsem řádně zrušil v roce 1999 a že za obsah OŘ neodpovídám a že opravdu nechápu proč bych měl tuto záležitost v roce 2015 řešit v diskuzi na CFP, a proto, vážená účastnice, nechť laskavě ve věci dále postupuje úředním způsobem, pokud se o důvod prezentace mé zrušené firmy v OŘ nadále zajímá.

K obvinění agresivní diskutérkou, že údajně „nezveřejňuji roční příjmy společnosti s. r. o. , které jsem jednatelem“, poté jistý horník v důchodu z Ostravska, se kterým jsem před tím u jiných článků docela přátelsky diskutoval na společné profesionální bázi, nyní plně podpořil atak zmíněné soudružky.

Obvinil mne jako aktivního účastníka CFP a podnikatele z nepoctivosti, protože prý „jako bloger kážu o morálce a přitom nesnesu, aby byl zmíněn veřejný doklad /OŘ/, ze kterého je zřejmé, že utajuji své příjmy“.

Na tomto místě nyní pro méně pozorné či méně chápavé čtenáře opakuji a zdůrazňuji, že v popisovaném případě jde o stavební společnost s ručením omezením, kterou jsem jako jednatel a jediný vlastník legitimně a řádně zrušil v roce 1999. Pokud je i potom vedena v OŘ, je mi to „srdečně jedno“, protože za obsah OŘ nezodpovídám. Osobně ale předpokládám, že to může být běžná praxe provozovatele tohoto veřejného dokladu, kterým je podle mne ministerstvo obchodu nebo financí. Umím pochopit, že zrušené firmy jsou v OŘ zveřejňovány třeba proto, aby případní věřitelé či obchodní partneři nebo zákazníci, mohli dohledávat již neexistující obchodní subjekty k uplatňování svých případných nároků a práv.
Nicméně k popisovanému mému vlastnímu případu opakuji, že jako autor článků a seriózní aktivní účastník opravdu nechápu, proč bych nesmyslné obvinění z údajné „podnikatelské nepoctivosti zřejmé z OŘ“ měl veřejně řešit v CFP, natož s evidentně nepřátelsky předpojatou, primitivní agresivní komunistkou, která mne obsedantně nedůvodně napadá neustále a každého, kdo mi adresuje urážku, vychvaluje za „moudrost“?

Nepatřím již bohužel k nejmladším. V životě jsem toho opravdu docela dost zažil. Rozhodně nejsem člověk nezkušený ani prchlivý, který se vzrušuje kvůli každé hlouposti. V profesně absolvovaném, tzv. „psychologickém zátěžovém testu“, který jsem asi před deseti lety povinně absolvoval, jsem dokonce vykázal údajnou „vysokou odolnost proti stresové zátěži“. Tím chci o sobě doložit, že slova, zejména psaná, která na adresu druhých používám, bez emocí důkladně zvažuji. Nepřesné, nevýstižné, nespravedlivě urážlivé či jinak nevhodné termíny, nemilosrdně „autocenzuruji“ a nahrazuji optimálními a relevantními, které později mohu případně obhajovat....

Přesto anebo právě proto, jsem na adresu zdejší diskutérské majority, tvořené „popírači komunistických zločinů“ čili organizovanými komunisty a jejich sympatizanty, po zralé úvaze byl nucen přistoupit k používání pojmu „lůza“.

Jde o nejadekvátnější termín pro označení zjevné spodiny občanského spektra. Je jinou věcí a jistě důvodem k hlubšímu serióznímu zamyšlení, proč se zmíněné pokleslé živly především rekrutují právě z řad organizovaných komunistů a jejich voličů a sympatizantů? To je ale námět již na jiný článek.

Děkuji za pozornost.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#13 damirr@volny.cz 2015-03-06 14:13
Nechme už Victorina, je to paranoidní psychopat a s takovými lidmi se těžko vychází. Ale na druhou stranu bychom neměli možnost kritiky.
Nejlépe odpověděla Victorinovi Martina Lee. Bez jakékoliv zaujatosti a po pravdě jej posunula do oblasti jeho vlastní ubohosti.
Citovat
#12 Jaroslav Olšanský 2015-03-06 11:38
Pokud pisálek Victorin považuje autory kdejakého nesouhlasného názoru za komunisty, jejich sympatizanty či nejnověji za lůzu, pak zjevně měl absolvovat psychologické vyšetření jiného zaměření. Když tak touží po uznání svých blábolů, pak mu lze jen doporučit změnu serveru. Na takových Lihovkách by ho tvrdé jádro místních placených diskutérů přijalo s otevřenou náručí a na cenzurované žumpě Idnes by našel dokonce spřízněnou duši v osobě proslulého Cíglera a dokonce by se oponentů nemusel obávat vůbec. Jinak výlevy tohoto pisálka komentují lidi stejně jen tehdy, pokud zjevně přestřelí, což je poslední dobou dost často.
Citovat
#11 damirr@volny.cz 2015-03-06 08:34
Victorin a jeho výplody:
/Internetový slovník cizích slov: Lůza = chátra, sebranka, holota, deklasované živly/
V článku „CFP anebo CANCC“ jsem admina a účastníky upozornil na neskutečnou pokleslost diskuzí, kterou trvale zaznamenávám u svých článků, ale nejen u nich. Uvedl jsem příklady, jak jsem jmenovitě dehonestován dokonce u článků, jejichž autorem nejsem a u kterých jsem v diskuzích ani nevystoupil.

Přesto anebo právě proto, jsem na adresu zdejší diskutérské majority, tvořené „popírači komunistických zločinů“ čili organizovanými komunisty a jejich sympatizanty, po zralé úvaze byl nucen přistoupit k používání pojmu „lůza“.

Tak tohle je vrchol tuposti, pokud budu stále kritizován za své články, tak je přestanu zveřejňovat. To udělá každý soudný člověk, ovšem idiot bude stále usilovně pokračovat ve své primitivní ubohosti a dál bude všem vnucovat svoje zvrácené hlouposti.
Citovat
#10 Jan Kopeček 2015-03-06 01:59
Lůza Victorin zase slintá. Hoďte na toho hňupa síť! Takový debil bude mudrovat o demokracii? Nejlepší by bylo mu dát demokraticky přes držku. Co na to ten defekt říká?
http://www.novarepublika.cz/2015/03/graham-phillips-mh-17-byl-sestrelen.html
Citovat
#9 Lifft@seznam.cz 2015-03-05 21:11
Pane Victorine.
Vy tady píšete něco o demokratických diskutérech a lůze? Pane Victorine. Jediný kdo tady diskutuje jako lůza jste vy.Vaše zabalování urážek do odborných termínů a akademického slovosledu je vrchol trapnosti. Jste arogantní,nevěd omý idiot,který si hraje na chytrého a vzdělaného. Vaše patologická nenávist k Rusku je směšná a dala by se na to napsat diplomová práce. Pokud se rád hádáte a vytváříte konflikty,tak jste hysterik a to je psychická nemoc.Od vzniku CFP zde jenom urážíte všechny lidi okolo,jste normální ubožák.A Váše příspěvky psáné vrcholovým akademickým,sno bským,strojeným stylem považuji za vrchol nechutnosti,a i kdyby jste se snažil tímto sebe víc udělat ze sebe inteligentního člověka,tak vám to nepomůže.Pratic ky když to shrnu tak veškeré Vaše příspěvky vykazují patologické jevy v osobnosti.Proto také navrhuji plně ignorovat pana Victorina,proto že to pro něho bude to nejhorší.
Citovat
#8 zreo@seznam.cz 2015-03-05 17:12
Soudruhu Victorine, ty už trpíš stařeckou demencí, protože jsem se představoval už několikrát. Dobrá, naposledy, Jan Tomšů.A teď vysvětli jak to bylo S Uljanovem a Trockým podle tebe.
Citovat
#7 damirr@volny.cz 2015-03-05 14:59
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá, to platí dvojnásob pro Victorina. Jenže jemu to z důvodu "dlouhého vedení" zřejmě nedochází a tak zcela zbytečně tady hlavou proráží zeď. A ta jemu vlastní"společe nská etika a dobré mravy" mu zcela zatemnila mozek a proto všechny kritizující napadá bez ohledu na svoje vlastní "dobré mravy".

Einstein a jeho citát: Celý náš vychvalovaný pokrok techniky a vůbec civilizace je srovnatelný se sekerou v ruce patologického zločince.
A to by měl vzít v úvahu i Victorin ve své zaslepenosti a malosti.
Citovat
#6 tomkacenka@centrum.cz 2015-03-05 11:56
Jo pane Victorine. Jste moula bez argumentů a antikomunista který nemůže dokázat, že za socialismu bojoval proti komunistům.
Citovat
#5 tomkacenka@centrum.cz 2015-03-05 11:18
p.Chmelík. A zase ta Victorinova arogance jako odpověď na váš komentář. Nemá argumenty, tak raději napíše, že se se mu nejevíte jako chytrý. Mi a ani jiným ještě nebyl schopen odpovědět jak bojoval proti komunismu za socialismu. Myslím si, že s tímto člověkem nemá smysl vést diskusi, ale má smysl ho ignorovat, jak jsem k tomu již několikrát vyzval.
Citovat
#4 tomkacenka@centrum.cz 2015-03-05 09:39
ŠKODA!!!! ZASE MU DÁVÁTE PROSTOR ABY URÁŽEL A DOBIL SI ENERGII!?!
Citovat
#3 danpoisel@seznam.cz 2015-03-05 09:36
BEZ KOMENTÁŘE !
Citovat
#2 tomkacenka@centrum.cz 2015-03-05 08:09
PROSÍM IGNORUJTE- NEKOMENTUJTE!!! !!
Citovat
#1 zreo@seznam.cz 2015-03-05 07:44
Soudruhu Victoríne! Proč špiníš komunisty, když komunismus do našich zemí zavlekly USA a Německo podporou Trockého a Uljanova? Odpověz srabe!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře